Jak podat soudní zákaz

Druh zákonného příkazu, vykázání nebo příkazu ochrany je nejčastěji spojována s a použity v narážce na pronásledování, domácího násilí, sexuálního napadení a obtěžování. Přečtěte si o to dozvědět více o tom, jak podat soudní příkaz.
Gillian, 27 let profesionální software byl všiml na několik dní na cestě zpátky domů po práci, že ji někdo pronásleduje a nebylo to velmi příjemný pocit. Ačkoli ona nikdy neměla konfrontaci od stalker, šance, které byly na kovadlině kdykoliv. Držela vychladnout po několik dní tím, že mění její trasu, mající ji někdo a něco doprovázet takhle, ale nic nefungovalo. A nejhorší na tom bylo, věděla, že Stalker a byl ze sousedství. Nakonec konzultovat jeden z jejích přátel, kteří byl právník v oblasti právního poradenství a podali soudní příkaz proti stalker.

To bylo jen případ dokázat bodu, kdy podat návrh na objednávku ochrany a za jakých okolností. Zde je podrobný postup pro podání vysvětlit.

Podání soudní příkaz Pokud jste v potenciálu a bezprostředním ohrožení, volejte tísňové volání (911). a to iv situaci, kdy jsou ohroženy, zneužívány a / nebo záležitost skončila, zavolá a řekne policii, že chcete vznést obvinění. Pokud je to vůbec tomu tak je okamžitě stíhán, bude soud vydat příkaz ochrany okamžitě.
Získat rodinu na bezpečné místo a požádat o pomoc. Lidé jsou většinou užitečné v těchto věcech a oni by vám pomohou při podání soudní příkaz.
Blíží se policejní stanici by mohla pomoci, protože důstojníci rozhodně by tu poskytují podrobnější informace o tom, jak vznést obvinění.
Vyvolání místního rodinného soudu (v případě domácího násilí) a ptát se, jak podat objednávku ochrany. Poté budete muset jít k soudu a získat požadované doklady.
Dále budete muset vyplňovat papíry správně a pečlivě. Začlenění rodná čísla, data narození, datum nehody / výskytu zneužívání nebo pronásledování, jména svědků, a pokud vůbec existují nějaké důkazy, jako jsou fotografie.
V kontextu žena byla obětí domácího násilí a ona má děti, žena může získat soudní příkaz pro ně stejně. Pokud pokyn tak, podepsat smlouvu před notářem. Objednávka ochrany před domácím násilím je možné získat pouze během rozvodu.
Toto bylo hlavně v souvislosti s domácího násilí. V případě, že je něco jiného, ​​máte možnost podat obtěžování soudní příkaz.

Podání obtěžování soudní příkaz Ujistěte se, zda vás někdo obtěžuje v právním smyslu a je-li situace tak kritická. Objednávka zdrženlivosti může být snadno převrhnout v případě, že nemáte mít příčinu dost dobré podat objednávku na prvním místě.
Než podáte soudní příkaz o své příslušnosti konzultovat policejního úředníka nebo právního zástupce. Tento postup by se mírně lišit v závislosti na oblasti, ale tam by formy speciálně určeny pro účelem ochrany. Budou muset být podána u městského nebo okresního úředníka.
Zpočátku by bylo dočasný soudní zákaz (TRO), který má platnost mezi 5-15 dnů od podání objednávky.
Jakmile soud přezkoumává pořadí, můžete se rozhodnout, zda chcete žádat o trvalý soudní zákaz (PRO). Chcete-li soubor pro profík, je lepší najmout právníka.
Jednou z nejdůležitějších věcí je mít na paměti, aby se zabránilo a odmítnout jakýkoliv kontakt s umírněné strany. Pokud jste skeptický o tom, že budete potřebovat ochranu, měli byste ohrozit vaše přání, aby se váš TRO do PRO.
Zákony se liší v závislosti na zemi, ve které se nacházíte, takže budete muset být opatrní, že stejně.
Soudní příkaz by mohl být velmi zásadní, pokud jde o vlastní bezpečnost. Takže pokud jste něco jako Gillian čelí, a jste si jisti, o tom, pak ne dvakrát přemýšlet o uvedení pořadí zdrženlivosti na osobu. Nakonec, vaše bezpečnost je na čem záleží, a jsou schopni žít bez strachu je jedním z nejdůležitějších a základních práv v ústavě v kterékoli zemi.