Hypoteční nabídky: Hypoteční Lens vs. Hypoteční trenér

On-line pracovní stoly se rychle stává nutností pro každého, kdo v prodeji. S real-time dat a schopnost prezentovat na dosah ruky po celou dobu má zásadní význam v digitálně propojeném světě. To je obzvláště důležité pro půjčování profesionály, kteří se často setkáváme potenciální kupci na útěku. Před webu, úvěr úředníci by citovat rychlost a dodat list transakčních poplatků pro jednu možnost úvěru. Dlužník musel věřit, že úvěr důstojník byl prezentující nejlepší volba. Kupců domů a bytů v roce 2016 jsou více technicky zdatné a mnohem náročnější, s očekáváním mají všechny informace, které potřebují, když ji potřebují. Na trhu, který se stal velmi commoditized, úvěr úředníci musí být schopni odlišit a prokázat přidanou hodnotu. Že je místo, kde on-line plánování a prezentační hypoteční systémy vytvořené Hypoteční Lens a hypotečního trenér přijde; oba mohou vybavit úvěru profesionálům nástroje, které potřebují vzdělávat své klienty a dělají klienti pocit, že jsou pod kontrolou rozhodovacím procesu. Níže je uveden podrobný rozpis obou služeb a jak pracují s úvěrových odborníky prodat více půjček.

hypoteční Lens

Hypoteční Objektiv je webová plánování a prezentační službu nabízet půjčování profesionálům 26 samostatných analytických modulů pro vše od výpočtu nákladů zavírání, k pronájmu oproti koupi srovnání, na celkové analýze nákladů. Každý modul umožňuje vkládání dat k výrobě instantní analýzu nebo výpočty. Moduly zahrnují nákladů na uzavření kalkulačku, konsolidace dluhu, stávající hypotéku, jednoroční srovnání rameno, nájemné oproti koupit a celkovou analýzu nákladů. Hypoteční Objektiv je založený na prohlížeči, takže se počítá s prezentací, které mají být provedeny na libovolném počítači připojeného k Internetu. Uživatelé si mohou nastavit video prezentaci pomocí libovolného sdílení pracovní plochy program, jako je WebMeeting123. Hypoteční Objektiv je předplatitelská služba založená s měsíční ceny začínají kolem $ 47 Co dubna 2016.

hypoteční Trenér

Hypoteční Trenér byla zahájena v roce 1997 jako plánování hypoteční a prezentační služby s využitím Excel a rudimentární prezentační software k dispozici v té době. Hypoteční trenér vyvinula technologii a nabízí pracovní plochu a mobilní aplikace krmena dat v reálném čase. Jeho sada nástrojů může být použit na různých platformách a na jakémkoli zařízení, umožňující půjčky profesionálům poskytovat jasně ilustruje možnosti s podrobným finančním informacím, grafy, video vyprávění a živé zpravodajství, prakticky nebo osobně.

Na rozdíl od jiných nástrojů pro analýzu úvěr, hypotéka trenér nabízí plně integrovanou platformu nástrojů, které poskytují kompletní proces end-to-end řízení vztahů se zákazníky (CRM), plánování, prezentaci a následné-up. Uživatelé pracují off intuitivního palubní desky pro každého klienta, aby klientů prostřednictvím celkové analýzy nákladů, vlastního repozice, půjčit proti úvěru a konsolidační analýzy, podle potřeby po dobu několika variant najednou. Informace či prezentace mohou být dodány ke klientovi prostřednictvím aplikace nebo předloženy osobně. Prezentace lze sdílet s více uživateli, kteří si stáhli aplikaci. Kromě toho Hypoteční trenér zahrnuje funkci v reálném čase aktualizace s názvem RateWatch, který využívá nejnovější interaktivní mapovat techniku ​​pro sledování úrokové sazby a trendy, které poskytují uživatelům s up-to-the-minute informace. Grafika je bohatě barevné a snadno pochopitelné. Hypoteční trenér působí jako poskytovatel služeb softwarového předplatného na bázi s měsíční sazby začínají na zhruba 70 $.

Hypoteční objektivu nebo hypotéku trenér?

Hypoteční Objektiv je méně nákladný servis, a to poskytuje většinu základních výpočtů půjček profesionálové potřebují vzdělávat své klienty o svých možnostech. I když je snadno dostupný z libovolného počítače připojeného k Internetu, ale nenabízí mobilní bázi verzi nebo aplikaci si. Hypoteční Trenér je aplikace, které lze stáhnout z úvěrů profesionály a jejich klienty. Úvěrové odborníci doufají, že soutěžit o Millenials musí být schopen prokázat, že jsou technologicky naladěná na způsobu jejich klienti dávají přednost komunikaci. Hypoteční Trenér je dražší služby, ale nabízí více robustní platformu pro pořádání klientských dat, přípravu a prezentaci vlastní prezentací a klient follow-up. Hypoteční Trenér jedná o trochu více školení, aby plně využít všech svých nástrojů, ale společnost má četné on-line vzdělávací nástroje a specializovaný tým technické podpory.