Jak se stát HR Manager

Stát se HR manažer vyžaduje velké množství manažerské, komunikační a administrativní dovednosti. Tento článek obsahuje tipy na nejlepší cestě stát pro provozovatele HR …
Personální řízení je naprosto nezbytné v každém odvětví; ať už jde o finance, výroba, zdravotnictví, obchodní nebo informační technologie. Ať už je to v jakékoli oblasti práce, budete vždy najít lidských zdrojů profesionální pracovní uplatnění. Jednoduše řečeno, Human Resource Management (HRM) je spojena s vedením zaměstnanců a problémů na pracovišti. Vzhledem k tomu, je nedílnou součástí každé pracovní jednotky, nelze se vyhnout HRM praxe. Osoba, která se stará o této praxe je označována jako manažer lidských zdrojů.

Stává HR Manager

Obecně platí, že se stát HR manažer, musíte mít dobré množství zkušeností jako HR manažera. Když jde o vzdělání, první krok, který musíte udělat, je dostat bakalářský titul v oboru správy lidských zdrojů a řízení. S tímto stupněm, můžete pracovat jako manažer po dobu několika let. Pro správce pošty, musíte mít magisterský titul v oboru lidských zdrojů nebo průmyslových a pracovních vztahů.

V některých agenturách, můžete pracovat jako manažer lidských zdrojů, aniž by výše uvedené vzdělávání, ale měli byste ukázat nějaké reálné dobré hands-na odborné znalosti a zkušenosti v této oblasti. Ačkoli se jedná o některé obecné požadavky na vzdělání, jak se dostat do oblasti HR, tam jsou vysoké školy, které nabízejí diplom a certifikát kurzy stejně. Tyto kurzy obvykle trvají po dobu jednoho roku, a může vynést vám práci jako asistent lidských zdrojů. Navíc tyto krátkodobé kurzy mají stáž, který je užitečný při získávání praktických zkušeností.

Chcete-li pracovat ve firmě, která se zabývá v určité oblasti podnikání, se doporučuje mít základní funkční znalosti z této oblasti. Například v případě, že zaměstnavatel je finanční firma, se doporučuje mít pochopení toho, jak finanční sektor funguje. Totéž platí pro odvětví, jako je výroba, zdravotnictví, výroby a marketingu průmyslu. Dokonce si můžete vyniknout v oblasti řízení lidských zdrojů s certifikací od uznaných organizací.

Dobré příklady mohou být certifikace, jako je Professional lidských zdrojů (PHR) a senior Professional lidských zdrojů (SPHR) jsou k dispozici od Společnosti pro řízení lidských zdrojů. Dokonce si můžete vyzkoušet na odborných certifikačními subjekty, jako jsou Americkou společností pro vzdělávání a rozvoj (ASTD) a Mezinárodní nadace pro zaměstnanecké penzijní plány.

Popis práce

HR manažer má v podstatě aby se ujistil, všichni zaměstnanci jsou spokojeni s jejich prací a neexistuje žádný formální záležitost je trápí. Pokud se narazí na jakékoli otázce hlášeny zaměstnancem, musí posoudit úplný problém a jeho aspekty. V případě, že věc je vážná, potřebuje se dostat do kontaktu s předními členy managementu o radu. Za účelem vyřešení problémů zaměstnanců, má být v přímém kontaktu s příslušnými zaměstnanců hlav nebo oddělení vede.

Důležitou součástí povinností je řízení HR oddělení. Musí zajistit, aby všechny HR manažeři pracují podle očekávání, pokud jde o nábor, mzdy, dávky, nechte řízení, hodnocení výkonu a dalších úkolů. Má provést výkon hodnotící proces jeho podřízených v určitém čase v každém roce. HR manažer by měl vést podrobné záznamy zaměstnanců a zaměstnanců ve firemní databázi.

Vypracovat politiky firemní významná část úkolů manažer HR je také. Má pomoci top management připravit určitých politik na pracovišti. Působí jako spojení mezi pracovníky a společnosti. Pracovní náplň manažer HR do značné míry závisí na typu společnosti a oblasti zaměstnanosti on je poskytování služeb v oblasti.

plat rozsah

Bylo zaznamenáno, že medián pa příjmu HR manažery přijde na zhruba 96.500 $.

Roky ExperienceMedian platové stupnice
0-1 rok $ 31.000 – $ 49000
1 až 4 roky $ 39.000 – 56.000 $
5 do 9 let $ 47.000 – 68.000 $
10 až 19 let $ 53000 – $ 78000
Více než 7 roků

Stav EmploymentMedian platové stupnice
New York $ 50.000 – $ 77500
Kalifornie $ 53250 – $ 79350
Texas $ 45000 – $ 70500
Illinois $ 49.000 – 74.250 $
Pennsylvania $ 47000 – $ 72.000

City of EmploymentMedian platové stupnice
New York City $ 56700 – $ 81.700
Houston $ 51.700 – $ 78000
Atlanta $ 49.800 – $ 75000
Chicago $ 51.500 – $ 80.000
Los Angeles $ 53.000 – 79.400 $

Poté, co pracoval jako HR manažera pro pár let, můžete postoupit na další úroveň, pokud ukážete, že máte, co to znamená. Tarifní rozsahy Výše ​​uvedené jsou jen odhaduje na obrázcích ročně. Povinný požadavek je mít dobré komunikace, interpersonální, řídící, rozhodování, logické myšlení a schopnosti řízení času.