Jak si vyrobit chytlavý reklama znělku, která je příliš dobré, aby Ignorovat

Znělky hrají důležitou roli při schvalování výrobku. Oni přetrvávají v myslích kupujících, čímž láká a přesvědčí je k nákupu tohoto výrobku. Zmínili jsme několik tipů, které vám pomohou vytvořit chytlavý znělku.
Charlie Harper, který byl vedoucím protagonistou Dva a půl chlapa, je jingle výrobce. On je známý pro své Znělka Maple smyček.

Efektivní znělka je jedním z nejlepších reklamních strategií. Chytlavé linky, které mají Peppy melodie jsou snadno zapamatovatelné. Lidé broukat tyto písničky, sdílet je s sebou, a v určité době tyto melodie jít virové a stal se populární u mas, což vede k word-of-úst publicity produktu (y) jsou zhotoveny pro. Tak, chytlavé jingle pomáhá budovat dobrou zákaznickou základnu.

Vzhledem k prvkům, jako je rýma, melodii, nastavený vzor slov, nebo opakování frází, je znělka je snadno zapamatovatelný. Copak dáváme naladí na prostý vět, aby je mohli snadno vyvolat během zkoušek? To je metoda někteří z nás používá k přepadnout up odpovědi, ne? Stejná zásada platí pro znělky. Je to o tom dát dobrou melodii lyrických slov, takže se stávají snadno zapamatovatelné. Je zřejmé, že má chytlavý a impactive slovo dělá hodně pomoci.

Jako cinkat výrobce, měli byste si být vědomi tohoto a mají základní smysl pro rytmus. Měli byste být schopni psát dobře přijít s dobrým slova, která mohou jít ruku v ruce, mít melodii, a nejlépe popsat výrobek / službu, která cinkot je. Tvorba chytlavé znělky je opravdu chytrý způsob reklamy váš produkt. A pokud se vaše jingle má ten úder, budete překvapeni, vědět, že lidé milují ho broukat.

Tipů, aby chytlavý Znělka

Pochopit svůj produkt

Vědět, co budete muset prodat, její historii, vývoj značky, zvláštnosti značky, jeho jedinečnost, a jak to vyniká. S důrazem na slova, která osloví masy je důležité. Je scvrkává na své dovednosti na píseň-psaní a hudby. Totéž platí pro výrobu znělky pro firmu servisní bázi. Pochopit, co společnost může nabídnout, co jejich podnikání je a co se specializují. Vybudovat kolem něco jedinečného nebo zvláštního o produktu nebo službě.

Použijte mi ta slova přímo

Jako váš první krok, získat přídavných jmen, která nejlépe popsat produkt. Identifikovat USP (Unique Prodej Proposition) produktu. Musíte sdělit kupujícímu, proč by měl koupit tento produkt. Dáte-li osobní kontakt se slovy, šance jsou vysoké, že masy se spojí se svým nápadem. Použijte slova, která učiní dopad na spotřebitele a říci jim o výrobek nebo službu, a to, co ho odlišuje od ostatních soutěže. Ukončit cinkot v pozitivním duchu.

Keep it simple

Texty i melodie by měla být jednoduchá, takže je snadné si uvědomit, a Hum. Vyberte si slova, která jsou snadno pochopitelné. Chystáte se zcela nekonvenční nebo používání květnatá slova nebo žargon nepomůže, protože budou dělat cinkot obtížné přednášet / zpívat. Rovnováhu mezi tím příliš kreativní a příliš zjednodušující.

Usnadňují Sing

Použít opakování slov. Použít rým. To usnadňuje pro lidi broukat znělku. Slova by měla být taková, že je snadné si vzpomenout, a recitovat znělku. Také melodie by mělo být snadné si vzpomenout. Skvělé, pokud je to tak, že lidé impactive je obtížné dostat z hlavy.

Použijte postavy řeči

Experiment s nadsázkou (přehánět svůj nápad v malé míře) a hříčky (přidat zábavný prvek). Použít opakování vytvořit dopad. Používejte přirovnání pro srovnání. Snažit, aby to jinak.

Vezměme si soutěžících

Najít konkurenty o produktu, studovat jejich reklamní strategie, podívejte se na znělky či slogany, které používají. Ujistěte se, že vaše jingle nezní podobně jako oni. Váš jingle ně nesmí připomínat výrobku nebo služby, které nemají v úmyslu inzerovat. Vidět, že vaše jingle neplete kupujícího, nebo by to mohlo mít za následek zvýšení prodeje výrobků svých konkurentů. To nechcete ani vy, ani já.

Začlenit název značky

Aby chytré využívání názvu produktu kde je to možné. Pokud je název příliš dlouhý nebo pokud to není dobře zapadá v nastaveném rytmu nebo melodii, používat slova, která bude připomínat lidem značky.

Tipy, jak si vybrat hudbu

Zvolit vhodnou hudbu a tempo, takže znělka může být zpívaný.
To by nemělo být příliš dlouhé, pro které musí být provedeno přesně a rychle bod. A 30 sekund znělka by mělo stačit.
Pokud vám společnost vyžaduje, abyste používali melodii již existující písně, být absolutně jisti právních následků.
Identifikovat vaši cílovou skupinu, a vybrat si žánr, který apeluje na ně. Analyzovat, co je trendy a co je populární.

hypotetické příklady

Pro dům-čisticím prostředkem ‘Mop-Aid ”

S ‘Mop-Aid “jako svou zbraň,
Špína je na útěku.
A čištění je všechno zábava!

Pro sprej “kill-Bug ‘

Chyby vás odposlech hlídaného objektu?
Zastavte je!
Bug své chyby,
S “kill-Bug ‘

* Výše ​​uvedené příklady jsou hypotetických výrobků a jakákoliv podobnost se skutečnými názvy produktů je jen co-incidence.

Nejpoutavější Cinkoty všech dob a věci poučit se z nich

Kit Kat

Dej mi přestávku
Dej mi přestávku
zlomit mě z kusu tohoto Kit Kat baru

To je opravdu geniální pro použití USP Kit Kat – čokoládovou tyčinku, kterou lze snadno ulomit a dělat to synonymem pro pauzu od své rutiny.

Fanta

Chcete Fanta? Nezdá se vám chtít, chtít Fanta?

Ten má chytré využívání fonetiky název produktu. Fanta dělá fantastický vstup do vaší mysli. Jednoduchý, ale efektivní, oni udělali dobré využití opakováním a rýmovat slova.

Kentucky Fried Chicken

Získejte kbelík kuřete, mají hlaveň zábavy.

Cinkot připomíná lidi z kbelíku, v němž se podává jídlo a dělá s KFC kuře je synonymem mají spoustu zábavy. Rým je cinkot snadno zapamatovatelné.

Wrigley Doublemint Gum

Double Your Pleasure, zdvojnásobit vaši zábavu

Je to velmi jednoduché. Souhlasí název výrobku a také přirovnává jej s radostí a zábavy.

McDonalds

Miluji to

Už používal slogan řádek v znělky. Je to krátký a ostrý, a dělá silnou stránkou. Víš, že si ji zamilujete. A oni to taky vím.

Kola

Chtěl bych koupit svět kolu

Tenhle je důmyslně vyrobený jingle, který získal chválu od mnoha. Jeho emocionální kvocient přimět k tomu, abyste se svět přicházejí spolu s lahví koksu, je jistě lákavá.

Chytlavý jingle musí být podpořena dobrým mediálním pokrytím, takže se dostane masy. Dobrou věc, o znělky je, že televize, rozhlas nebo internet lze využít tak, aby byly populární. Znělky zůstat s produktem nekonečně dlouho, někdy i po jeho výroba byla zastavena. Je-li znělka je opravdu dobrý, to znělek navždy v našich myslích. Některé znělky se více populární než vyrovnat nejvíce populárních písní, a prodlévat v našich srdcích po celá léta.