Jak překonat recesi Použití výnosy z pojišťovacích služeb Protection

Výnosy Protection Pojištění může být účinný finanční nástroj v době hospodářské krize. Tento článek vám dá jasnější představu o tom, jak užitečné toto pojištění může být opravdu, s ohledem na jeho výhody a nevýhody.
Pojistná ochrana může být efektivní způsob, jak se vypořádat s hospodářskou krizí, když jste nezaměstnaný. Pojištění je také známý jako “pojištění pro případ nezaměstnanosti”. Firmy jsou vypnutí, lidé jsou stále propuštěni ze zaměstnání, snižování mezd se praktikuje, atd. Jak může člověk přežít v takové situaci? Říká se, že vyspělé země úsporné ceny nejsou příliš vysoké, protože z toho nebudou schopni platit-off své základní potřeby po dobu několika měsíců bez příjmu. Mnoho lidí také brát úvěry a hypotéky, jak budou spravovat je splácení? Ochrana příjem se zdá být dobrou volbou v takových časech.

Nenahrazuje do vlády AIDS
Tato sekce se chystá, které vám pomohou pochopit, jak se podpory poskytované vládou se liší od výhod, které z příjmů Protection pojištění poskytuje. Podpora stanovená vládou Vám pomůže dostat jídlo na stole, ale určitě se nebude lukrativní. Nebude vám poskytne dostatek finančních prostředků na zaplacení, své účty, hypoteční sazby atd A to je důvod, proč budete muset z příjmů pojistnou ochranu politiku, as příjmem Protection pojištění vám pomůže v době, kdy jste ztratili své finance jelikož je nezaměstnaný z důvodu nemoci nebo úrazu. Toto pojištění je tak jako tak není náhradou za vládní podpory. Ve skutečnosti se jedná o doplňkovou podporu, protože se postará o těchto potřeb, které vládní podpory nebude.

Sociální zabezpečení Postižení Příjmy
Tato pojistka také poskytuje sociálního zabezpečení, v případě, že jeden se stal zakázána. Ale výhody jsou omezené. Jak je uvedeno v “Americké psychologické asociace pojišťoven Trust”, The Social Security Administration definuje zdravotní postižení jako neschopnost vykonávat žádnou podstatnou pracovní činnosti (v současné době definována jako peněžní částku v současné době zákonem stanovené na více než $ 500 za měsíc) v důsledku lékařsky určitelná fyzickou nebo duševní poruchou očekávání trvat nejméně 12 měsíců nebo mít za následek smrt.

Jedna velikost nevyhovuje všem
Pojištění příjem je finanční produkt, který je určen k uspokojení individuálních potřeb. Proto budou výhody, které z nich bude získat záviset na jeho příjmu a kolik si může investovat do tohoto pojištění. Také pojišťovna se bude týkat těch, kteří si myslí, že jsou méně náchylné k nezaměstnanosti. Budete muset velmi pozorně přečíst brožury politiky a analyzovat výhody před volbou u své zdravotní pojišťovny. Koneckonců oni jsou tu proto, aby zisk taky!

Výhody
1. Ochrana příjem se bude týkat vás, když nemůžete pracovat z důvodu nemoci nebo dokonce zranění.
2 Výhody tato politika bude sklízet se nezmění, i když vrátit práci s menším platem nebo dolní poloze.
3 To se týká nejen zaměstnance, ale také vztahuje na samostatně výdělečně činné osoby a obchodních firem.
4 Výhody jsou “bez daně” jako nyní.
5 Pojišťovna nemůže přestat být pojišťovatele jednotlivci tak dlouho, jak je platit své pojistné.
6 Pokud jste dosud tvrdil, váš příjem Pojištění schopnosti v určitém období poté, existují přidané výhody, které mohou být uvedeny na vás; jako – vaše prémie lze prominout off.
7 Doba kontraktu je po dobu nejméně 6 let, po které se pojistník dostane zrušit svou politiku, pokud chce, a v tomto případě jsou všechny pojistné placené pojistníkem mají být vráceny k němu.

Omezení
1. Pojišťovna nebude pojistit pojistníka v případě, že je nezaměstnaný, protože jiné než nemoci a úrazu důvodů.
2 Je-li osoba přepne na jinou práci, tato politika by se pak neměly být považovány za platné.
3 Byl-li pojistník zraněných nebo byl nemocný pod vlivem drog, alkoholu, a trestných činů, pak se politika nebude ho krýt.
4 Pojistné, které budou střílet až na příští období, pokud jste tvrdil, vaše pojištění schopnosti příjmu.
5 Politiky jsou obecně velmi drahý s ohledem na riziko, které užíváte, a také kvůli garantovaných výhod, které nabízejí.

Jak to pomůže se vypořádat s recesi?
To vám pomůže vypořádat se s recesí tím, že pokryje své každodenní výdaje, celé dny jste nemohli pracovat. Co se vlastně stane, je to, že bude osvobozen od neustálého starostí o tom, jak vy a vaše rodina bude řídit mají stejný životní styl, i když nejste vydělávat. Tato zásada vám pomůže spravovat své finance ve fázi, kdy se snažíte vyrovnat se a přijít na nové způsoby, jak ven a začít znovu.

Musíte jednat rychle
Od své pojišťovny vás nebude týkat, pokud jste povinni přijít o svou práci (v závislosti na vaše osobní zaměstnavatelů minulosti a běžných zápisů). Jedná se o flip-side k příběhu. V případě, že pojišťovna se domnívá nebo má podezření, že vám bude ztrácet svou práci v blízké budoucnosti, bude se rozhodnou tě ​​krýt. Proto, pokud chcete využít toto pojištění, budete to muset udělat bez plýtvání hodně času. Protože nikdo neví, co může přijít v budoucnu.

To určitě není pojistná smlouva, která bude pokrývat všechny vaše potřeby. Stále budete muset mít pojištění pro své zdraví a smrti a také pojištění hypotéky ochrany může být zapotřebí, aby se plně vybavené.

Zkuste některé variace a kombinace ve svém každodenním životě a zeptejte se sami sebe, jaké pozici se nacházíte. Analyzovat, jak moc se bude těžil s tímto krytem. Pokud si myslíte, že byste mohli být v nebezpečí, získat výnosy z pojišťovacích služeb Protection hned po konzultaci s investičním Finance poradce.