Jak do důchodu na výletní lodi s méně než $ 1 Million

Stashing pryč 1.000.000 $ pro odchod do důchodu je již dlouho cílem, že střadatelé byli vyzýváni, aby střílet, ale mnoho Američanů ukrytý daleko méně. Mnohem méně je nejasný. Podle června 2015 analýze ze strany vlády Office zodpovědnosti, průměrný Američané ve věku 55 až 64 let mají příštích zhruba 104.000 $ úspory na stáří. O dva roky dříve, Národní institut pro odchod do důchodu zabezpečení zjistil, že v blízké odchodu do důchodu, průměrná pracovní domácnost, měl váhu střední odchod do důchodu účtu jen $ 12,000.

Dokonce i větší počet není zrovna povzbudivé, ale nezahrnuje příjmy sociálního zabezpečení, a pro některé lidi šťastnými, peníze z důchodu. A to dělá inspirovat hodně kreativity o nalezení způsobu, jak pohodlné odchodu do důchodu stále na dosah. Jednou z možností, mnoho Američanů se vyšetřuje odchází do důchodu v zahraničí (viz důchodové fondy příliš málo? Odejít do zahraničí a strategie odejít do zahraničí a 7 země, aby zvážily).

Pak je tu další lákavá alternativa: Rozhodnete-li se strávit pozdějších letech na moři. Je to stojí za prozkoumání, pokud jste oba dobrodružné a obavy o docházely peníze (a ne dostat mořskou nemoc, samozřejmě). Při pečlivém plánování, můžete užívat důchodu na výletní lodi na plný úvazek s mnohem méně než milion dolarů v bance. (Pro další rady, podívejte se na tajné tipy pro uložení na Cruises.)

Odchodu do důchodu na výletní lodi za méně než $ 1 Million

Pro příležitostné cestující, cestovní může být všechno o životě ji v luxusu. Pokud plánujete strávit všechen svůj čas na moři po odchodu do důchodu se však budete muset pečlivě zvážit možnosti. (Přečtěte si 5 nejlepších Cruise Lines pro nedávné důchodců).

Strávit kus svých úspor trvalých čtvrtiny palubě rezidenční výletní lodi se může zdát jako dobrá volba, ale nebude to zadarmo. The World, například, je soukromá obytná loď, která byla zahájena v roce 2002. Loď nabízí studio, jedno-, dvou- a čtyřpokojové rezidencí, začíná na $ 600000. Že nezahrnuje roční lodí poplatky, které mohou spustit do tisíců.

Pokud máte méně než 1.000.000 $ zrušil pro odchod do důchodu, rezervace jednotlivé plavby je zbytečné říkat, levnější (a realističtější) způsob, jak jít. To by mohlo znamenat, skákání loď jednou za měsíc nebo i častěji, pokud nemůžete najít způsob, jak rezervovat spoustu dlouhých plaveb. Ale pokud jste jen cestování s náležitostmi, můžete získat dobrý v těchto převodů. Neznamená to však trvat mimořádně pečlivé plánování. A budete pravděpodobně potřebovat nějaký pozemních trvalou adresu.

Pokud jde o to, co budete trávit to všechno přijde až na to, jak si knihu a které linky budete křižování s. Princezna Cruise Lines, například nabízí last-minute od $ 79 a den na osobu. Pro 15-ti denní plavbu, která vyjde na základní sazbu ve výši $ 1185. Rezervujte back-to-back plavby tímto tempem a vy byste platit $ 2370 za měsíc. Pokud můžete, aby se vaše jízdné, že nízká na pevných základech, díváte se na trávit méně než 30.000 $ ročně – a samozřejmě, to znamená, že potraviny, stejně jako bydlení a nepotřebuje pro své vlastní nábytek nebo autem. (Viz 3 Money-Saving výletní loď Tips).

Je Cestovní cenově dostupnější než asistované žití?

Samozřejmě, že se nejedná o skutečné alternativy: žít na výletní lodi, budete muset být přiměřeně zdravý a nepotřebují druhu pomoci vám v asistované žití. Ale to nabídnout užitečnou finanční srovnání. Když máte omezené finanční prostředky, pomohl živobytí mohl by vybít vaše úspory mnohem rychleji, než byste chtěli – a mnohem rychleji než žít na výletních lodích. Národní měsíční medián náklady asistované žití je $ 3.628 nebo 43.536 $ ročně, v závislosti na Genworth Financial. To je přibližně 119 $ a změnit na denní bázi.

Život na výletní lodi mohl nechat pověsit na více vašich úspor. Udržet náklady křižování nižší než náklady na asistované žití, že stačí průměrný denní výdaje byly pod touto $ 119 cutoff.

Kolik peněz byste třeba, aby to funguje? Řekněme, že jste dosáhli plného věku odchodu do důchodu a máte pobírat dávky sociálního zabezpečení. Od srpna 2016 byla průměrná měsíční dávka byla 1350 $, v závislosti na správě sociálního zabezpečení. To je $ 16.200 za rok, takže budete ještě potřebovat další 27336 $ tvořit rozdíl.

To znamená, že budete potřebovat velký, dostatečně portfolio, aby bylo možné odejmout alespoň 2300 $ za měsíc. Pokud očekáváte strávil 20 let v důchodu a dodržovat konzervativní investiční strategii byste mohli výletní loď obývací práci s úsporami ve výši $ 600.000. Byste být schopni ustoupit 2400 $ měsíčně v prvním roce po odchodu do důchodu, s následnými výběry upravené o inflaci. Že příjem, spolu se svými výhodami sociálního zabezpečení, by mělo stačit, aby vás udrží nad vodou. Ve skutečnosti, jste pravděpodobně nevydají, že celá 20 let na moři. V pokročilém věku, budete pravděpodobně muset provést další plány.

Sečteno a podtrženo?

Předchozí příklad ukazuje, jak by bylo možné výletní plný úvazek po odchodu do důchodu, i když máte méně než 1.000.000 $ uložen. (Více viz Končí kariéru: Je $ 1 Million dost?) Druhý srovnání je třeba provést, samozřejmě, je to, jak lost srovnání s pozemní odchodu do důchodu z v aktuálním doma, nebo někde jinde, včetně v zahraničí. Máte-li zůstat zdravý, mohl byste strávit 15 let cestuje po světě, pokud jste schopni plánovat převody z lodi na loď a možná některé přestávky na souši. Plánování část může být nejvíce vyčerpávající aspektem tohoto druhu oceánu dobrodružství.

A existují i ​​jiné výhrady.

Za prvé, naše finanční příklad předpokládá, že jste na cestách sólo. Pokud jste ženatý, máte dávek sociálního zabezpečení svého manžela a dalších důchodového příjmu se berou v úvahu, stejně jako to, co jiná osoba dodává svým cestovní náklady. Obvykle cestují jako duo je levnější, ale ne vždy.

Kromě toho budete muset faktor v tom, jak budete řídit náklady na zdravotní péči, když jste na cestách. Medicare vás nevztahuje na zámoří, a většina tradičních zdravotního pojištění nabízejí pouze omezené pokrytí. Máte-li k nákupu cestovní pojištění nebo platit za lékařskou péči out-of-kapsy, když se dostanete do přístavu volání, které by mohly výrazně přidat do celkových nákladů. (Viz Is My zdravotního pojištění Good zahraničí?)

A to je jen začátek dlouhého seznamu reálných otázek, jako kde budete mít svou poštu (a šek sociálního zabezpečení), jak budete zacházet daně, jaké jsou vaše trvalý pobyt a další. Budete potřebovat radu právníka nebo účetní a finanční plánovač.

Klíč stánek s jídlem? Před balením si kufry – nebo pronájem domu – běh čísel opatrně, aby se ujistil, že máte všechny své základny na které se vztahuje.