Jaké jsou učitelé-důchodci měli vědět o sociálním zabezpečení

Zákony týkající se dávek sociálního zabezpečení pro učitele se datují do zákona o sociálním zabezpečení z roku 1935. Učitelé byli vyloučeni z právních předpisů, jak tam byly obavy týkající se federální vláda zdanění státní správy a samosprávy. V roce 1950, každý stát měl možnost ratifikovat sociálního zabezpečení pokrytí na pokrytí pracovníky ve veřejném sektoru. Různé státy věřili, že by mohla nabídnout lepší výhody provozováním vlastních soukromých penzijních systémů. Proto spíše než států, které přispívají daní sociálního zabezpečení na federální vlády, finanční prostředky jsou umístěny do státem řízených programů na nevyužívání, které poskytují důchody pro učitele při odchodu do důchodu.

Pokrytí sociálního zabezpečení

Na konci roku 2014, 40% učitelů veřejných škol vzdělávajících platových stupňů mateřskou školu přes 12. stupeň nebyly nárok na dávky sociálního zabezpečení prostřednictvím systému školství učitele. Zatímco většina států pokrývat alespoň někteří učitelé, 15 států stále ještě nenabízí žádný sociální zabezpečení a přínosů pro pedagogy.

Důchodový systém musí přispívat k sociální zabezpečení

K tomu, aby učitel v důchodu sbírat dávek sociálního zabezpečení prostřednictvím zaměstnání prostřednictvím vzdělávacího systému, on nebo ona musí zaplatit do systému sociálního zabezpečení prostřednictvím důchodového vyučujícího. Klíčovou vlastností je třeba uvést, že ne všechny penzijní plány zaplatit do těchto systémů. Například Kalifornie státní učitelů Retirement System (fond CalSTRS) nepřispívá do systému sociálního zabezpečení, zatímco v Kalifornii a zaměstnanců veřejné správy ‘Retirement System (Calpers) má přispět daní sociálního zabezpečení.

§ 218 Smlouva

Dohoda o § 218 je dobrovolná dohoda ze strany státu k účasti na sociálním zabezpečení a přispívají daně programu. Jakmile stát přihlášena, je schopen odhlásit dohody. Nicméně, stát má právo změnit dohodu § 218 s federální vládou kdykoliv. Proto, i když je učitel nemá nárok na sociální zabezpečení V současné době stát, že učitel žije může ratifikovat smlouvu kdykoliv.

Neočekávané výjimce Poskytování a penze vlády Offset

Dávky sociálního zabezpečení učitele v důchodu může být ovlivněna dvěma ustanoveními. Za prvé, ustanovení Neočekávané Elimination (WEP) přepočítá dávek sociálního zabezpečení důchodce založené na délce doby, kdy člověk přispěl ke sociálního zabezpečení. Výše snížení nikdy nemůže překročit polovinu měsíční výplaty důchodu. Kromě toho je dopad WEP začne zmenšovat v případě, že osoba pracovala 20 let. WEP se nevztahuje na jednotlivce s 30 lety značných krytých příjmů.

Vláda Pension Offset (GPO) je jiná politika zaměřená na snížení dávek sociálního zabezpečení učitele v důchodu má shromážděných non-přispěvateli. Tyto dva požadavky, které spadají pod GPO jsou nárok na dávku sociálního zabezpečení jako přeživší či manžela, jakož i vlastnictví důchodu. Jestliže jednotlivec je způsobilý pro penzijním plánem a dávek sociálního zabezpečení, dvě třetiny svého důchodu se rovná částce, kterou jeho nebo její dávky sociálního zabezpečení jsou sníženy. Například, pokud měsíční důchodová dávka je 2400 $ a přínos sociálního zabezpečení by měl dosáhnout $ 2,000 přínos sociálního zabezpečení se sníží o $ 1.600 (2/3 * $ 2.400). Proto jsou dávky sociálního zabezpečení shromažďovány pouze rovná $ 400 ($ 2.000 – 1.600 $).

Jak sbírat dávky sociálního zabezpečení

Dokonce i když jednotlivci jsou nezpůsobilé ke shromažďování dávek sociálního zabezpečení prostřednictvím penzijního programu svého zaměstnance, mohou i nadále sbírat sociálního zabezpečení v několika situacích. Za prvé, jednotlivec může sbírat sociálního zabezpečení prostřednictvím příjmů z manželů má. V některých případech však, má to za následek snížení dávek k dispozici prostřednictvím penzijního plánu. Kromě toho, učitel v důchodu pobírá dávky sociálního zabezpečení tak dlouho, jak učitel přispěl daní sociálního zabezpečení po dobu nejméně 40 čtvrtletí. Ačkoli sběratelskou částka může být snížena, člověk, který pracoval u jiných zaměstnavatelů může být stále schopen žádat o dávky.

Prohlášení sociálního zabezpečení

Prohlášení sociálního zabezpečení je snadný způsob, jak zjistit o stavu způsobilosti. Příkaz je odeslán k individuálnímu tři měsíce před měsícem, jeho nebo její datum narození, a nastiňuje předpokládané výhody příjemce ve věku 62 let. Ačkoli tvrzení není faktorem snížení dávky činí v důsledku neočekávaných ustanovení, je stále ukazatelem, zda osoba má nárok na budoucí výhody.