Jak se stát Energetický auditor

Energetický audit má obrovský potenciál k růstu v nadcházejících letech, protože lidé jsou stále více vědomi o ochraně životního prostředí. To povzbudilo mnoho jednotlivců se podívat na energetických auditů jako potenciální kariéry možnost.
Kariéru jako energetický auditor je nejvyhledávanější v těchto dnech, protože se lidé stále více vědomi o ochraně životního prostředí. Nedávné daňové pobídky k získání provedení energetického auditu má také mnoho lidí hledat pomoc u profesionálních energetických auditorů. Pokud jste ctižádostivý energetický auditor nebo někoho, kdo hledá změně povolání, pak bychom rádi, aby vám říci, že toto pole práce má obrovský potenciál a může velmi dobře, v několika příštích letech stala jednou z nejrychleji rostoucích zaměstnání ,

Energetický auditor kontroluje budovy, proces nebo systém analyzovat, jak se energie používá. Ten provádí důkladnou prohlídku budovy a kontroluje efektivitu jednotlivých energetických spotřebičů. To zahrnuje sledování energetických ztrát v důsledku vytápění, větrání a klimatizace (HVAC). Po provedení kontroly a studovat výsledky, je odpovědností energetický auditor, aby doporučení pro vylepšení a modifikace, které mohou pomoci při zachování energie. Povinnosti a odpovědnosti energetického auditora lze shrnout takto – Energetický auditor musí provést kontrolu energetických spotřebičů na základě častých, aby zajistily, že ti jsou efektivně pracují tak, že elektřina je udržována v domě.
Energetičtí auditoři, kteří pracují s organizacemi jsou odpovědné za přípravu roční plán činnosti na pomoc organizaci, jak snížit své náklady na energii.
Energetičtí auditoři muset hledat potenciální způsoby, jimiž může být energie konzervovaných a implementovat tyto metody, které pomáhají v šetřícím energii.
energetičtí auditoři jsou svěřeny k odhadu nákladů spojených s postupem při inovaci energetických spotřebičů a přijít s výstupkem pro různé reprodukční pořizovací cenou.
Energetičtí auditoři jsou také zodpovědné za doporučení alternativních zdrojů energie, jako je solární a větrná energie, takže non-obnovitelné zdroje energie jsou zachovány.
Stát se Energetický auditor

Audit průmysl energie bude růst v příštích nadcházejících letech jako místní a národní legislativou je více se zaměřit na úspory energie a ochranu životního prostředí. Stát se Energetický auditor může zajistit, že jste vstoupil do lukrativní kariéru spolu s osobním uspokojením konstatuje, že děláte něco pro blaho životního prostředí. Požadavky na stát se Energetický auditor závisí do značné míry na tom, zda pracujete samostatně nebo s organizací. Organizace obvykle vyžadují bakalářský titul v oboru strojírenství nebo absolvent titul se zaměřením na strojírenství. Některé organizace mohou také vyžadovat další magisterský titul nebo zkušenosti v oblasti řízení podniku. Jako energetický audit není standardizovaný profese, nejsou tam žádné nastavit pravidla o kvalifikaci, aby se stal energetický auditor. Tato představila příležitost k mnoha aspirujících kandidátů, mohou začít svou kariéru jako jednotlivé energetické auditory od dokončení některých certifikačních programů. Některé z renomovaných agentur, které nabízejí certifikační kurzy pro začínající kandidáty jsou: Building Performance Institute (BPI)
Institut Energetický audit (EAI)
Rezidenční Energy Services Network (RESNET)
Asociace energetických inženýrů (AEE)
Energetické auditorů zaměstnaných s organizacemi strávit nějaký čas pracovat pod zkušeného energetického auditora, aby získali zkušenosti. Nezávislí energetičtí auditoři na druhé straně mají jejich úkolem vyříznout, protože mají získat pověst a uvádět na trh sami, aby jejich přítomnost je cítit v této oblasti.

salary + 300

Průměrný plat energetický auditor ve Spojených státech je v rozmezí $ 26000 na $ 70.000. Stejně jako každé jiné oblasti, plat je ovlivněn faktory, jako je vzděláním, zkušeností a typu zaměstnavatele. Energetičtí auditoři, kteří nemají žádné zkušenosti lze očekávat plat v rozmezí $ 30.000 $ 40,000. Chicago, San Francisco a Bismarck jsou některá města, které nabízejí dobré příležitosti ke energetických auditorů.

Výhled zaměstnanosti energetických auditů je pozitivní, jak více a více lidí začíná uvědomovat o hrozbě, že rozpad životního prostředí představuje pro lidstvo. Další blýskání se podává daňové pobídky spojené s provedením energetického auditu, který pomůže při vytváření větší poptávky po energetických auditorů. Takže, usilující jednotlivci mohou být jisti, že toto pole, což je v rodící fázi právě teď má obrovský potenciál výhonek.