Hypoteční Choice: Quicken Loans Vs. Místní bance

Vzhledem k tomu, dot-com boomu pozdní 1990, on-line hypoteční společnosti se stávají stále významnějším síla v domovském úvěru průmyslu. Vede poplatek je Quicken Loans, nyní druhým největším maloobchodním hypoték v zemi.

Má nárůst hráčů, jako Quicken Loans znamenat založené na webu firmy mají nabídnout více než váš komunitní banky po ulici? Ne nutně. Kam jít o úvěr je do značné míry otázkou, co je pohodlné pro vás, a kde můžete získat nejlepší ceny.

Oba typy věřitelů nabízejí hypoteční předběžný souhlas: Být pre-schválené může někdy pomoci nemáte nabídku na domov přijal. Nicméně, oni mají jiné významné rozdíly, které by mohly formovat, který z nich najdete vhodnější.

Výhody Quicken Loans

Jít s on-line věřitele má jisté výhody, zvláště pokud jste někoho, kdo má rád cítit pod kontrolou úvěrového procesu. Výhody jít s firmou, jako je Quicken Loans patří: Pohodlí – Od příchodu na internetu, Američané jsou zvyklí dělat věci na vlastní časový harmonogram. S on-line věřitelé, můžete začít proces online chatování, návštěvě webové stránky nebo mluvit po telefonu – v kteroukoli denní dobu. Jít s webovým věřiteli je zvláště užitečné pro ty, kteří pracují dlouhé hodiny a mají problémy najít čas pro osobní projekty v tradičních obchodních hodin.
Anonymita – Někteří lidé dávají přednost setkat se svým věřitelem face-to-face, ale to není pravda pro každého. Ve skutečnosti, mnoho zákazníků, jako je anonymita elektronické komunikace, což někdy usnadňuje otevřít o něčí finanční situaci.
Transparentnost – Jednou z výhod Quicken Loans je, že vám dává 24/7 přístup k on-line nástroje zvaného MyQL ke kterému lze přistupovat buď on-line nebo prostřednictvím mobilní aplikace, MyQL Mobile. MyQL umožňuje dlužníkům přístup k osobním websitewhere v jejich silách, – mezi jinými funkcemi – zkontrolovat stav své žádosti o úvěr kdykoli chtějí, a ujistit se, že jakákoliv dokumentace programu byla přijata.
Výběrová – Větší hypoteční společnosti často poskytují širší nabídku finančních produktů. Quicken Loans není výjimkou. Kromě klasických pevným a nastavitelným-sazba hypoték, společnost také nabízí specializované produkty, jako je Federal Housing Administration (FHA) a VA úvěry. Samozřejmě, někteří komunitní banky nabízejí tyto stejně – ale to není vždy případ.

Výhody místní bance

Pokud se jedná o velké finanční rozhodnutí, někteří lidé prostě cítí více v pohodě podnikání osobně. S Quicken Loans, mluvíte s někým, pracující z call centra, které by mohly být v jiné části země. Pokud jste typ jednotlivce, který má rád dívat lidem do očí, když dostává radu, místní věřitel by mohl být nejlepší způsob, jak jít.

Další výhody jít s poskytovatelem cihla-a-malty zahrnují: Místní odborné znalosti a spoje – Menší banky tvrdí, že je tu výhodu pracovat s lidmi, kteří znají oblast a někdy mají existující vztah s nemovitostmi. To může dát do lepší pozici pro řešení konfliktů během procesu schvalování úvěrů. To není říci, Quicken Loans nedělá dobře svým zákazníkům. Ve skutečnosti, společnost získala první místo JD Power pro zákaznický servis impozantní sedm let v řadě (2010-2016).
Jednoduchost – Většina lidí vede rušný život, takže je tu něco, co říci o eliminaci tolik potíží jak je to možné. Například, pokud budete žádat o hypotéku v místní bance, budete mít možnost spravovat všechny své účty pomocí jediného LOG-IN. Že může platit měsíční vyúčtování jednodušší, taky.
Místní vazby – Po provedení platby do blízkého bance, je tu dobrá šance, že bude mít ty peníze a půjčovat jej na jiné osoby a podniky v dané oblasti. Menší banky také mají tendenci podporovat místní události a charity, tak posílení místní komunitu.

Sečteno a podtrženo?

V uplynulých letech, on-line věřitele Quicken Loans se stala známou pro pohodlí a silný zákaznický servis. Ale pokud jednání s věřiteli face-to-face je pro vás důležité, místní banka s dobrou pověstí je zvuk volba. Na pozadí při zvažování obou alternativ, číst Hypoteční základy.