Indexovaných anuity Vs. variabilní anuity

Cílem předložení indexované anuit versus variabilní anuity srovnání prostřednictvím tohoto článku je vyklidit zmatek, pokud jde o rozdíly mezi těmito dvěma. Přečtěte si vědět, jak se tyto dva druhy rent, které jsou spojeny s výkonem trhu s cennými papíry, jsou ve své podstatě odlišné.
Existují různé investiční nástroje, které člověk může vybrat k dosažení krátkodobé a dlouhodobé finanční cíle. Sestavujeme společně investičního portfolia, které mohou účinně vypořádat s rizikem v dlouhodobém horizontu a generovat značné přiznání za finančně bezpečné budoucnosti může být skličující úkol. Musíte projít každý investiční možnosti pod mikroskopem a hodnotit je v detailu. Pokud uvažujete o dlouhodobé investice, renty jsou finanční produkty, které si zaslouží pozornost.

Dvě z nejpopulárnějších typů rent jsou fixní a variabilní anuity. Oba zaručují pevnou částku návratnost investic, s variabilní část, která je závislá na výkonnosti trhu. Nicméně, jak se liší ve způsobu, ve kterém je proměnná část spojenou s výkonem na trhu uvedeny cenných papírů.

o anuity

Dovolte mi, abych vám představil rysy rent jako finanční produkty na trh pojišťovnami, než budeme porovnávat konkrétních typů. Koupíte smlouva o ročním důchodu s pojišťovnou tím, že zaplacení paušální částky nebo budete platit prostřednictvím splátek. Po uplynutí této lhůty splatnosti, vaše investice zůstává aktivní je v souladu s investiční společností, roste osvobozeny od daně podle úrokové sazby přislíbené smlouvy anuitní.

Poté, co tento zámek v období je u konce, v určitou dobu, začnete dostávat pevné pravidelné platby do konce svých dnů, nebo až do předurčené na dobu. To je důvod, proč anuity jsou považovány za jedny z nejlepších investic odchodu do důchodu. Nejdůležitější je, že se vrátí na pevnou úrokovou sazbou jsou zaručeny pojišťovny. Pro vaše investice rostou, pojišťovna musí investovat někde. V závislosti na tom, jak je tato investice realizována, podmínky svého anuitní smlouvy lišit.

Nejjednodušší typ je pevná anuita, který vám poskytne výnosů v pevném úrokové sazby a pak jsou tu složitější typy jako jsou indexovány a variabilní renty, které poskytují variabilní úrokové sazby.

Indexovaných anuity Vs. Variabilní anuity Porovnání

Anuita jejichž výkonnost a výnosy jsou vázány na výkonnost indexu trhu, jako S & P 500, NASDAQ nebo DJIA (Dow Jones Industrial Average) se nazývá indexované anuity. V závislosti na tom, jak banda blue chip akcií, které určují hodnotu indexu provést, budou vaše výnosy budou stanoveny. Každá pojišťovna má svůj jedinečný způsob výpočtu návratnosti, založený na výkonnosti indexu.

je zaručena úroková sazba, která určuje výnosy, zvyšuje nebo snižuje v závislosti na výkonnosti indexu, ale minimální úroková míra návratnosti. Tam je maximální limit na výši úrokové sazby, že vaše investice mohou získávat a využívat tam jsou poplatky za správu účtované které omezují zpáteční částku. Takže ve zkratce, akciové indexovány anuity zaručují základní minimální množství návratu plus variabilní část, která je závislá na tom, jak dobře index trhu provádí.

Podívejme se nyní porovnat s indexovány anuity s variabilní anuity. Na rozdíl od indexovaných anuity, variabilní anuity investovat své peníze do akcií a dluhopisů prostřednictvím podílových fondů. Váš anuita účet je rozdělen do dílčích účtů u každé investované do samostatného investičního nástroje. Většina společností vám umožní rozhodnout o cenné papíry, do kterých byste chtěli investovat své peníze.

Obecně platí, že jeden z podúčtů je věnována investice na peněžním trhu, jako jsou depozitní certifikáty. Pevně ​​stanovená návratu na pevnou úrokovou sazbou je zaručena, ale proměnlivou část je závislá na výkonu vašeho portfolia investic. Tak variabilní renty rozložena rizika investováním peněz v různých možností.

Je to věc debaty o tom, který z nich přichází s vyšším stupněm rizika, jak oba jsou neoddělitelně spojeny s výkonem na trhu cenných papírů. Zatímco jeden je spojen s výkonem indexu trhu, druhá je spojena s různorodém souboru, který zahrnuje investice do podílových fondů a peněžního trhu účty.

Jak již bylo uvedeno dříve, variabilní anuity vám možnost volby při rozhodování, který vzájemné fondy byste chtěli investovat do, zatímco indexované anuity neposkytují vám s jakýmkoliv množstvím kontroly. Podle toho, která z těchto dvou typů anuity si myslíte, že se rozhodly pro, ujistěte se, že pečlivě zkontrolujte prospekt a podívejte se na poplatky a doložky zejména Komise, které jedí do svých výnosů. Poraďte se s finanční poradce, který zná své priority, pokud jde o jaký druh anuity by se nejlépe hodí pro vaše plány.