Jak se dostat nižší úrokové sazby na kreditní kartě

Mnoho lidí používá kreditní karty pro každodenní transakce. Mají také rádi, že mají nižší úrokové sazby na svých kreditních karet. Ale jak jej získat? Zde je více o tom …
Existuje několik řešení, které mohou být použity ke snížení úrokové sazby na kreditní kartu. “Zájem” nebo náklady na úvěr, které byly uskutečněny, v důsledku půjček, lze vypočítat před přijetím kreditní karty. To může také být řízena po vydání kreditní karty. “Zájem o” sazba na kreditní kartě, v podstatě zahrnuje všechny náklady na zpracování kreditních karet, roční procentní sazby (roční procentní sazba), pozdní poplatky, členské příspěvky a poplatky za služby.

V teorii, že nejlepší způsob, jak získat nižší úrokovou sazbu, je mít dobrou kreditní zprávy. Pokud má člověk dobrou kreditní zprávu, že se chová jako výhodu a společnosti vydávající kreditní karty vydávat karty s nižšími úrokovými sazbami. Nicméně, na rozdíl od dobré úvěrové zprávě, kreditní karty s nízkými úrokovými je kladen na vybrané třídě pracujících, jako jsou například vojenské opraváři nebo osoby se zdravotním postižením. Různé firmy nabízejí speciální ústupky k častým letáky, nebo ti, kteří mají low-úrokové obchodní kreditní karty. Existuje také několik dalších způsobů, jak snížit dluhy z kreditních karet, které vám mohou vzniknout. Například kontrola zařízení diferenciálních APRs. Když držitel kreditní karty utratí za položky potřeby, jako jsou potraviny a oblečení, výroční zpráva o pokroku, která je nabitá, je malý a zanedbatelná. Můžete také využít bankrot kreditní karty nebo studentské kreditní karty, protože dubna a poplatky těchto karet je menší a úvěrový limit je více. To znamená, že úroková sazba u kreditní karty také závisí na účelu. Když máte dobrou kreditní zprávu, máte také tu výhodu, že vyjednávání úrokové sazby s firmou. Další možností je mít zabezpečené kreditní karty. Kladný bod je, že tato karta má lepší úvěrový limit a menší APRs na některé nákupy.

Aby bylo možné lovit způsoby, jak snížit dluhy z kreditních karet, budete muset přezkoumat smlouvu o kreditní kartě. Tato dohoda má různé doložky, jako je například úvodní APR, která je implicitně 0% za prvních 6 měsíců ve většině případů. Pak budete mít APR, který je použitelný pro nákupy; toto množství je obvykle variabilní. Společnosti vydávající kreditní karty uvádějí horní a dolní hranice RPSN, například 9,22% na 16,50%. Na rozdíl od APR, sleva je zajištěno, že může jít jak vysoce jak 10% na 15%, pokud si koupíte z určitých značkových prodejen. Kromě toho budete mít APR pro saldo převodů, jeden roční procentní sazba pro peněžní zálohy, a druhý pro přečerpání. Klíčem k úspěchu je, aby si přečtěte smlouvu a všechny možné údaje o kartě na internetových stránkách společnosti.

Jeden by měl také podívat na data splatnosti splatit řekl Bill. Zpoždění při plánování svého vrácení návrhu zákona, má za následek další poplatky vypočítány na základě zadaného úrokové sazby. Upřímný a pravidelné splácení může dostat dobrou úvěrovou historií, stejně jako mnoho dalších nabídek a plánů. Velkým plusem je, že nákup dobře naplánované out plán kreditní karty může být velmi levné. Kromě toho, s použitím stejné moudře je také rentabilní.