Jak jste Richard Branson zbohatnout?

Richard Branson, údajně nejvíce nádherný a fun-milující inovátor ve světě, křižovaly průmyslu, aby se jeho jmění. Jeho Virgin Group má více než 35 společností ve více než 50 zemích, takže mega-značku miliardář jednu z nejbohatších a nejúspěšnějších lidí na světě.

70. léta

Richard Branson začal v 16 letech s jeho časopisu s názvem Student, který se dotazoval celebrity a prodal téměř $ 8,000 v hodnotě reklamy pro první vydání. Teenager vypadl ze školy, aby podporovaly jeho časopis. V roce 1969 začal rekordní obchod zásilkový který používal časopis úřad jako operační základnu. Branson a jeho tým 20 zaměstnanců nazval nový obchodní panna.

70. léta

V roce 1970 zahájila Branson Virgin Records zásilkového obchodu. Po skalnatém začátku Branson vlastnil 14 rekordních obchodů od roku 1972. V témže roce založil vlastní nahrávací firmu ao rok později vydal první píseň na svém novém Virgin štítek, Tubular Bells. Populární hudba působí skupinami jako Sex Pistols, The Rolling Stones a Ozzy Osbourne vedl společnost vzkvétat. Do konce desetiletí, Virgin Music se stal jedním z nejlepších šest nahrávacích společností na světě, s pobočkami v Německu, Francii a Japonsku.

70. léta

Panenské Knihy a Virgin Video se narodili v roce 1981. Během dvou let, obchodní impérium Branson zahrnovala více než 50 různých firem s kombinovanými prodejem více než $ 17 milionů. V roce 1984, Branson spárován s advokátem Randolph Fields spustit jednu ze svých nejznámějších společností přesto, Virgin Atlantic. Letecká společnost raketově díky své jemné zákaznický servis a inovativní v letu komfortem, jako je bezplatné zmrzlinou, opěradla sedadla obrazovkami a in-flight masáží.

70. léta

V roce 1992 Branson neochotně prodával Virgin Music za 510 milionů eur, aby svou leteckou nad vodou. Byly to bouřlivé roky pro Virgin Atlantic. Teroristických útoků držel lidi z létání. British Airways zničil jeho pověst. V roce 1993 Branson úspěšně žaloval konkurenční leteckou společnost pro urážku na cti a vyhrál ve výši $ 945.000.

70. léta

V září 2004, letecká linka magnát opět obrátil oči k nebi a spojili síly s Burt Rutan, americký letecký inženýr, aby zahájily Virgin Galactic, licencované kosmické lodi, která by se turisté do vesmíru. Branson měl vizi poskytovat levné vesmírnou turistiku. Nešťastná série událostí, včetně havárii v roce 2014, přesměrovány datum prvních letech komerčních prostor k nějakému neurčitou dobu v budoucnosti. Jak 2016, Branson se přihlásilo 700 klientů. Měl v úmyslu být mezi prvními cestujícími a bude doprovázen svými třemi dospělými dětmi.

Branson zahájila projekty, sociální aktivista, která zahrnovala Virgin Unite v boji proti HIV a AIDS, Branson centrum v podnikání pro výuku podnikatelských dovedností v rozvojových zemích, Virgin Fuels, aby čistší zelených paliv a Virgin Green fond na pomoc životnímu prostředí. Stal se Sir Richard Branson v roce 2000. Časopis Time jmenoval jej jako jeden z vrcholu 100 nejvlivnějších lidí na světě v roce 2007.

Sečteno a podtrženo?

Sir Richard Branson, okázalý podnikatel značky Virgin, připisuje svůj úspěch na štěstí, rychlost a práci, která zahrnovala noci ao víkendech. Jeho knihy a biografie citují jeho odvážní nápady, originalita, a ochotu Buck norem a vytrvalost. Jeho mimořádné služby svým zaměstnancům a klientům jej hodnotí jako Spojené království je celebrita snu šéfa v průzkumu veřejného mínění ze strany Cancer Research UK jeho dobročinnost vysloužil ocenění jako nejobdivovanější majitele podniku v průběhu posledních pěti desetiletích v The Sunday Times v roce 2007. V roce 2015, Branson byl vypsán UK-založená společnost Richtopia u čísla jeden na seznamu 100 nejvlivnějších britských podnikatelů. Jak 2016, odhadovaná štěstí podnikatele bylo 5 miliard $.