Jak motivovat zaměstnance během recese

V jiných případech než recesi situacích je relativně méně obtížné motivovat zaměstnance. Recese je těžké období pro zaměstnavatele příliš, ale pokud jste na vyšší pozici odpovědnosti, měli byste být schopni motivovat svůj tým pracovníků v době krize. Naučte se nějaké způsoby, jak učinit.
Na negativní poznámky, nebezpečí poklesu objeví velký přes aktuální pracovní síly. Ztrátou zaměstnání je největší strach zaměstnanců během tohoto období, a to je ale zřejmé, masové propouštění se staly normou během recese nebo během jakékoliv hospodářské krize. Během recese, pohon k práci ve zaměstnanců zmačkaný; nezáleží na tom, je-li pevná ovlivněna recesi, nebo ne. Aby jim produktivní a ochoten pracovat, deklarovat bonusy nebo přírůstek v platu jsou některé populární metody, které zaměstnavatelé využívají. To je obecný názor, že motivace v peněžním vyjádření má krátké trvání účinku. Existuje spousta dalších faktorů, které počítají udržet zaměstnance poháněných, ať už jakékoliv situaci a každém okamžiku.

Udržet si zaměstnance Motivovaní

Recesi ovlivňuje atmosféra celého pracoviště. Motivaci zaměstnanců během tohoto období by se mohlo ukázat být skutečným těžký úkol pro každého, kdo má tuto odpovědnost; Obecněji řečeno, je CEO. Je také pravda, že pokud zaměstnanci pracují s nadšením během tohoto období, kdo ví, organizace mohla zotavit se z krize bez větších škod. Nezapomeňte, že motivovat své zaměstnance, musíte být optimistou ve své řeči, a také ve své řeči těla.

Pochopit vaše zaměstnance
Co je to, že řídí zaměstnance? Ne, to není těžké výplatní pásku pokaždé. Je to jistota zaměstnání. Které je hodnoceno na pracovišti a stabilitu mají význam pro jakéhokoli zaměstnance. Během recese, zvěsti o propouštění jsou poměrně časté, a oni na oplátku přidat k nejistotě mezi pracovníky. Tak zprostředkovat jim nevěřit v cirkulujících příběhů ztráty zaměstnání nebo obchodní útlumu. To nejlepší, co můžete udělat, aby proti této negativitu ve zaměstnanců je řešením tohoto problému prostřednictvím přímé komunikace.

Peníze nejsou jediný způsob,
Mnohé společnosti používají posudky jako prostředek k motivaci zaměstnanců, ale tento způsob motivace nefunguje v dlouhodobém horizontu, ať už jde o jakýkoliv případ. Ano, odhady dělat práci pro mnohé, ale do určité míry. Na konci, to je ceněn pro práci, kterou dělají, který je důležitý pro zaměstnance.

Komunikovat se zaměstnanci
Komunikovat se svými zaměstnanci na jedna ku jedné bázi a diskutovat s nimi různé politiky společnosti, které jsou plánované s cílem bojovat proti recesi. Nemluvte v negativním tónu, a ať vaši zaměstnanci vědí, že pokud budou brát úsilí, společnost může přežít / zotavit ze současné krize.

Zapojit je do procesu
Obecně platí, že dojde ke změně v obchodních procesů během recese, a to vyžaduje hodně brainstorming všechny zúčastněné strany. Měli byste zapojit zaměstnance do procesu a naslouchat jejich zpětnou vazbu a názory. Tím se cítí oceněny a nadšení do práce vrátí.

stavět závazek
Podniky slábnout během recese období a nadšení do práce je ztracena, protože člověk by nechtěl být součástí organizace, která není vydělávat zisky. Organizace by také nechtěl ztratit svou cennou pracovní síly a bude chtít, aby přispěly k tomu nejlepšímu, takových těžkých časech. Některá opatření jsou tedy zapotřebí k udržení zaměstnanců po rozplýval na pracovišti. Přiřadit jim práci, která představuje výzvu k nim. To bude držet je poháněn k práci.

Expert Workshopy
To nejmenší, co můžete udělat, je motivovat zaměstnance pořádá workshopy či zlepšení dovedností aktivity. Projevy motivačních obchodních řečníků to mít pozitivní dopad na ně, a pomáhá jim při zvládání situací lépe podpořit pozitivní myšlení.

Recese je opravdu těžké období, protože jen ti nejsilnější, kteří bojují přežít s menšími škodami. Jak se vyrovnat s recesí vyžaduje týmovou práci a pozitivního ducha zaměstnanců. Pokud jsou všechny z nich dát svůj sto procent, by se stal mnohem jednodušší pro každou organizaci přežít recesi.