Jak se Term Life Insurance práce

Po učení o pojetí termín smluv životního pojištění, první otázka přijít na něčí mysli, je, jak se rizikové životní pojištění funguje? Nebojte se, tady je článek, který se pokouší odpovědět na výše uvedenou otázku.
Termín životní pojištění je také známý jako politika termín pojištění. Jedná se o typ politiky, který poskytuje pojistné krytí jen po omezenou dobu, tedy předem určeném termínu nebo období. Tato politika také zahrnuje platby s pevnou sazbou, stejně jako normální politik, a to je jen termín období, které je hlavním faktorem rozlišování mezi těmito dvěma. Ve smlouvě o tento typ politiky, jakmile uplyne doba krytí, pojištěný jednotlivec musí vybrat jednu ze dvou možností – buď musel vzdát pokrytí, nebo získat jiný pokrytí s různými platebními podmínkami.

Body k zamyšlení

Hlavní pozitivní, že tato politika je, že to je obvykle levnější způsob, jak získat dobré výhody ven z politiky na dolar zaplaceného pojistného. Na druhou stranu, pokud pojištěnec nemá přežít trvání pojištění a zaniká, jsou příjemci nárok na výplatu dle politiky. Další věc, aby zvážila, že v případě, že pojištěný získal smrtelnou chorobu v průběhu trvání politiky, ale není ve skutečnosti umírají z toho, že nemusí dostat další pojištění později, když mu pak může být považována za “nepojistitelná”. Ačkoli některé politiky mají “zaručená re-pojistitelnost” doložek, lze jen představit pojistné když nastane taková podmínka.

Jak to funguje?

Tento proces může být zřejmé, lépe, když rozdělena do dvou segmentových částí. První část se dá lépe porozumět politiky, a druhá část se dá proces.

Co čekat?

Na rozdíl od normálních okolností, kdy zaručena paušální částku ve výši základního kapitálu je postavena poskytnout příjemcům s příjmem poté, co jste pryč, v rizikové životní pojištění, není tam žádná taková hotovost vybudovat. Jedná se o přístroj určený stačí vytvořit požadované množství “pozůstalostní kapitálu při nízké výdaje po dobu určitou. Pro lidi, kteří jdou pro tuto politiku, jejímž cílem je pouze získat v plné výši krytí potřebných pro realistické family bezpečnostních cílů a slušně nízké, out-of-kapsy nákladů, zejména, kdy pojištěný jedinec je mladý.

Chcete-li plně využít politik, je třeba vědět, že přesný termín trvání, která vyhovuje jeho potřebám. To vyžaduje dlouhodobou analýzu dluhů a finančních potřeb v budoucnosti. Jeden musí také analyzovat různé možnosti a vybrat ten, který dává nejlepší shodu se svými plány do budoucna. Tři hlavní typy této politiky jsou uvedeny níže. Úroveň Termín Životní pojištění: Rychlosti a pokrytí částky zůstávají stejné po celou dobu trvání politiky.
Klesající Rizikové životní pojištění: Ačkoli ceny zůstávají stejné po celou dobu trvání termínu, částka krytí snižuje každý rok.
Roční Obnovitelné Rizikové životní pojištění: nabízí garantované obnovování po každém roce, ale se zvýšením sazeb u každého prodloužení.
Získání politiky

Jako prostých politiky, její smlouvy sloužit jako nejlepší možnosti pokrytí. Prvním krokem je však získat citace z agentů nebo on-line portály o pojišťovnách. Nemusí zde být požadována plná fyzikální vyšetření, které je vyžadováno u většiny firem, ale může stále budou muset vypořádat s některými docela zvědavých otázek.

S touto politikou, získáte plný kryt, a tak úplného zaplacení částky, bez ohledu na to, kdy pojištěná osoba zemře během časovém horizontu. Vzhledem k tomu, společnost sází na pravděpodobnost není umírání v rámci doby pojištění, rizika, které nesou nich jsou nižší, a tudíž nízké pojistné. Na druhou stranu, stejně jako normálních okolností, společnost si klade za cíl vydělávat dostatek pojistného celkem, aby mohl provést jen malé procento plateb uvnitř každého termínu. To je logika, jak termín životní pojistky fungovat.

Upozornění: Tento článek je určen pouze pro referenční účely a není přímo doporučit nějaké konkrétní finanční postup.