Jak jste Bill Gross zbohatnout? (PTTRX)

William Hunt Gross, lépe známý jako Bill Gross, je spoluzakladatelem a předchozí společné investiční ředitel společnosti Pacific Investment Management Company LLC (Pimco), jeden z největších obchodníků s cennými papíry na světě. Slavný Money Manager odešel Pimco v roce 2014 s čistým jměním 1,95 miliard $. Stal bohatým legendární tvrdé práce a chytrého investování do dluhopisů.

70. léta

Bill Gross dostal psychologie titul z Duke University a získal titul MBA z UCLA, a stal se Chartered Financial Analyst (CFA), zatímco pracoval jako investiční analytik Tichého vzájemné života mezi 1971 a 1976. Pacific Vzájemné je jedním z největších světových investičních fondů, a Gross zaměřil převážně na dluhopisy. On také pracoval u Allianz Global Investors of America. V roce 1971, Gross spoluzaložil Pimco a stal se jeho investiční ředitel, generální ředitel a portfolio manažer, před odchodem do září 2014. Do roku 2015, nadnárodní firma se sídlem v Newport Beach v Kalifornii, který je zaměstnán více než 2000 zaměstnanců v 13 pobočkách v 12 zemích. Prominentní představitelé mimo jiné bývalý šéf Federálního rezervního systému Alan Greenspan, stejně jako bývalý předseda Federálního rezervního systému Dr. Bena Bernankeho, který převzal jako hlavní poradce v roce 2015.

70. léta

Přes 1980 a přes další dvě dekády, Gross zahájila pověst významného investora dluhopisů, do té míry, že vrstevníci ho daboval Bond Král. V roce 1987, Gross kterou zřídila a spravuje Pimco je 270 miliard $ Total Return Fund (PTTRX), který se stal největší světový dluhopisový fond, do značné míry díky svému zaměření na maximalizaci celkového výnosu a zároveň chrání jistinu. Více než 37 let spolu s PIMCO, Gross se podařilo více než 800 miliard $ cenných papírů.

70. léta

Za ta léta, Gross poskytl rozhovory a řeči, a autorem populární články o investování vazby. V roce 1990 publikoval dvě knihy o investování, které se staly instantní bestsellery. Bill Gross na investice a vše, co jste slyšeli o investování je špatně! vyšlo v roce 1997 a rychle se otočil prostřednictvím různých vydáních. Biografie o slavném Money Manager zahrnuty Timothy Middleton je dluhopisu král: Investiční tajemství Pimco Billa Grosse.

70. léta

V roce 2008, Gross koupil velké podíly v cestovní kanceláře opěradlem HZL Fannie Mae a Freddie Mac, loboval za federální převzetí těchto společností a vyhrál 1,7 miliard $, když jeho úsilí bylo úspěšné. V září 2014, Gross byl nucen vzdát Pimco kvůli sérii nešťastných událostí, které zahrnovaly vyšetřování SEC do Pimco ETF, kritiky přes jeho stylu řízení a výhledem na trhu, a problémy s jeho Total Return Fund. Gross získal prémii 290 milionů $ po jeho odchodu. V témže roce se stal vedoucí portfolio manažer ze společnosti Janus Capital Group Inc a Janus Capital Management LLC, správu jejich 1300000000 $ aktiv.

Sečteno a podtrženo?

Bill Gross sám připisuje svůj úspěch některých výstředních zvyků. Rolety byly vypracovány během denních schůzek, které měly Gross se špičkovými manažery, aby účastníci mohli soustředit pouze na PIMCO. Ze stejného důvodu, Gross povzbudil jeho obchodníků používat elektronické zařízení, spíše než mluvit o Pimco obchodování podlaze. Řekl New York Times v roce 2009, který stál na hlavu během cvičení jógy, aby mu pomohl myslet lépe. On také používal jeho zkušenosti jako hráč blackjack v Las Vegas pro analýzu investičních kurzy a lépe své investiční rizika.

zvyky a odbornost mužovy přispěli na něj upřela Správce příjmů Morningstar tohoto roku pro rok 1998, 2000 a 2007. Gross byl první osoba získat ocenění více než jednou. Z roku 1993 článek v časopise penzijní pojištění a investice hodnocené Gross nejpřednější odborník na dluhopisy ve Spojených státech. O tři roky později se stal prvním portfolio manažer uveden do pevné Analysts z příjmů sál společenskou slávy pro jeho příspěvky k řízení portfolia a analýzy s pevným výnosem. V roce 2000, Gross obdržel Bond Market Association je Distinguished Service Award.