Jak si vybrat komunálních dluhopisů

Tento článek poskytuje vhled do konceptu komunálních obligací, které poskytují vysoké výnosy, a je známo, že investice do low-cost.
Zde je návod, jak komunální dluhopisy fungovat. Za prvé, člověk zaplatí jednorázovou částku do obecní těla, jako je například místní správy, obec, město, kraj, apod Tato částka má být zachována s těmito orgány pro určitý počet let, který je známý jako doba trvání pouto. To zraje “s časem a investorem nebo osoba se splácí jistinu, spolu s naběhlé částky, která je označena v procentech uvedené částky.

Dluhopis finance jsou dány k použití pro projekty občanské vybavenosti, jako je budování silnic, mostů, škol a dalších služeb. Výnos je generován přímo ze samotného projektu, a v některých případech, to je generována z daní a pravidelných finančních prostředků státního a federální vládou.

Některé z nejlepších dluhopisů jsou také tou nejlepší investicí kanály, protože mají zajištěný míru návratnosti, plus velmi dobré úrokové sazby. Málo, ve skutečnosti, výtěžek 20% až 30% návratnost investice částky.

Základní příručka

Ve Spojených státech, pravidlo komunální cenné papíry tvorby radu, je orgánem, který upravuje vydávání a provoz těchto dluhopisů. Existují dva markets- primární a sekundární, které lze přistupovat pomocí makléřských prodejců. Primární trh je místo, kde se vyrábí první emise dluhopisů, zatímco sekundární trh je místo, kde se obchodují na již vydané dluhopisy. Pokud hledáte pro nejlepší komunální dluhopisy koupit, pak na primárním trhu je dobrý kanál. Nicméně, některé z nich se nacházejí také na sekundárním trhu.

Nyní se vrací z těchto dluhopisů by se liší od osoby k osobě, v závislosti na tom, kolik množství z nich je ochoten investovat, časové období, investic a návratnosti, že vazba nabízí. Existují v podstatě několik parametrů, které mohou být použity k uzavření a hodnotit úspěch těchto vazeb. Níže jsou uvedeny několik rad, které vám pomohou určit nejlepší vazby: Už pohled na účel projektu, na který je dluhopis je vydán. Energetických projektů, logistiky, a vodní projekty jsou ty, u kterých se příjmy jsou přímo odvozeny od uživatelů občanské vybavenosti. Tyto dluhopisy mají vždy opravdu vysokou návratnost investic.
Zkontrolujte dobové srovnání čas s celkovou částkou návratu. Některé dluhopisy dál po celá desetiletí dohromady, a mají opravdu velký návrat. Oni jsou obvykle vydávány s výraznou slevou, která může být buď zachován jako dlouhodobou investici, nebo mohou být prodávány na sekundárním trhu.
Zkontrolujte demografie obce, průmyslové oblasti, velkých obchodních měst, přístavů a ​​zemědělské lokalit, které budou mít opravdu dobré vazby.
Existují některé další funkce, které si můžete také prověří, jako komunální obligace bez daně, což je velmi užitečné. Výzkum a ratingové agentury také hodnotit tyto dluhopisy. Moody, Standard & Poors a Fitch Ratings servis, jsou některé z agentur, které mohou být uvedené. Analýza Historie cena může být zahájeno s pomocí celé řady CUSIP, když kupujete ze sekundárního trhu.

Nejlepší dluhopisy nakupovat

Níže jsou uvedeny některé účinné rad, které vám pomohou vybrat některé z nejlepších komunálních dluhopisů. Můžete také výzkum na ty dluhopisy, které jsou rovnoběžné s následující z nich: Invesco bezcelních Intermediate (AITFX): Její aktiva celkem až mamutí 1,71 miliardy USD. To má míru návratnosti asi 5% ročně a má výnos 1,9%, s malým 0,38% poplatek.
Marshall Intermediate Tax Free (MITFX): Je to dařilo i během úvěrové krize ekonomické recese. Tato vazba se vrací asi 5% ročně, má výtěžek 2,7%, a Poplatek 0,55%.
Tax Vanguard střednědobého Osvobozeno (VWITX): Má dobrou osvobození od daně a opravdu dobrý výnos 2,4%. Ročně se tato vazba dal návrat asi 5%.
USAA osvobozeny od daně střednědobého (USATX): Tohle je opravdu dobrá a ukázala výkon ve výši 7% ročně v minulosti. Výtěžky této vazby jsou na 3,3%, a to dostane fantastický zisk na sekundárním trhu.
American Century střednědobého Tax Free Bond (TWTIX): Má opravdu dobrý a stabilní výnos ve výši 2,2%, a líčí roční výkon 5%.
Ve výše uvedeném seznamu, symboly v závorkách jsou kódy dluhopisů. Výtěžek je celkový výnos, a roční výkon je specifický návrat celý rok. Pokud tento výkon je dobré pro konkrétní vazby, můžete ho prodat na sekundárním trhu za hezkého ziskovou marži.

Upozornění: Tento článek je určen pouze pro referenční účely a nejsou přímo nedoporučuje žádné konkrétní investiční rozhodnutí.