Jak dlouho trvá Uzavření dělat – časová osa podrobně vysvětleny

Proces uzavření trhu je velmi těžké jak pro majitele nemovitostí a ústavu nebo osobě, která má danou hypotečního úvěru. Nikdo vytváří zisk z uzavření trhu. Zde se seznámí s časovou osou pro uzavření.
Časová osa pro uzavření trhu se liší stát od státu. Časová osa uzavření trhu bylo zkonstruováno tak, že majitel nemovitosti dostává dostatek času na zaplacení jeho zbývající splatné splátky.

Uzavření trhu Process Timeline

✱ Tento proces se nespustí, pouze v případě, že majitel nemovitosti postrádá jednu ze svých splátek. Mohou existovat určité okolnosti, které by mohly poskytované ho schopen tak učinit. On může zaplatit splátku v určitém časovém rozpětí. Za takových případech je majitel nemovitosti je prostě informován bankou, že má nějaké splatné částky mají být provedeny. On může zaplatit splátku, ale určitá pokuta bude uložena se na něj.

✱ Nyní předpokládejme, že majitel nemovitosti nezaplatí své splátky za sebou již delší dobu. Banka mu zasílá oznámení, ale nevěnoval žádnou pozornost k těmto oznámení. V takových případech je hypoteční úvěr věřitelem nebo banka, může zahájit proces uzavření trhu, v případě, že majitel nemovitosti udržuje ignorování varování banky.

✱ hypoteční úvěr věřitel podá žalobu proti dlužníkovi, u soudu práva. Soud poté vydá upozornění na majiteli nemovitosti platit svoje splátky spolu s pokutou, a to v rozpětí řekněme, do 30 dnů ode dne vydání oznámení.

✱ Teď, když majitel nemovitosti je stále schopna platit splátky, pak proces aukce nemovitost je iniciován úřadu šerifa. Oznámení a reklamy na dražby majetku jsou vyráběny v místních novinách.

✱ A konečně, proces dražby probíhá a je pod dohledem úřadu šerifa.

Ostatní aspekty Uzavření

Pokud je “moc prodeje” uzavření probíhá, pak se aukce mohou být prováděny prostřednictvím hypotečního úvěru věřitele přímo. Zatímco dělá papírování pro váš uzavření trhu procesu, je-li uvedeno klauzule o “přísném uzavření”, pak vlastnictví nemovitosti je přímo převedena na úvěru věřitele. Existují i ​​jiné důležité aspekty v procesu uzavření trhu příliš. V případě, že dlužník vzal úvěr od jiné strany tím, že zastavením stejnou vlastnost, pak tyto strany by měly být naznačil před zahájením procesu, protože ostatní strany mají také podíl příjmů z dražby majetku. V případě, že příjmy z aukce, neodpovídá částku, která byla dána tak, jak půjčku od úvěrové věřitele, pak je dlužník povinen zaplatit zbývající částku.

Časová osa pro uzavření procesu je velmi dlouhá a těžká fáze jak pro dlužníka a věřitele úvěru. Existují samozřejmě způsoby, jak zastavit uzavření trhu, jako například v případě, že dlužník k dispozici dostatek času pro platit své splátky. K dispozici jsou také vypomáhat dlužníka záchranné půjčky. Následky nejsou prospěšné pro oba, dlužník i úvěru věřitele. Vlastník nemovitosti a věřitel by měl sednout a vypracovat všechny možné varianty, zjistit způsob, jak se vyhnout uzavření.