Jak David Rubenstein stal miliardář

Poté, co nazval “hlavní fundraiser” od Forbes Magazine, David Rubenstein a jeho tým na aktiva managementgiant The Carlyle Group (CG) v současné době spravují 176 miliard $ aktiv pro široké spektrum USA a mezinárodních institucionálních investorů. Billionairewith jednoduchý životní styl a velkorysé srdce, Rubenstein se připojil další úspěšný entrepreneurslike Warren Buffett a Mark Zuckerberg, kteří se zavázali věnovat více než polovinu svého majetku jako součást The Giving Pledge kampaně. Zde je přehled o tom, jak David Rubenstein dělal jeho miliardy a postavil jeden z největších světových private equity firem.

Časný život a Školení

Rubenstein byl zvýšen jako jedináček a žil v komunitě malé, s nízkými příjmy v Baltimore, Maryland. Jeho matka byla žena v domácnosti, zatímco jeho otec, který nikdy více než 7000 $ za rok, pracoval jako pošťák.

Rubenstein matka chtěla, aby se stal zubař, ale on chtěl sloužit ve veřejné funkci poté, co sledoval inauguraci prezident John F. Kennedy, když mu bylo dvanáct let starý. Při přednášce v roce 2011 na University of Maryland Robert H. Smith School of Business, Rubenstein zmínil, že Kennedyho slavný výrok v průběhu historické události – “” Neptej se, co vaše země může udělat pro vás, zeptejte se, co můžete udělat pro svou zemi ” “-instantly udeřil akord s ním.

V důsledku malého příjmu jeho rodiny, Rubenstein měla záviset na stipendia jít na vysokou školu. Školné na míru práva v té době byla kolem $ 2,000. Se přihlásil na řadě škol o finanční pomoc, jejichž záměrem je účast na ten, který mu dal největší stipendium. Rubenstein skončil na University of Maryland Law School, kde získal plné stipendium. Promoval v roce 1973.

Kariéra Před Carlyle

S mírou práva pod jeho pásem, Rubenstein okamžitě připojil prominentní New York-založil advokátní kancelář s názvem Paul Weiss. Po tam dva roky, začal přemýšlet o nové profesní dráhu. Často vtipy, ” řekl jsem [klienty a partnery firmy], že jsem měl na mysli jít do politiky a vlády, ale nikdo řekl: “Nenechávejte !,” tak jsem to vzal, že jsem asi nebyl dobrý právník. “”

V roce 1976, Rubenstein podařilo získat práci s prezidentské kampaně Birch Bayh. Nicméně, Bayh vypadl ze závodu 30 dnů po Rubenstein připojila ke kampani. Následně dostal pozici v kampani Jimmy Carter. Po Carter nastoupil do úřadu v roce 1977, Rubenstein byl jmenován zástupcem domácí politický poradce pro správu. Jeho termín náhle přišel do konce čtyři roky později, když Carter ztratil znovuzvolení.

Nový leveraged buyout firma se narodil

Následovat porážku ve volbách, Rubenstein zpočátku měl potíže s hledáním zaměstnání. Byl nezaměstnaný po dobu šesti měsíců, ale nakonec se vrátil k praxi práva. Rubenstein, ale rychle stal se nespokojený s jeho prací. Jednoho dne narazil na článek v novinách o bývalý americký ministr financí William Simon. Po Simona působení s vládou, koupil Gibson pohlednic s $ 1 milión jeho vlastních peněz a 79 milionů dolarů dluhu v čem je známý jako leveraged buyout. Simon pak se činnost společnosti účinnější a vzal to veřejná za 290 milionů $.

Žárovka odešel v Rubenstein hlavě, když si přečetl příběh. Bylo to poprvé, co mu asi pákového odkupy slyšel. Původně měl v plánu zaměstnat tým finančních odborníků zájem o zahájení private equity firma, která by ho mohla zaměstnat jako právní poradce, ale nemohl najít zájemce o vytvoření nové firmy.

Takže v roce 1987, Rubenstein a čtyřmi dalšími partnery šel o zahájení private equity jejich vlastní. Firma byla s názvem The Carlyle Group, pojmenovaný po Carlyle Hotel v New Yorku, kde některé z původních firemní setkání se konalo. Podle internetové stránky společnosti, “Zakladatelé doufali, že vytvořit instituci, která by jim překračovat.”

V té době, private equity byly převážně se sídlem v New Yorku, ale Carlyle byl tvořen ve Washingtonu DC Rubenstein myslel, že by mohlo zvýšit mnohem více kapitálu tím, že řekne investory, že byly zaměřené na získávání podniků silně ovlivněny vládní tudíž jejich umístění , On a jeho tým byli schopni získat 5.000.000 $, aby si Carlyle pryč ze země. Z tohoto obrázku, 3.000.000 $ byla vyčleněna na skutečné investice, zatímco zbytek byl použit na provozní výdaje. Jeden investor, který podpořil Carlyle byl dobře zavedenou investiční dům, T. Rowe Cena (Trow).

Až do roku 1990, Carlyle vybírali peníze na dohodu jednotlivých dohody bázi. Jejich první buyout fond zvednutý $ 100 milionů od investorů. Tyto prostředky byly použity k získání počtu podniků. Od té doby Carlyle zvýšil miliardy dolarů od investorů ve Spojených státech i v zahraničí více než 100 různých fondů. (Pro více informací viz: Jak Private Equity jsou a Zajišťovací fondy Zdaněna).

V současné době pouze tři ze zakládajících partnerů Carlyle pracují ve firmě: Rubenstein, William E. Conway, Jr. a Daniel A. D’Aniellovi. Oba Rubenstein a Conway sdílet generální ředitel cel, zatímco D’Aniello slouží jako předseda představenstva. V roce 2012, Carlyle zvednutý $ 671 milionů v počáteční veřejnou nabídku a byl vypsán na akciovém trhu NASDAQ.

Sečteno a podtrženo?

David Rubenstein nadělal jmění vybírání poplatků pro správu od investorů, kteří mu dali peníze na investice na jejich účet. S pozadím v právu a politice, Rubenstein spoluzaložil The Carlyle Group, private equity firma, která investovala do společností těžce postižených vládou.

Dnes Carlyle je jedním z největších a nejrozmanitějších private equity firem na světě. Společnost je zodpovědná za přidělování kapitálu v celé řadě sektorů pro institucionální investory po celém světě.