Jak číst kreditní zprávy

V době, kdy jsme provádět mnoho aktivit souvisejících úvěrových v našem každodenním životě, je důležité vědět, jak číst kreditní zprávy, takže můžeme řídit dobrý kredit a využívat výhod, které poskytuje.
Existuje několik organizací, jako jsou společnosti vydávající kreditní karty, věřitelé, bank a různých finančních institucí, které poskytují půjčky a úvěrové linky pro jednotlivce a podniky. Chcete-li zjistit schopnost jedince splatit půjčku, systém známý jak již bylo uvedeno kreditní zprávy. Tento systém efektivně odhaduje “platební schopnosti” člověka. finančních informací agentury uchovávat záznamy o všech jednotlivců a jejich transakce; oni pak sestavují tyto informace ve zprávě. Když člověk žádá o úvěr nebo kreditní karty, věřitel požádá agenturu pro tuto zprávu s cílem zvážit případ příslušného člověka. Zpráva se pak ukázalo být rozhodujícím faktorem pro schválení takového úvěru a také jeho úroková sazba.

Anatomie kreditní zprávy
Při čtení této zprávy, jeden musí vždy zkontrolovat správnost týkající se informací obsažených v něm. Případné chyby, zavádějící fakta, nebo pravopisné chyby, musí být oznámeny agentuře. Pokud jsou chyby neřešení, mohou způsobit mnoho problémů v budoucnosti. Následující jsou věci, které musíte být opatrní při kontrole vaši zprávu. První kategorie je určena pro osobní údaje. To zahrnuje vaše jméno, adresa, stav zaměstnanosti a měsíční odměnu ze současných i minulých zaměstnavatelů. Tato část zahrnuje i vaše partnerství, agentury a společných podniků.
Druhá kategorie je pro úvěrové účty, které jsou v současné době v provozu. Tato část bude zahrnovat všechny dveře otočné účtů (kreditní karty nebo účty, které mají měsíční potřebnou za poplatek), hypoteční úvěry, splátkový účty atd
Třetí kategorie je nejdůležitější, protože obsahuje seznam všech účtů, které jste otevřeli až do data. Podrobné informace o každém účtu, jako jméno svého věřitele, číslo účtu, typ účtu, povaha zodpovědnosti, měsíční platby, datum otevření, rozvahovému dni bilance (kolik jste ještě dlužíte), kreditních limitů, status platby a platební historie , jsou uvedeny v této kategorii. Ujistěte se, že všechny informace obsažené v této části je správná, protože výrazně ovlivňuje úrokovou sazbu svého nového úvěrů a půjček.
Čtvrtá kategorie obsahuje informace o veřejných záznamů, kde jsou uvedeny podrobnosti týkající se uzavření trhu poplatků, trestní rejstřík a konkurzní záznamy.
Pátá a uzavírání část vaší zprávy obsahuje informace týkající se ptá vznesená proti vaší zprávě. To je v podstatě záznam z věřitelů informuje o vaší zprávě.
Je třeba poznamenat, že jedna taková zpráva může být využívána jednou ročně tím, že každý jedinec zdarma.

Kreditní Zpráva Řešení
Vaší kreditní rating a skóre se vypočítává na základě výše uvedených informací. Je tedy důležité, aby všechny skutečnosti ve vaší zprávě jsou pravdivé a správné. Malá chyba může skončit katastrofou, a možná budete muset trpět jejími negativními dopady, jako je vysoká úroku a poplatků, nebo jednoduché úvěru odmítnutí. Aby se zajistilo, že zpráva je perfektní, dostanete zprávu tištěnou každý rok, a dívat se skrz něj. Pokud najdete nějaké falešné fakty, zahájit řádný spor sestavy podle specifikace internetových stránkách zpravodajská agentura.

Je také nutné, aby jste se podívat na svých přehledech ze všech významných zpravodajské agentury, protože tam je šance, že můžete najít informace odlišný ve všech zprávách, a možná budou muset zahájit řízení na jejich opravu.

Disclaimer: Existují tři hlavní a několik dalších úvěr zpravodajské agentury, a oni používají různé matematické modely pro výpočet kreditní skóre.