Jak jste Ray Dalio zbohatnout?

Raymond Dalio, zakladatel investiční společnosti Bridgewater Associates, má hojnost kvalifikací. V roce 2012, on se objevil na seznamu časopisu Time je seznam 100 nejvlivnějších lidí na světě. Ve stejné době, Bloomberg ho uveden jako jeden ze svých 50 nejvlivnějších lidí. Institucionální investor Alpha zařadil jej druhý na jeho 2012 zajišťovacího seznamu správců fondů. Skončil v roce 2014 tím, že v seznamu Forbes 400 jako 30. nejbohatší člověk v Americe a 69.-nejbohatší člověk na světě. Jak července 2016, Dalio dosáhly čisté hodnotě 15,6 miliard $. Zde je, jak se stal bohatým.

70. léta

Dalio zahájil svou kariéru ve věku 12 let, když jeho touha po utrácení peněz ho k tomu vedlo pracovat jako caddy. Lidé, pro koho pracoval často diskutuje obchodování na burze, a tak začal investovat. Jeden z jeho zisku zahrnuty nákupu akcií Northeast Airlines za $ 300, který ztrojnásobil, když je letecká společnost spojila s jinou společností. Poučení se naučil od svých prvních pokusů s ním zůstal po zbytek svého života, a sice, že musel být nezávislý myslitel, že přílišná důvěra by mohla být nákladné, že by prospělo stresem testování své názory s odborníky, a že měl neustále zlepšovat. Beatles ho inspirovalo k meditaci, což zlepšilo Raye rozhodování.

70. léta

V roce 1971, Dalio převedena na Harvard Business School, kde clerked na podlaze New York Stock Exchange. Byla to jeho uvedení na měnových trzích, které zahájil jeho zájmy. Mezitím se internován pro režiséra komodit pro Merrill Lynch, kde se sleduje svůj zájem o obchodování s komoditami. To bylo považováno za temné v té době. O dva roky později, obchodování s komoditami se staly módní, takže Dalio byl najat jako ředitel komodit na Dominick & Dominick LLC v roce 1974. Později se přesunul k Shearson Hayden Stone, kde působil jako futures obchodník a makléře. Poté, co Ray byl vypalován Shearson Hayden Stone, založil vlastní řízení s cennými papíry, Bridgewater Associates, kterou hlavní sídlo ve městě Westport, Connecticut.

1980 a Vpřed

Bridgewater vzlétl v roce 1980. Do roku 2011 by firma stala největším hedgeový fond na světě. V roce 2016, Bridgewater uvedena šestý rovný rok jako první na institucionální investor Alpha 15. ročníku hedgových 100 žebříčku. Společnosti se podařilo přibližně 150 miliard $ pro své velké části vlivných klientů, kteří byli vycházejí po celém světě. V roce 2007, Ray se stal známý pro předvídání globální finanční krize. Vysvětlil jeho model za ekonomickou krizi v eseji s názvem Jak Hospodářská Machine Works: šablona pro pochopení toho, co se děje nyní. Od roku 2011 dál, Dalio propagoval jeho techniky a principy ve spisech a v řeči. Dva z jeho nejpozoruhodnějších děl byly principy, které nastínil svůj základních životních a řídící principy, a 15-minutové YouTube klip, který vysvětlil, jak Hospodářská Machine Works.

Sečteno a podtrženo?

Dalio napsal objemu 132-stránkový vysvětlující a předávání principy své úspěšné kariéry. Pokud jej mohl snížit na jednom faktoru, bylo by to pravda. Dalio považuje za zásadní přijmout a úspěšně vypořádat s životními rozmary. Integrita je osvobozující. On Ceny vztahy, a napsal, že naslouchání druhým, aby zjistili, co je pravda by se rozpustit dezinformace. Přesná analýza událostí, poznamenal Dalio, mu pomohl zlepšit. Došel k závěru, že to byl ty, kdo používají realitu jako kompas k jejich cíli, kterým se podařilo. Peníze, Dalio uzavřena ve svých principech, nikdy nebyl jeho cílem. Ocenil dělat seznamu Forbes 400, ale považoval za důležitější provozovat zajímavý život, zapojit se do smysluplné práce, a tvoří smysluplné vztahy.