Jak přesně vypočítat Odpovědnost za nezasloužené příjmů?

Co je nezasloužené nebo výnosy příštích období? Jak je odpovědnost s ním spojené počítá? Přečtěte si najít odpovědi na všechny otázky.
Je to tržby a zisk společností, která řídit jeho budoucí výkonnost. Je zde určitá část příjmů, známý jako nezasloužené nebo odložených tržeb, což představuje každý profesionál by měl vědět.

Účetní je sledování cash flow a manipulaci finance day-to-day podniku, se smyslem pro cíl prodeje. Každý cent, který je vynesl, nebo strávit u firmy musí být vyřízen. Výnosy jsou příjmy z podniku, v důsledku prodeje zboží a služeb.

Definice

Existuje několik obchodní transakce, které generují nezasloužené hotovostní. Nezasloužené příjmy je ta, která jsou shromažďovány od zákazníků o každém podnikání, ale dosud nebyl získal. Jinými slovy, prodeji zboží nebo služeb přislíbené společností dosud nebyly poskytnuty zákazníkům, i když platby byly shromážděny v předstihu. To je suma peněz, která byla připsána do účetnictví společnosti v předstihu.

Dokud že služby a výrobky jsou dodávány do koncového zákazníka, jeho spojena odpovědnost nelze vymazat. To je pojmenováno jako závazek, protože v případě, že nejsou splněny podmínky kupní smlouvy nebo smlouvy o službách, společnost může mít vrátit peníze zpět k zákazníkům. Z tohoto důvodu je nezbytné, aby účetní oddělení podniku považuje tento příjem za závazek má být vrácena, až tato částka peněz se skutečně vydělal. To je přesný opak příjmů příštích období, což je částka, která je zatím být přijat společností.

Existuje několik případů, kdy mohou být zaznamenány nezasloužené příjmy. Jeden z hlavních příkladů je nájemní smlouva, přičemž nájemce může muset platit nájem předem. Dokud nájemce skutečně prožili dobu leasingové smlouvy, shromážděné nájemné je odložené tržby na majitele pronajatém bytě.

V ceně prodaného zboží on-line je třeba obecně platí předem, než se vydal na vás. To vytváří odložené příjmy pro on-line podnikání, od koho si koupit zboží. To platí zejména výrobků, které kupuje prostřednictvím předběžné objednávání, kde platíte za zvýhodněnou cenu, týdny předem, před porodem. Většina GSM mobilní telefon služby shromáždit částku předplacený zůstatek od zákazníků, než byly použity službu. To platí váš mobilní telefonní účet předem, který generuje značné množství nezasloužené příjmy pro mobilní telefon dopravce.

Kalkulace

Položka časopis pro výnosů příštích období se vypočítá sečtením celkové přijaté zálohy od podniku předtím, než zboží a služby jsou skutečně doručena. Dokud servis kupní smlouvy je splněna, je s ním zacházeno jako závazek. Obecně platí, že podnik bude udržovat účet pro každého zákazníka a ukázat odložené tržby jako zůstatek na tomto účtu. To bude stržena pouze z účtu zákazníka po podmínkami služby nebo prodávané zboží dodáno.

Odpovědnost spojená s tímto druhem příjmů musí být pečlivě zpracovány jakékoliv podnikání a je nejlepší ponechat nedotčená, dokud nejsou splněny povinnosti služby nebo zboží, které jsou dodávány.