Jak vypočítat hodnotu šrotu zlato

Šrot zlato může vynést podstatnou hodnotu, s cenami zlatem na všech dob vysoká v současné době. V tomto článku bych vám několik tipů, jak vypočítat hodnotu šrotu zlato přesně. Také je poskytnut šrotu zlato Kalkulátor hodnoty, které můžete použít přímo zhodnotit cenu jakéhokoliv šrotu zlaťák.
Pokud vás žádám, abychom jmenovali jeden produkt, který nikdy neztratí hodnotu, a to navzdory drastické změny v tržních podmínkách, co by vaše první odhad bude? No, to musí být zlatý. Hodnota tohoto nejvyhledávanějších drahých kovů zaznamenala nebývalý a bezkonkurenční boom v nedávné době. Zlatý trh je prodejcem na trhu v současné době, a dokonce šrotu zlato může vynést dobrou hodnotu právě teď. Zlato se prodává ve formě slitiny, s měnícími se karátového hodnotu, aby se různé druhy výrobků, včetně zubních protéz předměty, šperky, elektronické zboží, mince a barů.

Pokud máte v úmyslu prodat své nahromaděné hodně šrotu zlata rafinerií, to je důležité, že víte, jeho tržní hodnotu, v závislosti na jeho čistotě. Tento tytfrn článek je krátký návod objasňující, jak vypočítat hodnotu šrotu zlato přesně. Také jsem za předpokladu, zlato cenový kalkulátor, který může poskytnout přesné hodnoty vašeho šrotu zlato, podle karátového hodnoty a aktuální tržní cenou. Pokud jste již obeznámeni s výpočtem šrotu zlata hodnoty, můžete použít kalkulačku níže hned. Pokud nejste obeznámeni s postupem, přečtěte si vysvětlení níže uvedeného, ​​před použitím kalkulátoru.

fungovaly CalculateGoldval () {var A = parseFloat (document.getElementById ( “kt”) hodnotu.); var B = parseFloat (document.getElementById ( ‘goldprice “) hodnotu.); var C = parseFloat (document.getElementById (‘ hmotnost ‘) .Value), B = B / 31.1034768; x = (a * B) * (C), je-li (isNaN (x)) {alert (zadat cenu zlata za trojskou unci v USD, karátového hodnotu a hmotnost šrot zlato produkt v gramech!)}else {document.getElementById ( “ans”) hodnota = x;.}}

Šrotu zlato Hodnota kalkulačka
Vstoupit Cena zlata za trojskou unci v USD $
Zadejte hmotnost šrotu zlato výrobkem v GramsGm
Vyberte Karat hodnota zlata Product8 Kt9 KT10 Kt12Kt14Kt16Kt18 Kt21 Kt22 Kt23 Kt24 Kt

Šrot Gold Piece Hodnota = $

Cena zlata Ocenění
Cena zlata produktu je rozhodnuto svou hodnotou Karat (K). To je číslo, které udává zlatou frakce, který je přítomen v přípravku spolu s jinými kovy. Podle standardních měřítek, nejnižší karat hodnota je 8 Kt, zatímco nejčistší zlato je 24 kt. Dovolte mi vysvětlit ocenění Karat pomocí příkladu, jak je důležité, aby člověk pochopí tento koncept pro další výpočet.

Karátového hodnota je v podstatě poměr množství z čistého zlata v produktu k celkové hmotnosti přípravku. Například, 8 Kt zlato kus má 8/24 množství čistého zlata hmotnostních. A 22 karátového zlata kus má 22/24 množství čistého zlata hmotnostních. A 24 Kt zlato produkt má téměř 99,99% čistého zlata. S tímto pozadím, jste připraveni uchopit postup pro výpočet šrotu zlato hodnoty.

Jak vypočítat hodnotu šrotu zlato?
Chcete-li začít ocenění, budete potřebovat lupu, kalkulačku a přesné digitální rovnováhy, který může měřit hodnoty hmotnosti až tři desetiny v gramech. Šrot zlato, který nemá hodnotu karátového vytištěný na něj, bude muset být oceněna profesionální klenotníky. Mohou účtovat malý poplatek za to.

Krok 1: Know Karat hodnoty a vypočítat hmotnost frakce
Začněte s pozorováním každý zlaťák s lupou a bodové hodnoty karátového vyrytý na něj. Jakmile budete znát hodnotu karátového, převést jej do hmotnostního zlomku. Například pokud máte 10 karátového hodnotu kus jeho hmotnostní podíl bude 10/24 = 0,4167. Rozdělte hodnotu karátového o 24 získat frakce hmotnosti. Tato frakce hmotnost je množství čistého zlata, které obsahují v jednom gramu šrotu zlato.

Krok 2: Získejte aktuální ceně zlata a vypočítat za gram Hodnota
Dále jít online a najít aktuální ceně zlata uvedenou v trojských uncí. Jedna trojská unce je 31.1034768 gm. Jakmile se dostanete aktuální cenu jednoho trojskou unci, rozdělit ji 31.1034768 získat cenu zlata na gram.

Krok 3: Výpočet cena šrotu zlaťák
A konečně, pro výpočet cenu zlatý kusu, s určitou hodnotou a hmotností karátového, násobit zlomek hmotnosti vztaženo na celkovou hmotnost zlata kusu. Který vám dá celkovou částku z čistého zlata obsaženého v kuse. Vynásobte tuto hodnotu, cenou z čistého zlata na gram získat přesný tržní cenu za šrot zlaťák. Nech mě to ilustrovat pomocí příkladu.

Předpokládejme, že máte zlatý řetěz o hmotnosti 10 g, s oceněním 10 kt, vytištěné na to. Cena zlata za trojskou unci, v okamžiku psaní tohoto článku je 1537,70 $. Chcete-li zjistit tržní cenu řetězu podle tržní hodnoty, nejprve musím mít hodnotu zlata na gram. Dělit $ 1537,70 podle 31.1034768 GM činí tato hodnota bude 1537,70 / 31,1034768 gm = $ 49,44.

Množství čistého zlata v gramech, obsažený v zlatý řetěz 10 Kt hodnoty je 10/24 x 10 g = 0,4167 x 10 = 4,167 g. Proto je cena zlata řetězce podle aktuální tržní cenou je 4,167 x $ 49,44 = 206,02 $. Chcete-li použít výše uvedené kalkulačku, zadejte aktuální tržní cenu zlata za trojskou unci, jeho karátového hodnotou a její celkové hmotnosti. Po zadání této hodnoty stiskněte tlačítko vypočítat dostat cenu šrotu zlaťák.

Nejdůležitějším krokem při výpočtu hodnoty šrotu zlato je na ocenění. Je vhodné, že dostanete ocenění a karátového klasifikovat na základě podepsané od kvalifikovaných klenotníků, v případě výrobků bez vytištěné hodnoty karátového. Pokud jste si vědomi hodnoty karátového zlata ze šrotu hodláte prodat a znát hmotnost každého kusu měřeno digitálním rovnováze, můžete použít výše uvedenou kalkulačku změřit hodnotu Karat moudrý!