Jak se chránit proti soukromému studentské půjčky obsluhovatelů

Těžký břemeno studentských půjček vytvořila nepřeberné množství problémů, pro Američany, kteří se snaží splatit. Je důležité, aby bylo známo firem se snaží podvod dlužníky zahlceni studentské dluhu a dávat pozor na nepřiměřeně vysokých poplatků účtovaných obsluhovatelů úvěrů, které jste již byly uzavřeny. Zde je to, co byste měli vědět.

Dejte si pozor na podvody

I když existuje mnoho legitimních soukromých úvěrových obsluhovatelů, tam jsou stejně jako mnoho firem, které by chtěly nic lepšího, než se na podvod vás z vašich peněz. Tyto společnosti jsou obvykle snadno rozpoznat, protože oni dělají nároky, které se zdají být příliš dobré, aby to byla pravda o kolik peněz můžete ušetřit, nebo jak rychle se vám může pomoci vyhladit své půjčky dluh. Tam jsou některé však, že se jemnější přístup, takže je třeba vědět, jak rozpoznat podvod. Zde jsou některé varovné signály být vědomi: Úvěr servicer očekává, že budete platit velké poplatky hrazené předem.Pokud vás půjčka servisní technik požádá o zaplacení zálohy, které vám pomohou dostat své půjčky pod kontrolou, to je hlavní červené vlajky. Ty by neměly platit nic, co by se poradit o tom, jak zvládnout své půjčky.
Budete požádáni o hodně osobních údajů hned bat. Někdy se namísto požadavku za poplatek, podvodník může požádat o osobní informace, jako je váš bankovní účet nebo číslo sociálního zabezpečení (SSN). Pokud se cítíte znepokojeni předání že v průběhu bez pochopení toho, jak servisní technik může pomoci s vaší půjčky, to je tip-off, že společnost nemusí být důvěryhodně.
Půjčka servicer slibuje okamžité výsledky.Refinancování soukromé studentské půjčky, nebo mění svůj plán podmínky splácení není něco, co můžete udělat přes noc. Je-li servisní technik vám říká on nebo ona může zničit velký kus své váhy nebo snížit své úrokové sazby hned, vzít ta slova s ​​velkou dávkou skepse. (Více viz Student úvěr na refinancování: klady a zápory.)

Ochrana proti soukromému studentské půjčky obsluhovatelů

Soukromé studentské půjčky může být drahý, a to zejména, pokud váš úvěr je dodáván s vysokou úrokovou sazbou. Průměrná grad dluží $ 28.950 ve studentských půjček, podle Institutu pro College přístup a úspěch.

Když Servicer hromady o poplatcích nebo nefunguje správně aplikovat platby, může se přidat do svého celkového out-of-kapsy nákladů. Pokud dlužíte soukromé půjčky, tady je to, co potřebujete vědět, aby se ujistili, že jste léčen spravedlivě. (Více viz 10 tipů pro správu studentské půjčky dluh).

Běžné banky mohou být také problém pro ty, kteří se studentskými půjčkami. Když se servisní technik se zabývá nekalými praktikami se může řídit až náklady na splácení studentské dluh, jak dlužníků, kteří dlužili půjčky Wells Fargo nedávno zjistil. V srpnu 2016 banka souhlasila, že zaplatí $ 3.600.000 v urovnání předsednictvu Consumer Financial Protection (CFPB), spolu s dalším $ 410.000 v náhradách do postižených dlužníků. (Pro více, vidět fakta, nevěděl o soukromých studentské půjčky).

U kořene problému byly některé praktiky v procesu servisního úvěru Wells Fargo, podle něhož CFPB identifikovány jako škodlivé pro dlužníky. Předsednictvo zjistil, že Wells Fargo neposkytly spotřebitelům důležité informace o svých půjček, se nepodařilo aktualizovat úvěrové zprávy dlužníků přesně a přikázal jim nezákonné poplatky. V důsledku vypořádání Wells Fargo je nutné podniknout kroky ke zlepšení svých úvěrů servisních postupů a fakturační zveřejnění, kromě zaplacení pokuty.

Vypracovat strategii pro řešení vašeho úvěru Obsluhovatelem

Pokud vaše soukromé studentské půjčky jsou ve splácení, je třeba být aktivní, aby zajistily, že nejste právě využili. Tyto tipy vám pomohou udržet hrací pole ve stejné poloze mezi sebe a své půjčky obsluhovatele.
Udržujte přesné záznamy – Vytvoření papíře je důležité. Uchovávat kopie všech písemných komunikaci mezi vámi a vaším servisem a vede záznamy o jakékoliv telefonicky nebo on-line interakce, takže víte, kdo řekl, co a kdy.
Buďte konkrétní – Pokud si myslíte, že jste byl účtován poplatek nečestně nebo platba byla nesprávně, musíte být co nejpodrobnější při vysvětlování problému do svého servisem. To je místo, kde mají dobré záznamy přijde vhod. Pokud se vám zobrazí, pokud byla platba provedena, jak to bylo děláno a vytvořit kopii svého úvěru výkaz poplatků, je to mnohem jednodušší dokázat váš případ.
Sledovat svůj účet Ostře – Je to mnohem větší pravděpodobnost, že budete přehlédnout problém s vašich privátních studentské půjčky, pokud nejste pravidelně kontrolovat informace o účtu. Kromě pohledu na bilanci každý měsíc, měli byste být kontrole vašeho účtu pravidelně vidět, jak moc jste nabíjí v úroků a poplatků a co tyto poplatky jsou.
V případě potřeby podat stížnost – K CFPB obdržela přibližně 3500 stížností na soukromé studentské půjčky v období od října 2015 do května 2016. Jak můžete vidět na vypořádání Wells Fargo, předsednictvo bere stížností spotřebitelů vážně. Pokud si myslíte, že jste se stali obětí nerovného zacházení, neváhejte kontaktovat CFPB podat stížnost. (Více viz Kdy, proč a jak podat stížnost k CFPB).

Sečteno a podtrženo?

Nakládání s vlastní studentské půjčky je žádná legrace, zvláště, když je váš úvěr servicer přičemž se vám do čistírny se zbytečných poplatků. Pilně správě účtu a vědět, jak rozpoznat příznaky servisem za podvod může jít dlouhou cestu směrem k zajištění toho, aby vám spravedlivé chvění.