Jak na Pákový Millennial bohatství

Po celém světě, nová vlna bohaté bohatství se objeví.

Tato nová vlna je mladší, více společensky vědomé, a ještě mnohem více v souladu s technologií než jejich rodiče baby boomu. Jak mohou poradci spojit se s nimi? Jejich ukazující jste společensky uvědomělý a více v souladu s Twitter, Facebook a mobilních aplikací.

A to je jen začátek.

To je pravda, změna se blíží k finančním trhu a jeho nově vznikající tvář je, že mladého investora, kteří chtějí využít svou finanční budoucnost, protože jeho nebo její rodiče baby boomu začíná přechod do svých zlatých let.

Že přechod ovlivňuje finančním poradcům, taky.

Například, mladší investoři – myslím, že Generation X demografické (narozen v roce 1960 a 1970) a Generace Y demografické (narozený v roce 1980 a brzy 1990) jsou stanoveny předjet Boomers v celkových finančních aktiv v příštím desetiletí.

To je dobré vědět, na jedné úrovni, ale otočit scénář a tam je děsivý trend vyvíjí poradce. Jen proto, že obchodovat s Baby Boomers neznamená, že budete vydělávat podnikání těchto Gen X a Y synů a dcer, které přicházejí do jejich finanční připravit.

Ve skutečnosti, šance jsou velmi pravděpodobné, že nebudete vydělávat na jejich podnikání.

Studie ukázaly, že 98% nových bohatství dědici změnit finančním poradcům. Dobrá zpráva? Rodinné specialisté, kteří se o sklenice poloprázdná vyhlídky mohou mít prospěch z tohoto trendu, protože pole je dokořán pro poradce, kteří chtějí přidat některé z těchto nováček bohatství ve svých seznamech klientů.

Jen kolik bohatství mluvíme? O 30 bilionů $ v celkovém bohatství do roku 2020, podle PricewaterhouseCoopers (PWC) 2016 zprávy o trendech wealth managementu.

Jak byste mohli nejlépe umístit své podnikání přilákat zdravé plátek, který 30000000000000 $? Tyto kroky a budete první na řadě, kdy mladí investoři začnou hledat odbornou pomoc finančních služeb.

Zdůrazňují sociálního vědomí

Co si mladí Baby Boomers hledat, když hledají profesionální investiční poradenství? Dvě slova – důvěra a hodnoty. Ale ne jejich děti. Mladší investoři mají mnohem větší důraz na transparentnost a komunity. Myslíš, že sociální odpovědnost a budete opravdu začít vidět, že novou tvář finanční spotřebitele zítřka.

Zkontrolujte, zda vaše otisky Google

Gen X a Gen Y byly vzneseny v informačním věku, kde jsou data je stejně komodita jako widgety a pračky. To je důvod, proč, když se dostanou postoupení s vaším jménem, ​​zaměstnání jeden pro mladé finančních spotřebitelů je, aby vám vyzkoušet na Googlu.

Buďte na to připraveni provedením online facelift, a zhodnotit své praxi to prestiže, image a poselství on-line zjistit, jestli se shoduje s tématem společenské odpovědnosti, která znamená tolik mladší generaci. Pokud se tak nestane, seškrábat, co nenapomáhá transparentnost a důvěru, a vytvořit nový obraz, který podporuje tato témata.

Jako finanční poradce poskytují služby pro mladou generaci, že je třeba zahrnout více interaktivní online schopností, “říká Jill Jacques, globální finanční služby vedení a klient výkonný pro severní Highland, globální poradenské společnosti.

Go-li Business Goes

Klienti Gen X a Gen Y láska visí ven na sociálních médií stránky, jako je Facebook, LinkedIn a Twitter. Pokud nechcete vytvořit přítomnost na těchto stránkách, budete odlepovat jako samostatně stojící a rezervovaný od technologických trendů, že mladí investoři hodnotou. Dobrou zprávou (kromě hranou v umístění nad svou konkurenci) je, že zavedení sociálních médií důvěryhodnost je velmi jednoduché, levné a vysoce efektivní.

Jacques říká jeden z největších rozdílů mezi generacemi je, že ti v Generace X a Y mají větší šanci dělat výzkum před a po jejich setkání. Často přijdou připraveni s promyšleným otázky týkající se výzkumu, kterou vykonali on-line sami, řekl Jacques. A oni si často zkoumají jejich potenciální poradce prostřednictvím sociálních médií.

Najmout Millennial

Jeff Seavey, bohatství poradce při SunTrust, radí budování pevnějších spojení s mladšími investory tím, že mladší staffers uzavřít tím, komunikovat s nimi. Nejlepší způsob, jak pro finanční poradce se spojit s mladší klienty je vyčlenit prostředky, aby jim sloužil lépe, říká Seavey. Mít člena poradce týmu, který je podobného věku a výlučně věnován jejich porce je nejlepší přístup.

Sečteno a podtrženo?

Pro narůstající finanční praxi, učí vše, co lze o Gen X a Gen Y není luxus – je to nutnost. Osmdesát osm procent manažerů bohatství věří, že generace milénia představuje významnou příležitost pro průmysl, podle téže zprávy PwC. V tomto ohledu, propagaci nový obrázek a zprávu, která se shoduje s tím, co nová tvář finančních spotřebitelé chtějí a očekávají, že je proces, kdy porucha prostě není možné.