Jak zvýšit kreditní limit na kartě

Při použití elegantně, zvýšení úvěrového limitu může pomoci zlepšit své kreditní skóre. Pokud vás zajímá, jak zvýšit úvěrový limit na kartě, bude tento článek tytfrn vám in-hloubka informace o totéž.
důležité Tip
Často se říká, že banky chtěl dát peníze lidem, kteří ji nepotřebují. Podle stejného pravidla, když žádají o výlet do úvěrového limitu, zdržet znělo zoufalství. Tím se zvýší vaše šance na získání požadovaného úvěrového limitu.

Mající vyšší úvěrový limit může mít několik výhod. To může být užitečné při mimořádných událostech, přiznat pohodlí dělat velké nákupy, zvýšení odměny, atd.

Pokud existuje značný rozdíl mezi vaší kreditní limit a skutečné výdaje, bude zvýšení vaší kreditní skóre. Snížíte-li poměr využití kreditní zvýší své kreditní skóre, protože představuje 30% z vašeho skóre FICO. To je přesně důvod, proč mnoho lidí žádat o zvýšení úvěrového limitu na svých kartách.

Nicméně, pokud řádné péče není přijata, přičemž každé kreditní vyšetřování vydané vydavatel vaší kreditní karty, vaše kreditní skóre dostane negativně ovlivněny. Tento tytfrn článek vám poradí, jak zvýšit úvěrový limit na kartě.

Pochopit, proč je třeba zvýšit kreditní limit

Pokud si nejste absolutně jisti, že nebudete litovat rozhodnutí zvýšit svůj limit kreditní karty, nemají dopřát v něm. Měli byste mít přesvědčivý důvod ke zvýšení úvěrového limitu na kartě.

Jak víte, s nárůstem úvěrového limitu, pokud se prodlením při každé platbě, to může přitahovat těžký zájem. To může ovlivnit vaše kreditní skóre drasticky. Z tohoto důvodu je lepší zvýšit úvěrový limit, pouze pokud jste si jisti, že budete ovládat své výdaje a nepřistál v dluzích.

Nicméně, pokud se zvyšuje úvěrový limit pro zvýšení své kreditní skóre, nebo s využitím jej v tísni, pak můžete pokračovat s ním.

Know, která karta je úvěrový limit byste chtěli zvýšit

Je důležité, že se blížíte k kreditní karty společnost, která bude přijímat svůj požadavek. Představte si situaci, kdy jste si požádal společnost kreditní karty zvýšit svůj kredit. Nicméně, kreditní karty může emitent raději ověřit své kreditní skóre jako první.

To je známá ve světě financí jako pevný tah. Taková šetření může snížit své skóre o 5 až 10 bodů, nebo dokonce méně. Můžete však nadále dochází k dopadu této nečinnosti na vaší kreditní skóre asi rok. Můžete si myslet, že to není moc; Nicméně, pokud máte v úmyslu učinit obrovské investice, jako je dům nebo auto, každý bod se bude počítat. To bude záležet ještě více, pokud jste se potýkají se slabou kreditní skóre, které může být snížena o téměř 10 bodů.

Získejte Reality Check Hotovo

Musíte znát přesné množství zvýšení čekáte na vaší kreditní limit. Zeptáte-li se pro obrovský výlet, stejně jako zdvojnásobení vašeho úvěru, je tu možnost, že váš účet bude označen k dalšímu posouzení a vyšetřování. Tyto dotazy budou deflaci vaší kreditní skóre.

To může také zabírají hodně času, a budete muset počkat několik měsíců, než jim zaslat žádost znovu. Na druhou stranu, pokud žádáte o částku, která je příliš nízká, budete ujít příležitost mít vyšší úvěrový limit.

Takže, jste zvědaví, jak moc výlet byste měli přát? V ideálním případě by měli byste požádat o 10-25% výlet v aktuálním úvěrovém limitu. Je vhodné, aby nemusíte žádat víc než to, co je cenově dostupné, protože by nemuselo být schopni splácet.

Kdy žádat o úvěrový limit

Načasování vašeho požadavku zvýšit svůj úvěrový limit bude také záležet. Máte-li ohrožena úvěr, je lepší počkat na nějakou dobu před podáním žádosti o výlet do úvěrového limitu. Důvodem je, že úvěrové dotazy jakéhokoliv druhu bude bolet vaše stávající kreditní skóre špatně.

Škody bude těžká, když kreditní skóre je nižší. Mnoho společností, kreditní karty se automaticky zkontrolovat své kreditní po šesti měsících pro zvýšení úvěrového limitu. Nicméně, pokud se tak nestane, můžete vždy požádat je o vzestupu.

Nicméně, to je dobrý nápad čekat po dobu šesti měsíců po vydání karty. Mezitím se ujistěte, že veškeré platby z kreditní karty včas, a nejsou tam žádné nevyřízené příspěvky. Opožděné platby bude mít vliv na vaše kreditní limit a kreditní skóre.

Shromáždit veškeré podklady

Může se tak stát, že úvěrová vydávající společnost může vás požádat o předložení dokladu, že jste si zaslouží zvýšení úvěrového limitu. Z tohoto důvodu, ukazovat jim, že jste zaplatil účet pilně po dobu 6 měsíců nebude stačit. Bude to velmi chytrý tah, pokud můžete shromáždit řadu dokumentů, které budou potvrzují skutečnost, že jste naprosto zaslouží zvýšení. To bude zahrnovat kontrolní útržky či daňových přiznání ukázat, že jste nyní v lepší finanční situaci vzhledem ke zvýšenému příjmu.

Může se také ukázat dluhu účty, které jste zavřeli a příznivý poměr dluhu k příjmům pro. Je důležité, aby si přinést jakékoliv změně povolání k jejich oznámení, protože se zvýší vaše šance na získání vyšší úvěrový limit. Na konci, aby si byli vědomi své zákaznické loajality, a ukázat jim, že jste vždy zaplatili účty včas.

Nezapomeňte zdůraznit, o tom, že jste byli jejich zákazníků po určitou dobu. Řekněte jim, že budete dělat převod zůstatku; To bude jistě dělat je zvýšit svůj úvěrový limit. Doufejme, že pokud vše ostatní selže, bude pracovat pro vás.

Obrátit na vydavatele platební karty

Nyní přichází skutečné úkol žádá o navýšení úvěrového limitu. Nezapomeňte, že teď, když jste udělal svůj domácí úkol, bude to pro vás jednodušší jít dopředu a požádat o výlet do úvěrového limitu. Můžete buď využít emitenta automatizované e-mailové systém pro umístění vašeho požadavku nebo vyvolání jejich bezplatné telefonní číslo a mluvit s pracovníkem.

Pokud mluvíte výkonné, a to vždy na paměti, že budete muset zaměřit na skutečnost, že jste loajální zákazník a nejsou v prodlení se svými platbami. Dejte jim přesvědčivý důvod o zvýšení kreditního limitu.

Například, můžete jim říct, že od té doby chcete dát všechny své výdaje na jedinou kartu, chcete zvýšit limit, nebo si můžete také říct jim, že budete cestovat často. Cokoli řeknete, nezní zoufalé snaze zvýšit úvěrový limit.

Nenechte Marnotratnost své peníze

Je důležité, že se budete dívat své utrácení. A tady začíná skutečný problém. Jakmile je kreditní karta společnost zvýšila svůj úvěrový limit, nekončí splurging celý zůstatek.

Nezapomeňte, že podle Fica je rozdíl mezi využitím a aktuální úvěrový limit bude přihlížet při výpočtu vaší kreditní skóre. Ideálně vzato, mělo by neměla přesáhnout více než 10% z celkového úvěrového limitu.

Takže, pokud máte úvěrový limit ve výši $ 5000, se snaží omezit používání do výše $ 500. Pokud používáte své kreditní karty moudře, bude to zlepšit své kreditní skóre a dokonce kvalifikovat vás k dalšímu zvýšení limitu kreditní karty v blízké budoucnosti.
Pokud je váš úvěrový limit nezvýší na číslo, které se očekávalo, vždy můžete sledovat alternativní strategii. Jediné, co musíte udělat, je požádat o jinou kreditní karty s stejné společnosti. Jakmile tak učiníte, přerozdělit úvěr na předchozí kartu. Nicméně, nedělejte to, pokud to není nezbytně nutné. Nyní, když víte, jak zvýšit úvěrový limit na kartě, snaží se ho využít k posílení své kreditní skóre. Nicméně, ujistěte se, že nevyužívají svůj účet pro celý úvěrový limit, nebo to bude mít tu praskají vliv na vaší kreditní skóre.