Jak se staví dobrý kredit

Hledáte způsoby, jak vybudovat dobrou kreditní skóre? Zde je několik tipů, jak vytvořit dobrý kredit, který bude přínosem pro začátečníky, stejně jako ostatní.
Důležitost dobrého kreditní skóre ve svém finančním životě nemůže být zdůrazněno dost. Vaše kreditní skóre bude vždy přijde na způsob, jak svůj úvěry schváleny, získání lepší úrokové sazby nebo získání kreditní karty. Žádný z finančních ústavů nebo soukromých věřitelů vůbec schválit půjčku, aniž by při pohledu na úvěrovou historií osoby. Pokud jste spáchal nějaké chyby v minulosti, nebo řídil špatně své finance, být jisti, že to bude mít nežádoucí dopad na vaší kreditní historii navždy. Nicméně, můžete samozřejmě přijmout některá opatření na obnovu kreditní skóre. Takže v případě, že hledáte pro inteligentní způsoby, jak budovat kreditní skóre, mohou mít prospěch z čtení následující tipy.

Jak vytvořit dobrou úvěrovou historií

Zatímco ty s méně než dokonalé kreditní skóre se často snaží přinést své skóre na par s průměrným skóre úvěru, ty s žádnou kreditní historii najít úplně jiný problém. Jsou to většinou studenti nebo mladí profesionálové, kteří jsou ještě založit úvěrovou historii jejich vlastní. Tito lidé je obtížné získat úvěry kvůli nedostatku kreditní historii, a tudíž jsou odepřena možnost splácet úvěry a vybudovat dobrý kredit. Také lidé, kteří mají projít konkurzním situace často musí začínat od nuly. Událost, jako je bankrot listy důlky ve vaší kreditní zprávy navždy. Přesto, pokud se soustavně pracovat na budování dobrý kredit, můžete si jistě vstát z popela.

Udržovat jen málo kreditní karty
Podání žádosti o kreditní kartu může být váš první krok na cestě k vybudování kreditní skóre, a to bez ohledu na to, zda ji budete potřebovat, nebo ne. Jít na kreditní kartu, která nabízí cenově poplatky a úrokové sazby. Pokud již máte více než čtyři kreditní karty, pak by to smysl, aby se vzdal pár z nich. Vlastnit více kreditních karet vám může nutit utrácet zbytečně. Proto je nejlépe udržovat 2-3 nízké úrokové kreditní karty. Udržujte své výdaje v rozmezí 30 – 40% svého limitu a ujistěte se, že budete platit své dluhy včas. Překročení limitu kreditní karty není vnímá příznivě věřitelům.

Získejte zajištěné půjčky
Získání zajištěné půjčky je nejlepší způsob, jak budovat kreditní rychle. Něco tak významná jako domovskou úvěru může přidat do své důvěryhodnosti. Nicméně, ujistěte se, že si můžete dovolit měsíční splátky. Pokud jste důkladné se svými platbami, pak zajištěný úvěr může rychle připravit cestu pro dobrou kreditní skóre. Ujistěte se, že alespoň zaplatit minimální splatnou částku včas. Diligence platebních skóre dobré známky s věřiteli. Nicméně, pro získání zajištěné půjčky budete potřebovat majetek do zástavy.

Udržovat stabilní zaměstnání / rezidence
To je důležité zejména pro ty, kteří se teprve začíná ven. Při absenci kreditní historii, bude váš věřitel zhodnotit svou bonitu z povahy svého zaměstnání. Pokud se vám podařilo udržet svou práci po dlouhou dobu, ale rychlost, kterou na vysoké bonity, bez ohledu na váš příjem. Na druhé straně lidé, kteří přejdou práci čas od času na čas a strávit část svého života nezaměstnaných jsou považovány za vysoce rizikové kandidáty ze strany věřitelů. Podobně udržení vašeho pobytu na delší dobu věnuje také.

Sledujte vaší kreditní historii
Váš každá úvěrová aktivita je údajně úvěrovými institucemi ze strany věřitelů. Proto je nezbytné, aby informace, které jsou stále hlášeny přesné. Můžete mít přehled o vaší kreditní historii tím, že dostane kopii své roční kreditní zprávy. To vám umožní napravit chyby ve své zprávě o čase a zabránit tomu, aby ovlivnilo váš kreditní skóre.

Nejdůležitějším aspektem budování dobrý kredit je plánovat a řídit své finance správně. Alokovat rozpočet na velkých nákladů a udržet kartu na další výdaje.