Jak dlouho budete žít? Tento nástroj vám řeknou

Dlouhověkost je velmi důležitý koncept pro pojišťovnictví, což je jeden z důvodů, že znalci vydělat mezi $ 150,000 250,000 $ ročně. Zatímco miliardy dolarů společnosti věnují velkou pozornost na tyto detaily, mnozí jedinci připravují na odchod do důchodu nedokážou spočítat a pochopit tyto pravděpodobnosti, i když mohou mít obrovský dopad na jejich finanční živobytí během svého odchodu do důchodu let.

Americká akademie pojistných matematiků a společnost aktuárů nedávno vydala nový online nástroj, který pomůže finančním poradcům a jejich klientům představit, jak dlouho budou žít za účelem plánování jejich odchodu do důchodu let. Životnost Illustrator je k dispozici zdarma pro každého a generuje tři různé vektory, jejichž cílem je zprostředkovat dlouhověkost použití základních datových vstupů včetně pohlaví osoby, datum narození, kouření a celkové zdravost.

Pojďme se podívat na to, jak finanční poradci mohou využít tento nový nástroj, stejně jako některé další, které mohou být užitečné pro pomoc svým klientům factoring v mnoha jiných datových bodů. (Související čtení, viz: Jak poradci může pomoci vypořádat riziko dlouhověkosti).

Použití tohoto datového

Životnost Illustrator je určen k pomoci spotřebitelům představit odhady očekávané délky života, spíše se snaží zprostředkovat informace prostřednictvím slov nebo textu. Často lidé si prohlížejí jejich dožití jako jedno číslo nebo věk spíše než graf pravděpodobností. Osoba může také ukotvit své osobní očekávání na základě úmrtí příbuzného či známého spíše než na základě přesnějších statistických údajů zpracovaných pojistní matematici.

Finanční poradci mohou využít tato data ukazují, že je důležité ukládání a investování pro klienty, stejně jako sada očekávání, kolik by měli ušetřit. Určité strategie sociálního zabezpečení může také záviset na očekávané délky života, pokud jde o rozhodování o tom, zda se má odložit zavedení státních dávek. Vizuální grafika může pomoci zprostředkovat informace mnohem efektivněji, než jen říkat klientům pravděpodobnosti a pomoci jim lépe internalizovat koncepty. (Související čtení, viz: Kolik byste měli mít ve svém 401 (k) do důchodu?)

Podle dlouhověkosti Illustratorwebsite:

Budete odpovědět na několik otázek týkajících se vašich zdravotních a demografických charakteristik. Životnost Illustrator pak bude produkovat grafy, které vám umožní vidět pravděpodobnosti spojená s tím, jak dlouho vy (a váš manžel / partner, pokud existuje) živi, ​​který vám pomůže pochopit pravděpodobnost, že budete žít mnohem delší dobu, než je vaše životnost by naznačovaly. To vám umožní vzít v úvahu rizika přežívají své finanční zdroje, tedy šance, že dojdou peníze v průběhu svého života (y). Můžete si prohlédnout výsledky buď jako grafy nebo tabulky hodnot. Můžete také vytisknout souhrnné list informací poskytnutých dlouhověkost Illustrator.

Alternativní kalkulačky ke kontrole

Životnost Illustratoris skvělý nástroj pro vizualizaci očekávanou délku života, ale není to jediná dostupná finančních poradců nástroj zprostředkovat tento typ informací.

University of Pennsylvania Vědci vyvinuli pravděpodobně nejpokročilejší střední délky života kalkulačka, která zahrnuje celou řadu různých faktorů do jejich analýzy. Tento nástroj je nyní poskytována Abaris a zahrnuje statistické pravděpodobnosti bydlení až do určitého věku se odhaduje životnost a průměrné délky života vrstevníků. Původní webové stránky Výzkumníci obsahuje také podrobné informace o výpočtů provedených pomocí nástroje. (Související čtení, viz: Průměrná délka života: Je to víc než jen číslo.)

Další populární sada nástrojů je k dispozici u správy sociálního zabezpečení. I když se jedná o jednodušší výpočty, které obsahují více finančně-zaměřené nástroje, které pomáhají při plánování odchodu do důchodu a příjmů sociálního zabezpečení. Důchodový Odhad pomáhá jednotlivcům zjistit, kolik budou dostávat od sociálního zabezpečení na základě jejich skutečných záznamech o příjmech. Tyto odhady mohou být použity ve spojení s výpočty délky života.

A konečně, pojišťovny jako John Hancock také vyvinuli délky života kalkulačky, které faktorem v dalším potenciálně relevantních informací. Například Johna Hancocka Životnost kalkulačka obsahuje pole pro krevní tlak, cholesterol, a řidičské návyky, protože to jsou faktory, které byly prokazatelně ovlivňují délku života. Nevýhodou je, že kalkulačka poskytuje pouze odhadované stáří nikoliv pravděpodobností.

Sečteno a podtrženo?

Dlouhověkost je důležitým tématem, pokud jde o finanční plánování, protože ušetřené peníze během odpracovaných let musí financovat odchodu do důchodu. Často se lidé nedokáží ocenit, jak dlouho může ve skutečnosti žijí, a v důsledku toho může spadnout krátký na úspory na penzi a investování. Finanční poradci by měli využívat nástroje jako dlouhověkost Illustrator zprostředkovat tyto důležité pojmy a zajistit, že jejich klienti jsou na správné cestě ke spoření a investování. (Související čtení, viz: Retirement Savings: Kolik je dost?)