Jak se stát Top Finanční poradce

definovat sami

David Molnár, generální ředitel na Hightower San Diego finančních služeb firmy, říká poradci měli zjistit, kdo chtějí být. Rozhodnout, zda se bude nepřeberné poradce nebo manažer portfolia, radí. Definujeme bohatství poradce Jako někdo, kdo bere holistický přístup založený plánování, navrhne vhodná alokace aktiv a pak zadává den ze dne na investování do money manažeři, a to buď prostřednictvím zvláštních účtů, podílových fondů nebo obojí. Správce portfolio je více zaměřena na procesu řízení aktiv a bude provádět výběr zabezpečení daného portfolia in-house.

Molnar říká, že neexistuje správná nebo špatná odpověď na otázku, protože existuje mnoho příkladů úspěšných poradců, které dodržují jedné ze dvou disciplín. Ale realita je nemůžete dělat obojí efektivně, dodává. Pokud jste právě začíná v podnikání, nebo kteří chtějí proniknout do kariéru jako finanční poradce / projektanta, tam je opravdu jen jedna volba. Nemáte čas na efektivní portfolio manažer a trh se novým potenciálním klientům.

Definovat váš cílový trh

Molnar také radí odborníci správy majetku poznat společné potřeby a zájmy jejich cílové publikum a pak se stát expertem na řešení těchto problémů. Vezměte následující přímé kroky, říká:
Zúčastněte průmyslových veletrhů a funkce sítí.
Seznamte se s odborníky, které slouží tuto komunitu.
Udělejte si viditelné na ně. Vím, tržiště uvnitř i venku. Kdo jsou hráči? Kdo jsou ti, aby se zabránilo?

Čím častěji jsou vidět na různých akcích a síťových funkcí, tím více se bude pohlížet jako na odborníka ze strany druhých, dodává.

Buď opatrný Volba vašemu obchodnímu modelu

Wayne B. Titus III, důvěrníka, poplatek jen pro poradce při AMDG Financial, je Plymouth, Mich. sídlem správy majetku firmy, říká poradce musí určit, jak mohou nejlépe sloužit svým klientům. Můj výběr má sloužit ze svěřeneckého správce, poplatek pouze pohledu, říká. Jako CPA, můj profesní etický kodex říká, že bych měl být nezávislí ve skutečnosti i ve vzhledu. Domnívám se, že jako nezávislý registrována jako investiční poradce (RIA), moje firma je nejlepší pozici, aby mi sloužit své klienty z nejvíce nezávislý a objektivní hlediska.

Vždy být objektivní a nezávislý poradce

Titus říká, že bohatství manažeři mohou poskytnout radu, která pochází z jiné perspektivy a klienti potřebují jasnost o tom, kde jste pochází. Vy pracujete s klientem, k podpoře svých cílů a záměrů, s žádným aktuálním či vnímaným střetu zájmů, říká. Jsou jasně pochopit míru odpovědnosti a odškodnění, kterou obdržíte za práci, kterou dělají. Mohou zhodnotit skutečné náklady a přínosy volby, které učinily.

Když investoři pochopili, že jim dluží povinnost loajality a jsou drženy na nejvyšší úrovni v souladu s právem, mnoho výhod začnou nabíhat do vaší praxe, Titus dodává. Potenciální investoři se zájmem o nutnosti jejich bohatství obezřetně spravovanou, začnou vám zvolit nad jinými alternativami na trhu, říká. Stanou se z nich klienti a doporučí a snadno seznámit vás s jejich rodinou a přáteli. Doporučení jsou normou; Vztahy trvat mnoho let, přes několik generací.

Být Multi-Tasker

Minoti Rajput, certifikovaný finanční plánovač s Southfield, Mich.-umístěný zabezpečit plánování strategií, říká, že mají některé odrůdy ve vaší poradenské praxe je klíčem k stoupá až na vrchol. Mají více než jednu oblast specialitu, jako dělá totéž a pracuje se stejným typem zákazníků může dostat únavné, říká Rajput, průmysl veterán.

Ona také radí zůstat v kontaktu s dalšími odborníky finančních služeb na pravidelném základě. Učení a sdílení nápadů od sebe navzájem je úžasné; opíraje se o sebe v době krize je ještě lepší, dodává.

Sečteno a podtrženo?

Všichni naši experti dodal, že nejlepší poradci milují to, co dělají pro život a jsou stejně účinné jako obchodní profesionály, neboť jsou jako investičních profesionálů. Říká se, že elitní poradci pravidelně určovat akviziční cíle klienta a mají vybroušené akviziční proces klient, postavený na potrubí potenciálních zákazníků, doporučení a obchodních příležitostí vytříděný z této strategie.

Takzvaný poradní elitní také mají tendenci mít více působivé pověření, například stohování magisterský titul v oblasti financí na vrcholu certifikovaný finanční plánovač (SRP ®) titulu. Klienti milují odborníků a čím víc pověření poradce má, tím lepší vnímání potenciálním klientům.

Všechny výše uvedené nereprezentují pouze atributy, které oddělují průměr z elity, ale oni jsou na vrcholu seznamu správců majetku, které se dostane na vrchol svých profesí, a chtějí, aby učinili totéž ,