Jak kapitálových výnosů Works o penzijních fondech

Penzijní fondy jsou typem plánu, kde zaměstnavatelé, zaměstnanci nebo kombinace obou platit do fondu poskytnout zaměstnancům důchod. Tento důchod peníze jsou investovány do různých finančních cenných papírů po mnoho let; peníze roste a je věnována zaměstnancům s cílem poskytnout jim s příjmem při odchodu do důchodu.

Penzijní fondy a daně

Penzijní fondy vybudovat majetek v průběhu času a poskytnout jednotlivým zaměstnancům dávky po odchodu do důchodu. Každý zaměstnanec má obvykle možnost volby přijmout platbu paušální částky od pensionu v době svého odchodu do důchodu, nebo pro příjem plateb měsíčního příjmu.

Daně z investic je splatná realizovaný zisk z prodeje některých druhů aktiv, jako jsou akcie, dluhopisy, podílové fondy a fondů obchodovaných na burze (ETF). daně z kapitálových výnosů je rozdělena do dvou typů: krátkodobý daně z kapitálových výnosů, který se odkazuje na realizovaných zisků z prodeje cenných papírů, které byly kupoval a prodával za méně než 365 dní a dlouhodobých kapitálových zisků, který se odkazuje na realizovaných zisků z prodeje cenných papírů nakoupených a prodaných po dobu delší než 365 dnů. Daňové sazby na tyto zisky jsou různé. V případě aktiv, jako jsou akcie, dluhopisy a fondy, dlouhodobé rozsahy daně z kapitálových výnosů sazba od 15 do 20%, v závislosti na výši příjmu jednotlivce či subjektu. Daň z kapitálových výnosů krátkodobá je stejný jako jednotlivé nebo rychlosti běžného příjmu účetní jednotky.

Vzhledem k tomu, penzijní fondy běžně investovat do těchto druhů aktiv, dalo by se očekávat, že musí platit tyto daně. Nicméně, penzijní fondy jsou osvobozeny od placení daně z kapitálových výnosů. To vytváří jedinečné příležitosti pro růst aktiv v penzijních fondech.

Jak se o dávky důchodového fondu, z nedával kapitálových zisků daně

Penzijní fondy nemuseli platit daně z kapitálových zisků, což umožňuje majetku ve fondech roste rychleji. Vezměme si penzijní fond s počáteční zůstatek 10 milionů $ roste o 10% ročně po dobu pěti let a placení nulových kapitálových zisků daně. Předpokládejme, že na konci každého roku celé portfolio je vyvažovány a všechny investice jsou prodávány a nahrazeny jinými ty. Na konci pěti let, tento fond roste 16,1 mil na přibližně $ a neplatí žádné daně z kapitálových zisků v tomto procesu.

A teď si představte hypotetický scénář, ve kterém musí penzijní fondy platit daně. Fond s počáteční zůstatek 10 milionů $ a rostoucí ve výši 10% každý rok by stálo za 15.040.000 $ na konci pěti let, pokud byl plně vyvážit na konci každého roku a kapitálových zisků daní bylo 15%. Nicméně, fond by musel zaplatit $ 889.000 na celkových kapitálových zisků daní.

Vzhledem k tomu, že penzijní fond nemusí platit daně z kapitálových zisků, šetří že peníze ($ 889.000 v tomto scénáři). Vzhledem k tomu, že peníze zůstávají v penzijním fondem, roste také s tím, dalších $ 180000 kapitálu do penzijního rovnováze.

Zatímco penzijní fond sám o sobě nemusí platit kapitálových zisků, budou výplaty zaměstnancům být zdaněny při rychlostech příjmy příjemců. Jestliže zaměstnanec používá jeho nebo její distribuce penzijního fondu, aby své vlastní investice, bude, že peníze podléhat kapitálových zisků daně v roce, kdy některý uvědomil dojít zisky. Nicméně, protože penzijní fond je osvobozen od daně před distribucí, to vede k většímu penzijního připojištění pro zaměstnance.

Zatímco penzijní fondy nejsou povinni platit daně z kapitálových zisků, korporace, které dodávají penzijní fondy dělat zaplatit daní právnických osob. Tato částka může mít určitý vliv na výši, že společnosti zaplatit do penzijních fondů svých zaměstnanců, který by mohl mít vliv na zůstatky investorů.