Jak Vyplňte formulář W-4

Jste právě začali novou práci, a máte pocit, docela fantastické o tom. Pak váš zaměstnavatel vám dává daňový formulář nazvaný W-4 vyplňovat. Daňové formuláře vás naplní hrůzou. Ty to nechápeš je, a máš strach z toho, co se stane, když uděláte chybu. Nedělejte si starosti: Tento článek vám vysvětlí, co je to W-4 a řádek po řádku a jak vyplnit formulář W-4, Srážková Allowance zaměstnanec osvědčení tak, aby váš zaměstnavatel srazí správnou částku daně z příjmů z vašich výplaty. (Máte-li účetního, potvrdil své rozhodnutí s ním nebo s ní před zapnutím ve tvaru).

Jaký je W4 Form

Tak, jak si vyplnit formulář IRS W-4, Srážková Allowance zaměstnanec osvědčení určuje, kolik daní bude váš zaměstnavatel strhnout z vaší výplatní pásku. Váš zaměstnavatel pošle peníze, které zadržuje ze svého platu na Internal Revenue Service (IRS), spolu se svým jménem a čísla sociálního zabezpečení. Váš srážková počítá k placení roční daně z příjmu účet můžete určit, kdy můžete podat své daňové přiznání v dubnu. To je důvod, proč formulář W-4 požádá o identifikační údaje, jako je jméno, adresa a číslo sociálního zabezpečení.

Krok 2.

Uveďte své jméno a adresu v sekci 1. Brnkačka.

Krok 2.

Uveďte své číslo sociálního zabezpečení v kolonce 2. Váš zaměstnavatel potřebuje tuto informaci tak, že když pošle peníze, které má sraženou z vaší výplatní pásku na IRS, je platba použita k vašeho ročního daňového zákona.

Krok 2.

V kolonce 3, zaškrtněte políčko, které odpovídá vaší rodinného stavu, jednoho nebo ženatý. Ale počkejte, je tu další okno: “Ženatý, ale zadržet při vyšší jednotné sazbě.” Měli byste zvolit tento box? Možná, zda váš manžel také funguje, a máte strach o nemají dostatek daň sraženou. Než se rozhodnete, podívejte se na dva příjmy / Multiple Jobs listu (to je druhá stránka váš zaměstnavatel by se vám dal s formulář W-4, nebo si ji můžete stáhnout z IRS). K dispozici je také poznámka pod krabic s pokynem, abyste si vybrat políčko “single”, pokud jste ženatý, ale odloučený, nebo je-li váš manžel je cizinec bez trvalého pobytu.

Krok 2.

Box 4 pravděpodobně nebude vztahovat na vás, pokud jste v poslední době dostal ženatý a změnil své jméno, ale stále ještě nedostal aktualizovaný sociálního zabezpečení kartu odráží změnu názvu. Musíte volat 1-800-772-1213 pro náhradní kartu sociálního zabezpečení se svým novým jménem na tom, než budete moci dát W-4 pro svého zaměstnavatele. Není to tak velký problém, ale to rychle, protože váš zaměstnavatel je povinen srazit daň na nejvyšší možnou rychlostí, dokud odeslat formulář W-4.

Krok 2.

Řádek 5 vyzve k zadání celkového počtu povolenek žádáte. Abychom mohli reagovat, musíte odpovědět na několik otázek.

Za prvé, podívejte se na horní části stránky na W-4, že jste vyplňující. Tam najdete na osobní odpočty list. Každý příspěvek tvrdíte snižuje množství váš zaměstnavatel srazí z vaší výplatní pásku, ale nemůžete stačí si vybrat vysoký počet povolenek, protože máte chuť ji. Vyplnění tohoto listu vám řekne, kolik povolenek je povoleno vstoupit na lince 5. Pojďme se projít každý krok.

A. nároku jednu dávku v případě, tě nikdo jiný tvrdí, jak je závislá, což je případ většiny dospělých. Ale pokud, řekněme, že jste 16 let staré a vyplněním formuláře W-4 pro svůj mimoškolní práci, nebo jste ve škole a vyplňování formuláře pro letní stáž, vaši rodiče pravděpodobně tvrdit, že jako závislý, a ty nejsou povoleny žádat o příspěvek zde.

B. Můžete tvrdit, druhý příspěvek, pokud jste jediný, a mají jen jedno zaměstnání, pokud jste ženatý, ale váš partner nefunguje, nebo je-li vaše mzdy z druhé zaměstnání nebo váš manžel vydělává $ 1.500 nebo méně. Zjednodušeně řečeno, pokud vaše domácnost má pouze jeden významný zdroj příjmů (dále jen práci, pro kterou jste vyplněním tohoto W-4), žádat o příspěvek na tomto řádku.

C. nároku jeden příspěvek, pokud máte manžela. Ale pokud máte více než jedno zaměstnání, nebo pokud jste ženatý a váš manžel pracuje, možná nebudete chtít žádat o příspěvek zde, abychom se vyhnuli příliš nízkou daň sraženou.

D. Máte nějaké jiné než svého manžela nebo sami rodinní příslušníci, koho budete tvrdit, na svém daňovém přiznání? Z technického hlediska definice IRS závislého je docela složitý (viz IRS publikace 501 pro další podrobnosti), ale Stručná odpověď zní, že se jedná o kvalifikační dítě nebo kvalifikační příbuzný, který žije s vámi a kým finančně podporovat.

E. nároku jeden příspěvek, pokud bude podávat jako hlava vaší domácnosti. Můžete si myslet, jak jsem kdysi, že pokud jste svobodný a nezávislý, jste v čele domácnosti. IRS by mít jiný názor. Domnívá se na hlavu domácnosti jako někoho, kdo je svobodný (alespoň jsem dostal tu část vpravo) a zaplatí více než 50% nákladů na udržet krok domov pro sebe a jeho / její závislý (y) nebo jiné kvalifikační jednotlivce (znovu, publikace 501 má všechny podrobnosti). To je více “líto, že jsi uvízl zvyšování to dítě sám” příspěvek.

F. nároku jeden příspěvek, pokud máte alespoň $ 2,000 nákladů dobrým podmínkami pro děti nebo závislé na péči (s výjimkou podpory na dítě), pro kterou plánují požádat o úvěr na vašeho ročního daňového přiznání. Viz IRS publikace 503, Dítě a závislý výdaje péče, podrobnosti.

G. Child Tax Credit (včetně dodatečné slevy na dani dítěte). Na této lince můžete požadovat povolenky pro své způsobilé děti, v závislosti na příjmu a kolik dětí máte. Viz IRS publikace 972, Child Tax Credit, pro více informací. V podstatě všechny tyto otázky o děti a závislé osoby se snaží vysvětlit jakýchkoliv zápočtů, budete moci uplatnit na formuláři 1040, které sníží svoji daň z příjmu za rok. Váš zaměstnavatel srazí méně ze svých výplaty, pokud některý z těchto situací se na vás vztahují.

H. Konečně jednoduchá otázka. Sečíst všechna čísla z řad vyšší a zadejte celkem zde.

Pod linky H, se dozvíte, že byste mohli opravdu být provedeno s listu dosud. To má další stránky, pokud vaše daňová situace je složitější, protože máte více než jedno zaměstnání, váš manžel pracuje, nebo se rozepsat srážky na svém daňovém přiznání namísto přijetí standardní odpočet. Při procházce těchto dalších technologických postupů je nad rámec tohoto článku, ale IRS publikace 505, daňová Srážková a odhadovanou daňovou, poskytuje dodatečné informace. IRS Srážková Kalkulačka vám může zachránit nějaký čas.

Za předpokladu, že nespadají do jedné z těchto složitějších situacích však přenést celkem z řádku H listu na linku 5 formulář W-4 níže, kde jste přestali. Udržujte pracovní listy pro svou potřebu; nedávají jim, aby svého zaměstnavatele.

Krok 2.

Nezapomeňte, že jsme zpátky na formuláři W-4 teď. IRS chce vědět, jestli chcete další sražené částky z vaší výplatní pásku. Samozřejmě že ne! Bereš dost svých peněz už “si myslíte. Ale v případě, že počet povolenek jste tvrdil on-line H je pravděpodobné, že mít za následek váš zaměstnavatel srážkové příliš nízké daně v průběhu roku, budete skončit s velkým daňový zákon a případně nedoplatek pokut a úroků v dubnu. V takovém případě informujte svého zaměstnavatele zadržet peníze navíc z každé výplatní pásku, takže se nestane.

Jak víte, jestli to může stát? Jedním z pravděpodobných příčin je, pokud se zobrazí významný příjem uvedený na formuláři 1099, který se používá pro úroků, dividend nebo výnosy samostatné výdělečné činnosti; žádná daň z příjmu byla utajena z těchto zdrojů příjmů. Také může být nutné zadat částku na řádku 6, pokud jste museli použít druhou stranu osobního povolenek listu.

Krok 1.

Vy jste ze zákona osvobozeny od srážkové daně, protože jste neměl daňové povinnosti za předchozí rok a můžete očekávat, že nemá daňové povinnosti za daný rok? Pokud ano, napište “vyjmout” v kolonce 7. Všimněte si, že instrukce neříkají psát “osvobozeno”, pokud získalo loni vrácení daní. To není totéž jako mít žádnou daňovou povinnost. Nemající daňovou povinnost může znít úžasné, ale to asi znamená, že jste udělali méně než $ 15,000 za celý rok, pokud jste jediný, nebo že vy a váš manžel udělal méně než 30.000 $, pokud jste si vzal podání společně.

Krok 1.

Pamatuji si, jak jsme již dříve uvedl, že byste mohli nejen tvrdit tolik výjimek, jak jste se cítil jako? Tady je důvod, proč. Formulář říká: “Pod sankcí křivé přísahy prohlašuji, že jsem zkoumal tento certifikát a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, že jsou pravdivé, správné a úplné.” Musíte podepsat své jméno níže uvedeného prohlášení, kde se říká, “zaměstnanec podpis.” Potom zadejte datum na pravé straně.

A konečně, postupujte podle pokynů o dvě třetiny způsobem dolů na stránce, které říkají, “Oddělte tady a dát formulář W-4 pro svého zaměstnavatele. Udržujte horní část pro svou potřebu. ”

Když potřebujete do souboru nový formulář

Obecně platí, že váš zaměstnavatel neposílá formulář W-4 k IRS; poté, co ji určit vaši zadržování, bude společnost ji podat. Můžete změnit svůj zadržování kdykoliv předložením nového W-4 pro svého zaměstnavatele. Situace, kdy možná budete muset změnit své W-4 patří ženit nebo rozvedený, mít dítě, nebo vyzvednout druhé zaměstnání. Můžete také chtít, aby předložila nový W-4, pokud zjistíte, že jste odepřena příliš mnoho nebo příliš málo předchozí rok, když jste přípravě vašeho roční daňové přiznání, a budete očekávat, že vaše situace je podobná pro běžný daňový rok. Změny W-4 se projeví v průběhu příštího jeden až tři výplatních období.

Money-Ukládání Tip

Začnete-li práci v polovině roku a nebyly použity dříve ten rok, tady je daň vrásky, které vám může ušetřit peníze.Budete-li použít více než 245 dní v roce, písemně požádat, aby váš zaměstnavatel používá metodu díl let pro výpočet vašeho zadržení. Základní srážkové vzorec předpokládá celoroční zaměstnání, takže bez použití metody částečný rok, budete mít příliš mnoho zadrženy, a budete muset počkat až do doby daně získat peníze zpět.

Sečteno a podtrženo?

Je důležité správně vyplnit tento formulář, protože IRS vyžaduje, aby lidé platit daně ze svých příjmů postupně v průběhu celého roku. Máte-li příliš málo daň sražená, mohl dlužíte překvapivě velkou sumu do IZS v dubnu, plus úroky a sankce za underpaying své daně v průběhu roku. Zároveň, pokud máte příliš mnoho daň sražená, váš měsíční rozpočet bude přísnější, než je třeba. Také budete dávat vládě bezúročnou půjčku, pokud byste mohli ušetřit nebo investovat, aby peníze navíc a vydělávat návrat – a nebudete dostat své přeplacena daně zpět až do příštího dubna, kdy podáte daňové přiznání a získat náhradu. V tomto bodě, že peníze mohou cítit jako výhru, a můžete ji může používat méně moudře, než byste mít, pokud to přišlo postupně s každým výplatní pásku. Pokud nechcete odeslat formulář W-4 vůbec, IRS vyžaduje, aby svého zaměstnavatele srazit na nejvyšší rychlosti, jako byste byli jedno a prohlašovat žádné povolenky.