Jak vypočítat Co budete potřebovat pro odchod do důchodu

Do důchodu, nebo ne odejít do důchodu? – To je ta otázka. Jak se blížíte věku 60 let, to je něco, co se ptát sami sebe, jak mnoho lidí. Byl jste pracoval pro velkou část svého života a předčasný odchod do důchodu může znít zvláště lákavá. Můžete žít životní styl, který chcete, vyhnout se stresu, a vidět své vnuky častěji. Ale pokud jste odejít do předčasného důchodu budete mít dostatek kapitálu na financování své zlaté roky?

Vzhledem k tomu, normální věk odchodu do důchodu se přiblíží, mnozí lidé začnou přemýšlel, jestli budou mít dost peněz na poslední přes průběhu jejich odchodu do důchodu. Můžeme však takové výstupky přesně vypočítat? Jak víte, kolik peněz je dost? Jaká bude vaše potřeby zdravotnická být, protože to je často největší náklady v důchodu. I když jsme nemusí být schopen předvídat všechny proměnné v našem životě – jako budoucí míry inflace, auto se poškodí a potřebují vyměnit, naše vlastní dlouhověkost – existují nástroje tam, že nám může pomoci některé obecné výpočty pro odchod do důchodu. (Pro více informací viz: varovný příběh o Retirement Kalkulačky).

Získání správné načasování

Tina C. Powell, finanční poradce s Beacon Wealth Management v Hackensack, NJ, nabídl následující doporučení, pokud jde o dilematu načasování odchodu do důchodu. “Jedná se o kvalitní rozhodnutí života – ten, který zahrnuje vizualizaci, co odchod do důchodu vypadá pro vás a definování cílů, rodinné povinnosti a životní styl a zároveň vyhodnocování rizikových faktorů, jako jsou výkyvy trhu a dokonce i zdraví, řekla. Malé změny dnes bude mít vliv na načasování svého rozhodnutí pro odchod do důchodu a nejlepší způsob, jak vidět v akci je s vámi na svém místě. ”

Při přemýšlení o rané vs. pozdější odchod do důchodu je jedním z hlavních faktorů je příjem. Abychom vám pomohli promítat měsíční (nebo roční) příjem byste mít, pokud jste odešel předčasně ve věku 59,5 (kdy můžete začít sbírat vaše 401 (k), 403 (b), nebo dávky IRA), u 62 (nejdříve jste způsobilý k zahájení sběru snížení dávek sociálního zabezpečení), v plné důchodového věku (v rozmezí od 66 do 67 let v závislosti na tom, kdy jste se narodili), nebo pokud jste si nechali práci až 70 ° C a dále, existuje několik kalkulačky, které mohou poskytnout jste přibližné výši příjmu očekávat.

Powell doporučuje dvě užitečné pro odchod do důchodu kalkulačky: Vanguard je důchodový příjem kalkulačky a správa sociálního zabezpečení má Quick Kalkulačka. Larry Frank, finanční poradce lepší finanční vzdělání v Roseville, Calif., Navrhl používat kalkulačku z Moneychimp.

Například, pokud jste ve svých 60. letech, je pravděpodobné, jste již uložili významnou částku v jedné z několika důchodového spoření které máte k dispozici (401 (k), 403 (b), IRA, atd.) Účtů. Dokonce i když jste začali pozdě, za předpokladu, že využil příspěvků catch-up, je pravděpodobné, že již máte pěkný hnízdo vejce uloženy. Vzhledem k tomu, že jste stále zaměstnán, můžete přispět až 18.000 $ ročně na vaše penzijní účty. A pokud jste starší 50 let, vláda umožní investovat ještě více pomůže dohnat – extra $ 6.000 ročně.

Nyní je také důležité myslet na dávky sociálního zabezpečení. Kolik budete dostávat? Mějte na paměti, že pokud odejít do předčasného důchodu na 62 let, vaše dávky sociálního zabezpečení se sníží. Čím déle budete odkládat, tím větší měsíční výhody, které obdrží. To platí zejména, pokud budete čekat až do své plné důchodového věku; Máte-li zpoždění přijímání své výhody, bude váš roční procentní růst o 8%, dokud nedosáhnete věku 70. (Související čtení, viz: mládež a Roth IRA se rovná Solid penzijním plánem.)

Zapojíte své proměnné

Zvážit všechny tyto proměnné, jak si připojit vaše čísla do výše uvedených kalkulaček. Na vrcholu své měsíční distribucí ze svého důchodového účtu (ů), přidáme ve vašich dávek sociálního zabezpečení, a to vám dá odhadnout, kolik můžete očekávat, že vaše měsíční příjem být. Pak můžete manipulovat tato čísla vidět, jak moc budete dostávat v případě odchodu do důchodu ve věku 59,5, 62, nebo počkat, až se dostanete plnou důchodového věku 66,8 nebo starší. Jakmile si zjistit své měsíční výplaty při odchodu do důchodu, mějte na paměti, že budou zdaňovány jako většina jsou považovány za příjem.

Rozvoj ten správný plán pro odchod do důchodu je jedním z nejdůležitějších akcí, které můžete vzít, protože to bude mít vliv na kvalitu vašeho života v důchodu výrazně. Mnoho proměnné může ovlivnit vaše příjmy ve stáří, včetně načasování odchodu do důchodu, zda váš manžel bude mít příjmu v důchodu, a pokud bude mít nějaký dodatečný příjem z jiných zdrojů, jako jsou nemovitosti nebo jiných investic. Pak jsou tu další faktory, aby zvážila, jako je inflace, která je v současné době pod historickým průměrem, jakož i volatilitě trhu.

Je důležité vzdělávat sami o všech svých možnostech teď, a pokud je to možné, je vhodné pracovat s finančním poradcem poplatek jen pomoci, aby plánování pro odchod do důchodu a výpočet vaší budoucí práci příjmů pro vás lepší. (Související čtení, viz: 4 nejlepších aplikací sledovat svůj odchod do důchodu peníze.)