Jak používat životní pojištění pro správu dědictví

Všichni víme, že životní pojištění může poskytnout zásadní náhradní příjem rodinných příslušníků po milovaného člověka projde. Ale životní pojištění je více než jen zdroj příjmů posmrtné. To může být také delikátní nástroj, s nímž se vybojovat něčí dědictví. A pro charitativní smýšlející jednotlivce, životní pojištění může zajistit, že jejich filantropické iniciativy žít v daňově zvýhodněný způsob dlouho poté, co jsou pryč. Zde je bližší pohled na některé ze starších budování způsoby, které mohou být použity životní pojistky.

Vedení Firmy živý

Na první pohled byste si mohli myslet, že životní pojištění má málo co do činění s plánováním nástupnictví podnikání. Ale zvažte následující scénář. Rodina patriarcha “Charles” je bohatý vlastník firmy, se třemi syny. Avšak pouze dvě z jeho dětí v minulosti projevily zájem o nesoucí podnikání kupředu. Třetí syn? Ne tak moc. A zatímco Charles chce všechny tři syny prožít spravedlivé zacházení po jeho smrti, odkázal svou činnost ve stejných třetin je recept na problémy. Apatické syn je možné chápat jako mrtvá váha, mohou vznikat hádky a podnikání je vázán na trpět. (Pro více informací viz: Estate plánování Tipy pro finanční poradce).

Alternativně tím, že třetí syn hotovostní výplaty přes životní pojistky, spíše než majetkové účasti v podniku, Karlův podnik je nekonečně větší šanci na přežití přechodu a daří se v dlouhodobém horizontu. Jednoduše řečeno: finesse je vyžadována při jednání s často trnitými rodinné dynamice a zvuk životní pojistka může zajistit.

Dárcovství cílevědomě

Podle údajů z charitativní advokacii a výzkumné skupiny dávání Institute, v roce 2015 charitativní dary v Americe rekordní úrovně s odhadem 373250000000 $ příspěvků. A zatímco většina charitativních jedinci dávají do svých pet příčin na měsíční nebo roční bázi, wealth managementu profesionálové, kteří pomáhají klientům možnosti leverage životní pojištění může pomoci jim zesílit účinky jejich dávání.

Názorný příklad: v případě 65-letý Brenda činí 10.000 $ příspěvků do nemocnice v třetí svět národ, její celková charitativní dar v průběhu příštích 20 let by bylo $ 200,000 – možná dost dovolit nový stroj CT skenování. Případně, pokud Brenda přispívá k životní pojistky s $ 10,000 ročního pojistného ve srovnání se stejným 20 let, její celková dar mohl dosáhnout více než $ 1.000.000-dostatečně vybavit celou pediatrickou jednotku s lékařským zařízením. Ten scénář je možný proto, že současný roční daně darovací vyloučení (dary, které mohou být provedeny, aniž by vyvolalo daňový důsledek) je $ 14,000. Proto tím, že zaměstnává neodvolatelný životní pojištění důvěru (ILIT) na nákup životní pojištění se svým ročním $ 10,000 dárek ILIT může být rozdělován na cokoliv osoba nebo charitativní příčinou Brenda uvádí ve své vůli – bez příjmu a daně z nemovitostí. (Pro více informací viz: Jak životní pojištění mohou pomoci snížit Estate Daně).

Legacy plánováním je Zdanění Vydání

Jako částečné řešení k fiskální útes od několika let zpět, prezident Barack Obama podepsal do práva americký daňový poplatník Relief Act z roku 2012, který rozšířil dřívější programy snižování daní. V důsledku toho je méně lidí jsou zkušení zmenšují majetky kvůli daňovému zatížení, což mnozí se ptát, jestli oni ještě potřebují daňové účinnosti životního pojištění.

Ale mnoho finančních plánovači věří, toto osvobození od daní by neměla zastínit význam životního pojištění, neboť se týká starších plánování. To platí zejména u důchodců s významným příjmem nad rámec majetku socked pryč v jejich individuálních penzijních účtů (IRA). Pokud se takové důchodci hit věku 70½, a musí začínat při požadované minimální distribuce (RMDS) z jejich IRAS, majetek po zdanění může být přidělena platících pojistné na osobní vlastnictví životní pojištění nebo pojištění ve vlastnictví neodvolatelný důvěry, zřízení svými blízkými s fiskální bezpečnosti. Známý jako “zděděné IRA” tohoto způsobu přenosu je dalším odkazem plánování spotřebitelům k dispozici taktika.

Sečteno a podtrženo?

Životní pojištění není jen tupým nástrojem pro předávání majetku z jedné generace na druhou. Pečlivě řízena, životní pojištění může chránit a udržovat něčí dědictví, dlouho po smrti. (Pro více informací viz: Tipy pro pomáhá klientům s Life Insurance potřeby.)