Jak se vyhnout kreditní karty Problémy když jste na cestách zámoří

Plánuje odejít do zahraničí? Pravděpodobně byste měli přečíst tento článek, aby se předešlo problémům kreditních karet, když jste na cestách ven ze země.
Stovky lidí mohlo zažili situaci, kdy byl jejich kreditní karta není přijat v cizí zemi. Domnívám se, že všichni víte důsledek odmítnuté platební karty. Po mém výzkumu jsem zjistil, že většina problémů, kreditní karty, které by vás mohly čelit v zahraničí se lze vyhnout, pokud budete mít nezbytná opatření.

Tipy, jak se vyhnout problémům kreditní karty v zahraničí

Většina problémů, kreditní karty, které se mohou vyskytnout v cizí zemi jsou kvůli nedostatečné přípravě před cestou. Zde je několik věcí, které byste měli udělat, aby se předešlo problémům kreditních karet:
Informovat svou banku
Frekvence finančních transakcí provedených v zahraničí by mohl dělat vaše banka podezření na podvod. K dispozici jsou 2 důvody pro podezření. Transakce se neomezuje pouze na vaše město.
Frekvence vaší kreditní použití je abnormální.
Takže, pokud si uvědomí svou banku, budou pravděpodobně poznamenejte si svého zájezdu, a to může pomoci jim pochopit, že nepřirozené používání kreditní karty je kvůli svému cestování. Máte-li karty z různých finančních institucí, se informovat všechny z nich, jinak budete muset čelit automatické deaktivaci.

Zkontrolujte Limit
Většina z vás možná slyšeli o případech, kdy byli zatčeni turisté, protože jejich transakce překročila limit kreditní karty, ve většině těchto případů, turistické nevěděl, že on překročil limit. Aby se předešlo takové hrubky, ujistěte se, že informovat o své limity kreditních karet, a to poznamenejte si ji.

Informace o kreditní kartě
Všimněte si všechny informace důležité kreditní karty (číslo účtu, kontaktní informace, atd), a udržet si ji bezpečně s vámi. Kreditních karet krádeže jsou velmi časté na cestách, a tato informace pomůže deaktivovat své kreditní karty za těchto okolností.

Získat EMV karty
Většina zemí v zahraničí neakceptují karty s technologií magnetického proužku (běžné ve Spojených státech), které obstarávají použití EMV (Europay, MasterCard a VISA karty), které mají zabudovaný mikroprocesor čip. Takže požádat o mikroprocesorové čipové karty z vaší banky. Tyto karty jsou také nazývány čipové karty a PIN.

Carry více karet
Pokud nejste úspěšní v získání EMV karty, pak radím vám nosit více karet. Alespoň jeden z nich by mohl pracovat na nádobě mimo vaši zemi. Mít více karet bude také výrazně prospět, pokud dojde ke ztrátě jednoho z vašich karet.

Zkontrolujte, zda váš PIN
Pokud je váš PIN (Personal Identification Number) je 6 číslic, pak byste měli čelit problému v zahraničí. Obecně platí, že bankomaty jsou naprogramovány tak, aby akceptovat 4 místný PIN, takže to nebude reagovat na Váš 6 osmimístného kódu PIN. To znamená, přijmout nezbytná opatření kontaktovat svou banku.

Samostatné Kreditní karty
Pokud jste na cestách se svým partnerem, každý z vás by měl mít samostatný kreditní karty. Zažijete tu výhodu, že má vlastní kreditní kartu, když jeden z vás ztratí jeho / její kreditní karty. Pokud ztratíte jeden z vašich kreditních karet, můžete použít jinou kreditní kartu, aby vyhovoval vašim potřebám, až se dostanete ztracenou kartu vyměnit.

Kromě výše uvedeného, ​​můžete si koupit Travelex čip a PIN pas, aby se zabránilo potíží, ale pamatujte, že to může být relativně dražší než pomocí své pravidelné kreditní karty (v důsledku vysokých konverzních poplatků). Pokud zjistíte, že vaše kreditní karta nefunguje v obchodě, a pokud máte více karet, pak požádat pokladní vyzkoušet všechny karty, pokud máte štěstí, jeden z nich by mohlo fungovat! Dobrý výzkum o metodách finančních transakcí země, do které cestuje, bude mít většinu problémů spojených s kreditní kartou na uzdě.

Si můžete rezervovat vstupenky (autobus, vlak, atd.), On-line, to vám pomůže vyhnout se problémům platební kartou na stáncích. Radím vám, abyste se postarat o vaše zavazadla, a upustit od používání veřejných počítačů pro finanční transakce, jako případy krádeží identity jsou na vzestupu, a to ihned oznámit podvod kreditní karty. Když jste provedli opatření, budete mít velké zkušenosti v zahraničí. Šťastnou cestu!