Jak maximalizovat svůj příjem ve stáří

Chcete-li mít nejen dostatek peněz na pohodlný život, když odejdete do důchodu, ale o trochu víc. Možná budete chtít dost cestovat jazyce ta strana podnikat vždy diskutovalo nebo koupit svůj sen domů, protože budete mít čas si ho vychutnat. Ať už jsou vaše odchodu do důchodu sny, maximalizaci svého odchodu do důchodu příjem může pomoci.

Zde jsou některé způsoby, jak udělat právě to.

Cvičení: Retirement Planning

Začněte šetřit co nejdříve

Vy jste bezpochyby slyšeli o výhodách složeného úroku. Čím dříve začnete šetřit, tím dříve začnete získávat zájem a čím dříve, že zájem může začít míšení. O dva roky dělá rozdíl, ale pět až 10 let je velký rozdíl ve výši jste skončili s při odchodu do důchodu.

Takže i když jste na napjatém rozpočtu jazyce stashing alespoň trochu z toho pryč na účtu pro odebrání. Už to automaticky odečtena z vaší výplatní pásku, takže nejste v pokušení utratit. Ty investují do své vlastní budoucnosti. (Související čtení, viz Urychlení vrací s Continuous míšení.)

Začněte šetřit S paušální částky

Tenhle není vždy možné, ale pokud jste náhodou mít pěkný paušální sumu peněz přijít do vašeho vlastnictví, zvažte použití jej jako základ svého penzijního fondu. Promoce a svatby často za následek dary v hotovosti, takže používat tyto jako semeno svého odchodu do důchodu účtu pro zvýšení složeného úroku a větší návratnost při odchodu do důchodu.

Zjistit, který IRA účet pracuje pro vás a vyhnout se dostat přetíženi

Individuální penzijní účty (IRA) pomoci důchodci-k-být přispět k jejich budoucnost, dávat peníze pryč do různých investic a zároveň jsou užitečné nástroje daňové správy.

Dva nejběžnější IRAS jsou Tradiční a Roth IRAS, a jeden z nejvýznamnějších rozdílů je, jak zdaňovat příspěvky a distribuce. Například, jestliže osoba A je v nižšího daňového pásma v důchodu než dříve, měl by pravděpodobně používat tradiční IRA, která umožňuje některé odečitatelné příspěvků a daní distribuce jako běžný příjem.

(Související čtení, viz Roth vs. tradiční IRA: Která je pro vás)

Získat Matching Příspěvky

Dva typy IRAs, zjednodušené zaměstnanecké penzijní (SEP-IRA) a Match spořícího pobídky pro zaměstnance (SIMPLE-IRA), aby zaměstnavatelé přispívat k zaměstnaneckých IRAs. Je zřejmé, že má dodatečný nebo odpovídající příspěvek do svého IRA zvýší hodnotu, takže se ujistěte, že jste požádat svého zaměstnavatele, aby tak učinily.

Promluvte si s profík

Je to dobrý nápad udělat si vlastní výzkum, vzdělávat sami na vašich možnostech a přijímat informovaná rozhodnutí, ale můžete také získat pokročilé pomoc od finančního profesionála, jehož vzdělání a profesního zaměřit se na plánování a spoření na důchod.

Získat co nejvíce z finančního poradce tím, že dělá svůj domácí úkol jako první. Přijďte na setkání s nějakou základní pochopení možností, vlastních finančních cílů a specifických otázek o tom, jak co nejlépe k dosažení těchto cílů. Vhled svého konzultanta a své vlastní inteligencí, budete moci najít nejlepší strategie pro maximalizaci svého důchodového příjmu.

Podívejte se mimo krabici

Nebojte se podívat se na další možnosti pro zvedání a ukládání pro odchod do důchodu příjem. Můžete investovat do nemovitostí, se stal spekulativního kapitálu, vzbudit zájem o půjčování své vlastní peníze, nebo investovat do položky, které mají znatelný hodnotu, aby se růst vašeho důchodového příjmu.

To nejlepší, co udělat, je stát se aktivními dohlížet, jak váš důchodový příjem roste. Pasivita je smrtící. Zajímat, zapojit se, vzdělávat se a začít se správou svou budoucnost nyní. (Zjistěte, jak VC firmy učinit trh objíždět a dokola a dokola. Pro více informací viz zpeněží na rizikového kapitálu cyklus).

Sečteno a podtrženo?

Mít dostatek peněz na pohodlný život, když odejdete do důchodu není dost pro většinu lidí. Je také důležité mít něco navíc, takže si můžete splnit některé ze svých životních snů dlouhých cestách, jako když odejdete do důchodu. Ať už je to dostat radu od profík nebo ukládání dříve, existuje mnoho jednoduchých způsobů, aby se ujistil, že jste připraven při odchodu do důchodu.