Jak se záruky za počin práce

Z mnoha typů listin o převodu majetku, máme speciální záruční listinu. Je to poměrně riskantní aspekt, kdy kupující není tak chráněn jako v obecném zárukou. Zde jsou některé základní fakta o tomto právním dokumentu.
Prodávající má několik typů skutků, které dokáže připravit, když se rozhodne prodat svůj majetek, a proto jeho vlastnické právo. Zvláštní záruční listina je jedna z těch skutků, spolu s smlouvat a prodejní skutku, obecné záruční listiny a přestat tvrzení činu. Tento skutek se dá říci, je mírně upravená verze všeobecné záruční listině.

Vzhledem k tomu, definice vám bezpochyby říci, že je listina v níž má prodávající zaručuje, nebo garantuje titul pouze proti vady vzniklé během doby jeho nebo její držby nebo vlastnictví nemovitosti. To by mohlo být proti nárokům a požadavkům kladeným on či ona a všechny osoby uplatňující tím, skrz, a to za něj. Zadavatel nezaručuje proti jakýmkoli názvem vady, které existovaly dříve, než on nebo ona vlastnila majetek.

Jak to funguje

V obecném záruční listině, prodávající nebo poskytovatel slibuje sadu šesti smluv. Tyto zavazuje uvést, že prodávající je ochoten bránit kupujícího z jakýchkoli problémů spojených s špatným vlastnické právo k nemovitosti, které mohly vzniknout kdykoliv, protože vlastnost má přijít do existence. Nyní jasně, že je riskantní trochu podrobněji, proč by se stávající prodávající chrání kupujícího ze špatného názvu, který je ve skutečnosti jeho práce. Jestliže by dal předchozí bydliště a majitel špatný titul, není žádný důvod pro poskytovatele, aby ji bránit. Tento druh uspořádání není realistický vůbec, více, pokud se nemovitost k prodeji je dost starý a prošlo několika rukama.

Díky speciální záruční listiny, poskytovatel předpokládá, že tolik odpovědnosti, jak on nebo ona měla v ideálním případě. Zadavatel slibuje, aby se odstranily všechny obtížím, které mohou vzniknout v důsledku svého vlastnictví, nebo jestli je zodpovědný za špatný titul. Takové skutky zahrnují pouze smlouvu seisin, smlouvu právo převádět, a smlouvu proti břemen způsobené prodávajícím. Ostatní přísliby pro titul zpravidla nejsou zahrnuty.

V jistém smyslu tento druh skutku je výhodnější pro kupujícího, než říkají, že ukončit reklamační listinu nebo smlouvat a prodej skutek. Na rozdíl od tvrzení ukončit skutku, tento dokument obsahuje špetku ochrany na kupujícího. To dává kupujícímu trochu jistoty, že pokud je přítomen zadavatel provedl nějaký druh podnikání, všichni kupující musí udělat, je ukázat prstem ve směru poskytovatelem a on se následně postará o všechno.

Obvykle tyto činy nejsou akceptovány ze strany kupujícího, když je hypotéka na pozemku. Oni jsou nejvíce běžně používané v majetkových transakcí, kdy se prodávající nevlastní, nebo obsadí vlastnost po značnou dobu a také exekutorů a správců.

Zvláštní záruční listina formu, prostřednictvím některých smluv, činí slib zachránit kupujícího od jakýchkoli finančních břemen, které mohou vzniknout v důsledku špatného titulu, ale omezuje odpovědnost pouze do současného poskytovatele. Vytvoření špatné Titulní předchozími majiteli stále zůstává otázkou, který kupující musí vystačit s.