Jak snížit měsíční platby auta

Tento článek poskytuje informace o několika způsobů, jak snížit vyčíslení plateb automobilů.
Na základě současného stavu ekonomiky, zvyšující se počet lidí, kteří hledají způsoby, jak přivést dolů jejich automobilovou platby. Pro některé z nich, půjčky na auta odnést velký kus svého příjmu. Někdy se vyskytnou neočekávané výdaje a váš příjem vypadat menší než obvykle. Existuje několik způsobů, které vám může poskytnout jistou úlevou na této frontě.

Velký akontace
Vynikajícím způsobem je zásadním způsobem akontace. To bude mít za následek snížení peněz přijatých z financování automobilů, a bude minimalizovat částku, která má být zaplacena. Ale obvykle, lidé nemají tolik peněz a nakonec zaplatí více každý měsíc.

Auto Refinancování
Mnoho společností, které pracují pouze v oblasti refinancování auto úvěry, jsou dnes k dispozici. Tato možnost se zvyšuje délku úvěru, kácení měsíční splátky. Ačkoli některé společnosti neposkytují financování pod určitou částku, existují také společnosti, které refinancovat půjčky na nákup vozu se špatnou úvěrovou.

Osobní půjčka
Rozhodnout se pro družstevních záložen místo bankami pro tyto půjčky, které mají vyšší úrokové sazby. To také umožní zvýšit své spoluúčastí, jak budete vlastnit vozidlo.

Ojetých vozidel
Po koupi autobazaru, můžete si pronajmout ji všední dny. Toto nájemné zaplatí za své vlastní měsíční platby, a stále můžete používat vozidlo o víkendech. Po několika měsících, můžete jej použít bez jakéhokoli tlaku na vašem příjmu.

Úroková sazba
Pomocí bankovní systém nazývaný auto platba kalkulačka, můžete upravit úrokové sazby. Provést řádné žádosti o to, po pečlivém výpočtu sazby, která vám vyhovuje.

Těžkostem plán
Dostat do kontaktu s vaší věřitele a požádat o tento plán. Podporují ji se všemi potřebnými doklady, si to v písemné formě, a zkontrolujte, zda klauzule se chystáte zmírnit svou situaci před podpisem. Možná se budete muset zamíchat rozpočet a výdaje v případě, že jste jít na tuto možnost.

DIR (dluh vůči Poměr nákladů k výnosům)
Mající vysokou DIR bude mít za následek do problémů pro celou rozpočtovou soustavu. Všechny vaše měsíční výdaje děleno hrubého příjmu, vám dá tento poměr. Tím, že ji dolů, většina vašich finančních problémů, včetně plateb auto, dostane sníží.

Domů Akciové úvěr
Můžete použít tuto možnost ke koupi vozidla. Tyto úvěry mají nižší úrokovou sazbu, takže vaše měsíční platby budou nižší. Jejich zájem může být také daňově uznatelné. Dalším způsobem, jak by ji využít na osobní úrovni, tedy od příbuzného nebo přítele, aby si nízké úrokové sazby.

Bad Kreditní Auto úvěr
I když máte špatné úvěry, můžete získat auto úvěr touto volbou. To je užitečné pro lidi, kteří zoufale potřebují auto. Ale velké banky nejsou příliš zájem o poskytování těchto úvěrů. V tomto případě budete muset hledat pro malé prodejců automobilů, kteří rovněž poskytují možnosti financování. Tito lidé obvykle jsou lichváři pro špatné úvěry.

Co byste měli opravdu udělat, je koupit auto, který vyhovuje vašemu rozpočtu pohodlně. Ale někdy, to všechno dopadlo jinak, než jste si představoval, a musíte najít cestu ven z této šlamastyky. Ukládání peněz je jedním z nejlepších možností v takových případech.

Upozornění: Tento článek je určen pouze pro referenční účely a není přímo doporučit nějaké konkrétní finanční postup.