Jak koupit dům v dražbě

Můžete získat nějaké skvělé nejlevnější vlastnosti při aukcích. Zde je Váš průvodce na koupi domu na aukci, pokud jste poprvé kupující.
Koupě domů, je důležité rozhodnutí v životě člověka. Samozřejmě, že jeden investuje značné množství času a úsilí ve výzkumu ještě před nákupem. Někdy je však hodně času se promrhá v celém procesu a můžete přijít o dobrou příležitost. Kromě toho, mnohdy existují zpoždění na straně prodávajícího, během této doby můžete ocitnout bez domě žít. V některých případech, že prodávající může rozhodnout prodat svůj dům k vyššímu uchazeči, zatímco v jiných případech prostě stáhne svou nabídku. Takové věci mohou způsobit hodně frustrace na potenciální majitel domu. Nejlepší způsob, jak překonat tyto problémy je nákup nemovitosti v dražbě.

Jak si koupit dům v dražbě

Jeden může najít řadu vlastností v aukci. Některé z těchto vlastností jsou odejmuta poskytovatelů hypotečních úvěrů, zatímco jiní jsou vloženy pod kladivo pro rychlé prodeje jejich prodejců. Zabavené vlastnosti nemusí být v dobrém stavu hypotečních úvěrů neztrácejte čas a peníze do sprucing těchto domů. Některé z nich jsou ve vyloženě zchátralých podmínkách. Dražba rovněž nabízí některé unikátní vlastnosti, které se může odvolat pouze na specializovaných kupujících. V každém případě, dostanete se na širokou škálu domácích vlastností. Níže jsou některé způsoby, jak koupit dům v aukci.

Získat informace o aukce
Aukce jsou často oznámeny vlastnictví novin a časopisů. Tak dávat pozor na oznámení a Náznaky související aukce. Kromě toho můžete také informovat na úřadech realitní agent, aby zjistili, zda existují nějaké aukce seřadily.

Zobrazit Katalog
Dalším krokem je přiblížit dražitel a požádat o katalogu. Pečlivě si přečtěte ji a zjistit, jestli existuje něco, co splňuje vaše požadavky. Studovat vlastnosti opatrně, aby se zajistilo, že je přesně to, co hledáte. Také ptát se na tržní ceny obdobného majetku, takže si můžete nastavit přibližný údaj pro sebe, které byste neměli překročit při nabízení. Další věc, kterou je třeba zvážit při koupi domu v aukci je historie prodávajícího.

Navštivte vlastnost
Pokud se něco úlovky oka v katalogu, měli byste jít a navštívit ji osobně. Vzhledem k tomu, nemovitost nákup je závažné rozhodnutí, nelze před návštěvou sami ucházet. Pokud je vlastnost se zdá být v případě potřeby velkých strukturálních změn, pak je nejlepší vzít architekta, generální dodavatel spolu s vámi. To by vám měl poskytnout odhad režijních nákladů, které by mohly vzniknout po koupi nemovitosti.

Učinit opatření pro finance
Pokud vyhrajete nabídku, budete muset zaplatit 10% částky nabídky v den aukce, zatímco zbytek, do 28 dnů od aukce. Proto je nejlepší, aby své finance připravena v případě, že vyhrajete nabídku. V případě koupi domu s hotovostí pro vás není, pak budete muset hledat možnosti financování. Období 28 dnů se nestačí k pokrytí hypotečních úvěrů, získání povolení a nakonec provedení platby. Místo toho, mluvit s hypotečních úvěrů v souvislosti s možnou nabídku nemovitostí. Také může učinit opatření za první splátku majetku.

Na Den aukce
Pokud jste začátečník v této oblasti, pak si může dostat zastrašit pohledem na aukci. Aukce jsou obvykle zaneprázdněn věci, tedy dostat do podniku městskou brzy a najít dobré místo pro sebe. První a nejdůležitější věc, kterou byste měli udělat po dosažení místo je najít “dodatkovou list” a přečtěte si ji důkladně. Konečné změny a opravy v popisech vlastností se projeví v tomto listu. Věnovat pozornost každému detailu vašeho budoucího domova.

Nechápejte nervózní nebo příliš nadšeni se rozběhne nabízení. Celá atmosféra je pravděpodobné, že vás nutit jít přes palubu s nabízením. Také čas a úsilí investováno do výzkumu této vlastnosti se může zdát příliš ohromující pustit z ní. Nicméně, v případě, že nabídkový značně přesahuje svého ballpark postavy, odvolat se na čas. Na druhou stranu, pokud se vám podaří v nabízení, přečtěte si smlouvu pečlivě. Jakmile je vlastnost klesne pod kladivo, ani jedna ze stran nemá vycouvat. Kromě toho, jakmile je nabídka je vyroben, je nemovitost převedena na nejvyšší nabídku.

Nákup v aukci je nejrychlejší způsob, jak koupi domu jako celý postup od vyhlášení aukce skutečné aukce je dokončen včas měsíc. Proto, nemůžete si dovolit ztrácet čas procrastinating o nabídce.