Holiday Travel: Pomocí těchto 7 Rezervační tipy, jak ušetřit

Možná byste chtěli dárkové někoho s výlet za prosinec prázdnin nebo Nový rok – nebo možná budete chtít dostat pryč sami. Pár věcí, které vědět, jak si začít přemýšlet o rezervaci letenky.

1 Kupuj teď

To je pravda, teď. Jsme na dva měsíce, před odchodem dnem pro mnoho prosince prázdninových cest, což je primetime pro kopání pneumatik při srovnání webu letenky a vidět, co je problém a co ne. Obecně lze říci, jízdné nebude klesá na Vánoce nebo Silvestra od tohoto bodu na (ale pokud jste stále nakupování na Den díkůvzdání, spěchat, protože tyto tarify i nadále stoupat – vařit čas myslet na díkůvzdání lety je nyní). Ujistěte se, že mají lístky v ruce 30 dnů před odjezdem na velkých dopravců (Američan, Delta, United a další). Sleva letecké společnosti obvykle dát vám týden nebo dva nakupovat; po tom, zadání poslední chvíli nákupní zóny na služební cestě, kdy ceny prudce rostou.

2 Cestovat do levnějších destinací

Pokud máte srdce nastavit na konkrétní město – nebo to, kde se vaše rodina žije – tam a užívat si. Pokud chcete jen dostat pryč, existuje spousta míst, která nebudou Dent banku špatně. Některé návrhy: USA – Boston, Denver, Dallas, Chicago, Seattle a (podle toho, kde letíte z) ft. Lauderdale nebo Miami a větší Los Angeles oblast.
Caribbean – Nassau, Jamajka, Bermudy jsou často dobré, ale nezapomeňte mexické střediska jako Cancún a další, které mají tu výhodu, že více nízké dopravců létajících tam, včetně jihozápadní.
Evropa – Pokud vám nevadí létání límcem bez (ale ne poplatek-free), letecké společnosti, jako jsou Norwegian Air, Air Wow (a jiní) dali Skandinávie destinace -A i Londýn a Paříž – na dosah téměř pro každého. Příklad: zimní jízdné z norštiny nalezeno 12. října do New Yorku do Stockholmu stojí 138 $ jednosměrný. Ale opět, obchod srovnávací stránky, protože velké značky, jako jsou United nabízejí super nabídky stejně.

3 Cestovat na termíny levnějších

Obvykle cestují na dovolenou, je levnější než cestování ve dnech bezprostředně předchází ji a sleduje ji, takže berte v úvahu odchylky nebo se vrátí na 25 prosince a 1. ledna. Letenku Ceny: Jaký rozdíl den dělá dává detaily.

4 Využijte výhod z ledna Deal zóny ”

Po prvním lednovém týdnu (po novoročním cestující vrátit), ceny akční klesnout v průměru o 40% z prázdnin ceny. Pokud můžete odložit svou cestu do té doby – nebo přinejmenším návratnost během tohoto levnější zóně – můžete něco našetřit.

5 Použijte mil / body

Dalším způsobem, jak ušetřit při nakupování na dovolenou letenku je použít míle nebo body (je-li váš program umožňuje). To nemusí být možné najít vstupenky pro zadání zakázky v průběhu této oblíbené cestovní období, ale může být schopen provést částečnou platbu míle nebo body. Nezapomeňte, že několik mil skončí mnohem dříve, než bývaly, a to je vždy lepší je použít, než o ně přijdete. (Viz byste měli Hoard míle?)

6 Cestovat levnější cesta

Možná narazíte na výlet byste chtěli vzít, ale to jen zdá příliš drahé. Dvě věci, které můžete udělat: Fly levnější letišť: Pokud máte to štěstí, že žijete v blízkosti několika letišť, například v Los Angeles, asi nemusím vám říci, že LAX je obvykle levnější než Burbank. Pokud si nejste, že štěstí, porovnávat ceny pro Váš rodném letiště a nejbližší náboje. I když budete muset řídit hodinu nebo dvě, rozdíl v ceně by mohla dělat to stojí za to.
Fly spojovací trasy: Někdy, přidávat zastavit letu – zejména pokud jde o dálkové cesty – může přinést cenovou cestu dolů. Vždy porovnat non-zastavení s návazných tras pro každou cestu; Rozdíl může překvapit.

Jak ušetřit až 50% na Airfare (někdy i více) má ještě více detailů.

7 pack Pravá

Jednoduchý způsob, jak ušetřit pár babek je vždy cestovat s příruční; je to zdarma u většiny leteckých společností s přidanou výhodu, že se neztratí carry-on. Pro zimní turistiku, sbal si lehčí oblečení a nosit těžké věci (včetně bot a kabát – a nacpat šálu a rukavice v kapsách). Nic nezničí výlet rychleji než čekat na zavazadly pro vak, který udělal mizející akt.

Rick Seaney je CEO a spoluzakladatel společnosti FareCompare.