Hypoteční úvěry po úpadku

Využíváním hypotečních úvěrů po úpadku je závislá na dlužník, že byla postavena dobré kreditní skóre po úplném vybití konkurzního řízení.
Podání konkurzu je důsledkem dlužníka neschopného plnit závazky z pohledávek. Oprávněný spotřebitel / dlužník má možnost podání kapitolu 7 nebo Kapitola 13 bankrot. První z nich je výhodný, protože zbavuje navrhovatele na plnění dlužní závazky, které nemohou být splaceny. Ten, na druhé straně, má za následek by spotřebitel měl k plnění jeho / její příspěvky v období 5 let.

Tyto úvěry

Touha koupit domů po několika letech vypouštění konkurzní podstaty je ale přirozené. Je však třeba si uvědomit, že úvěrové skóre může trvat hit tolik jako 350 bodů v důsledku podání. Opět platí, že tato informace zůstává na záznamu na 7 let a 10 let v důsledku podání kapitola 13 a kapitola 7 resp. Špatnou kreditní skóre a nepříznivé úvěrová historie je nepravděpodobné, aby se jeden ideálním kandidátem pro využívající hypotečních úvěrů. Proto je prvním krokem k snadnému zadávání veřejných zakázek by mělo být zajištěno, že jeden staví jeho / její kreditní skóre.

Nejjednodušší způsob, jak vybudovat něčí kreditní skóre a navázat úvěruschopnost by bylo získat zabezpečené kreditní karty. Zajištěné kreditní karta je zajištěné hotovostním vkladem $ 500 nebo tak nějak, která slouží zároveň jako úvěrové linky pro účet. Jinými slovy, lidé mohou účtovat pouze částku, která je k dispozici na jejich účet. Spotřebitelé, kteří se zdržela maxing své kreditní karty budou moci budovat své kreditní skóre postupně. Pro lepší výsledky, je vhodné účtovat méně než 30% z úvěrového limitu. V době, kreditní karty může odměnit zákazníka tím, že rozšiřuje další úvěrovou linku bez požadavku na další hotovostní vklady.

Získání nerevolvingové úvěrovou linku jako hypotečního úvěru po úpadku, využívající druhou hypotéku, refinancování hypotéky, získání auto úvěr, a dělat pravidelné měsíční platby, může pomoci spotřebitel stavět jeho / její kreditní skóre. Je zde však jeden háček. Na rozdíl od zajištěných kreditních karet, tyto úvěry nejsou snadno přijít.

věřitelům

Lidé mají zájem o získání hypotéky, tak mohou učinit za předpokladu, že pracovali na budování své kreditní skóre a kreditní historii po konkurzu. Obecně platí, že většina věřitelů odmítnout prodloužení hypotéku před 4 roky ode dne podání konkurzu. Navíc by pro ně očekávají, že majitel domu ke koupi soukromé pojištění hypoték z důvodu zvýšeného rizika neplnění závazků. Nicméně, existuje několik možností pro ctižádostivého majitel domu.

V Hypoteční plány

Lidé, kteří chtějí v těchto využijí domácí hypotéku v takových podmínkách může být snadnější získat FHA (Federal Housing Administration) pojištěných úvěrů, za předpokladu, že mají poměrně slušné kreditní skóre, a poměr dluhu k důchodu je podle zadaných pokynů. Tento poměr ukazuje na schopnost dlužníka oddlužení závazků a nižší poměr je příznivý ukazatel. Aspirující domu se očekává, že provedla platby na čas ze všech hledisek po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců a 24 po sobě jdoucích měsíců ode dne podání kapitola 13 a kapitola 7 úpadku, resp.

Způsobilé veteráni mohou mít nárok na VA (Veterans Administration) pojištěného úvěru po 2 letech od podání. V případě, že navrhovatel / spotřebitel podal konkurzní kvůli naléhavým okolnostem se spotřebitel může mít nárok na získání hypotečního úvěru za předpokladu, že vypouštění bylo získáno nejméně jeden rok ode dne podání žádosti o úvěr, a od té doby navrhovatel byl úspěšný v přestavět jeho / její kreditní skóre.

refinancování

Lidé, kteří podali Kapitola 13 bankrot může být schopen udržet svůj domov. Kromě toho mohou mít zájem o refinancování své hypotéky na nižší a příznivější úrokové sazby. Opět platí, že FHA pojištěné hypotéky může být použit na refinancování nastavitelný sazba hypoteční úvěr s pevnou úrokovou sazbou, za předpokladu, že dlužník splňuje výše uvedené podmínky. Člověk musí mít na paměti, že historie hypotéka je pro získání takového úvěru velmi důležité.

Druhá Hypoteční Post Konkurzní

Někdy se lidé snaží získat druhou hypotéku, viz., Půjčku vlastního domu nebo vlastního domu úvěrové linie s úmyslem použitím výnosů splatit kapitole 13 závazků. Nicméně, je to těžké najít věřitelé, kteří jsou ochotni ji poskytnout.

I když jsou tyto půjčky jsou možné, může být rozumné počkat několik let předtím, než provede další finanční závazek, protože neschopnost plnit něčí finanční závazky nucen jeden podat bankrotu. Zaměření na první, by mělo být na budování kreditní skóre a řízení financí s železnou rukou.