Jak PayPal Kreditní karta pracuje: Výhody a Odměny (PYPL)

Většina lidí poznali PayPal Holdings Inc. (NASDAQ: PYPL) jako společnost, která průkopníkem online plateb, který byl ohrožující tradičních bankovních platebních řešení, jako jsou čísla kreditních karet a běžné účty od roku 1998. Jak července 2016, PayPal má téměř 200 milionů uživatelů na celém světě a je agresivně soutěžit s několika FINTECH společností v rychle se rozvíjející plateb bezdotykové prostoru. Ačkoli PayPal byl soutěžit s tradičními formami plateb, jako jsou kreditní karty a nabízí kreditní kartu z jeho vlastní: PayPal Extras MasterCard.

Jak je PayPal Extra MasterCard Works

PayPal Extras MasterCard je vydávána synchrony Bank, dceřiná společnost synchrony Financial (NYSE: SYF). Uživatelé PayPal, se mohou ucházet o kreditní kartu, ale neexistuje žádná záruka, že se jim dostane jeden. Ti, kteří nesplňují kritéria PayPal pro úvěruschopnosti mohou namísto toho obdržet Connect kartu Inteligentní, která nabízí vyšší roční procentní sazba nákladů (RPSN) a méně výhod. Inteligentní uživatelé Connect Card mohou upgradovat na Extra MasterCard po 12 až 18 měsíců od provedení platby na čas.

Extras MasterCard můžete využít k nákupům všude, kde jsou přijímány karty MasterCard. PayPal pravidelně nabízí speciální propagační akce, které umožňují držitelům financovat velké nákupy přes šest až 18 měsíců bez úroků. Nicméně, pokud se váha není zaplacena v plné výši na konci finančního období, pravidelné dubna se aplikuje.

Odměny a výhody

Extras MasterCard je jednou z těch lepších odměn kreditní karty pro cash back na nákupy plynu a restaurace, která vydělávají trojné odměny body. Držitelé karet vydělávat dvojnásobek odměny body na všechny nákupy uskutečněné prostřednictvím PayPal a eBay Inc. (NASDAQ: EBAY), a oni vydělají jeden bod ze všech ostatních nákupů. Jeden bod je získal za každý vynaložený dolar. Kreditní odměny jsou přidány jako úvěry na PayPal účet, nebo mohou být vyměněny za zvláštních odměn nabídek, včetně zboží a dárkové karty. Dárkové karty lze zakoupit za 2200 bodů; merchandise nákupy začínají na 3000 bodů; $ 50 cash back mohou být připsány na účet PayPal za 6000 bodů a 15.000 body mohou koupit cestovní poukaz na letenku, hotel či auta.

Extras MasterCard poskytuje dostatečnou úroveň dávek a ochrany, které byste očekávali od MasterCard, včetně prodloužené záruky a dalších ochran kupujícího. Extras MasterCard byl navržen speciálně pro uživatele PayPal a zahrnuje rozšířené výhody, jako je ochrana cen, která uhradí držitelům karet pro cenový rozdíl, jestliže nižší cena se nalézá na položku do 60 dnů od nákupu. To také poskytuje záruku nákupu pro položky poškozené nebo odcizené do 90 dnů od data nákupu. Pokud držitelé karet jsou nespokojeni s produktem z jakéhokoli důvodu, že jsou zaručeny vrácení až $ 250, pokud úložiště nepřijme návrat.

Kdo má užitek as použitím Extras nejvíce?

PayPal Extras MasterCard poskytuje uživatelům PayPal s další platební metody na vrcholu on-line plateb a bezdotykovými plateb v místě prodeje. Pro lidi, kteří chtějí získat maximální cash back odměny za nákupy zemního plynu a restaurace, Extra MasterCard je skvělou volbou. Nicméně, vzhledem k jeho vysoké RPSN, nevyplacené zůstatky mohl vyžadují úrokové náklady, které negovat výhodu tří odměn z těchto nákupů.

Alternativy k Extra MasterCard

Pro lidi, kteří hledají speciálně pro vysoké cash back odměny na nákup zemního plynu a restaurací, existují lepší odměny kreditní karty, které nabízejí nižší APRs. AARP Kreditní karta platí 3% cash back na plynových a restauračních nákupy s variabilní APR o 16.49%. Karta také nabízí 0% APR úvodní lhůtu 12 měsíců. Každý, kdo ve věku nad 18 let může požádat o AARP kreditní karty. Členové Costco Wholesale Corporation (NASDAQ: COST) můžete získat 4% způsobilých nákupů zemního plynu a 3% na restaurační nákupů s 15,49% RPSN je.

Fine Print

Neexistuje žádný roční poplatek za kartu. Nicméně, s rozsahem APR z 20,24 až 24,24%, není to karta pro přepravu rovnováhy. Peněžní zálohy jsou zpoplatněny 27,24%. Uživatelé, kteří chtějí, aby se zabránilo vysoké úrokové sazby mohou používat kartu jako debetní kartou tím, že zaplatí měsíční zůstatek v plné výši. V opačném případě vysoké úrokové náklady mohou negovat tu výhodu, že cash back odměny. Opožděné platby poplatky začínají na $ 25 a může jít jak vysoce jak $. 35