Jak Kreditní Sesame práce a dělá peníze

Credit Sesame je bezplatná osobní finanční nástroj pro správu, která pomáhá uživatelům s peněžními závazky. Zatímco jiné nástroje pro finanční řízení začlenit bankovní účty, investice pro odchod do důchodu a cíle cíl úspor, Credit Sesame zůstává na straně dluhu transakce. To se specializuje na sledování a monitorování finanční závazky každého uživatele, jakož i poskytování doporučení.

Jak to funguje

Jednotlivec může zaregistrovat zjistit jeho kreditní skóre zdarma, aniž byste museli zadávat údaje o kreditní kartě. Spolu s tahání kreditní zprávy Credit Sesame používá jednotlivému uživateli kreditní skóre ve spojení s jeho finanční situaci, aby ho vychovávat o způsobech, jak ukládat, spravovat dluhy z kreditních karet nebo hledat finanční alternativy. Všechny uživatel potřebuje udělat, je zaregistrovat a zadat číslo sociálního zabezpečení.

Credit Sesame vlastně táhne finanční informace z různých zdrojů do jednoho místa. To umožňuje uživateli sledovat jeho bonitu a rozhodovat se na základě jeho celého finančního výhledu. Uživatel ručně zadá příslušné informace týkající se jednotlivých odpovědnosti. Vstoupí finančních cílů, a Credit Sesame doporučuje výrobky a služby založené na cílech jednotlivce stanovila. Jak 2016, Credit Sesame pomáhá s monitorováním bonity, úvěry na bydlení, kreditní karty, refinancovat příležitosti a bezplatné úvěrové zprávy.

Produkt Postoupení Výnosy

Po vytvoření profilu a vkládání informací, může uživatel získat zpětnou vazbu. Když uživatel dokončí nabídku, Credit Sesame plynou příjmy za postoupení. Například se může jednotlivec získat doporučení pro novou kreditní kartu. Když se uživatel zaregistruje na novou kreditní kartu, Credit Sesame obdrží referral bonus.

Cílové Nabídka

Credit Sesame bazény osobní finanční informace do jednoho místa a analyzuje různé aspekty osobních financí portfolia každého uživatele. Tyto výrobky Credit Sesame doporučuje nejsou nabízeny slepě ale na základě aktuální polohy každého uživatele. Například vstup uživatel může typ kreditní karty ona má. Credit Sesame může analyzovat transakce a určit, zda další alternativní druhy platebních karet přinést lepší úrokové sazby, které více odměňuje bodového systému nebo příznivější úvěrové podmínky. Systematické algoritmy analyzovat trendy a historické chování, aby se pokusili promítnout budoucí příznivé řešení.

Cílová Reklama

Credit Sesame hostitelé reklamy třetích stran na svých internetových stránkách od inzerentů, reklamních sítí a poskytovatelům obsahu. Jak je uvedeno na internetových stránkách Credit karmy se tyto subjekty třetích stran mohou používat cookies ke shromažďování informací o uživateli. Shromážděné informace je analyzována a využívána v reklamě chování. Credit Sesame generuje příjmy tím, že uspořádání této reklamy na svých internetových stránkách. Navíc, protože tyto údaje shromažďovány Credit Sesame a inzerentem třetí strany určuje trendy každého jednotlivého uživatele, Credit Sesame je větší pravděpodobnost, že vydělávat postoupení příjmů za reklamu nabídl se přizpůsobit zájmům konkrétního uživatele.

Loan Management a vznikání

V roce 2015 Credit Sesame hlásil aktivní správu 50 miliard $ spotřebitelských dluhů. Tento dluh zatížení je sledován a analyzován, a alternativy jsou nabízeny spotřebitelům. Například Credit Sesame dívá na délce úvěru, požadovaný měsíční platby, zbývající úrokové sazby a dalších úvěrových faktory. Poté, Credit Sesame měřidla kvality úvěru a potenciálně najde jiné finanční instituce, které poskytují příznivější úvěrové podmínky. K dnešnímu dni, Credit Sesame je zodpovědný za více než 2 miliardy $ úvěrových originations od svých partnerů. Credit Sesame plynou příjmy pro zahájení každého úvěru.

Venture Capital Financování

Credit Sesame byl velmi úspěšný získávání kapitálu prostřednictvím financování rizikovým kapitálem. V roce 2010 Credit Sesame obdržel $ 1,2 milionu v investiční semeno peněz a zvýšil 6.150.000 $ ve svém Series B kolo financování. Credit Sesame obdržel $ 12 milionů ve třetím kole financování a 16.000.000 $ během jeho 2015 Series D kolo financování. Inventus Capital Partners a Menlo Ventures investovali do Credit Sesame ve všech třech kolech anděl investování, zatímco Globespan Capital Partners se podílela na poslední dva. Operace Credit Sesame spoléhají na soukromé financování, které obdrží.

Credit Sesame neprodává uživatelské informace k maloobchodníkům nebo inzerenty. Z tohoto důvodu musí využít svůj produkt jinými způsoby. Tím, že prodává reklamní prostor, vydělávat na doporučení a nastupují na financování rizikového kapitálu, Credit Sesame je schopna poskytnout užitečné služby pro uživatele zdarma.