Jaké jsou Uzavření bailout půjčky?

Uzavření záchranné půjčky mohou pomoci lidem vyhnout se zabavování. Nicméně, tyto úvěry přijít s vlastním souborem problémů. Podívej se…
Uzavření záchranné půjčky může být využívána lidmi čelí hrozící uzavření. Nicméně, vláda realizuje řadu pozitivních opatření s cílem pomoci lidem vyhnout se zabavování. To je nejlepší prozkoumat alternativní programy před hledá půjčky.

Získání půjčky se vyhnout Uzavření

Uzavření záchranné půjčky nesou velmi vysoké úrokové míry z důvodu rizika. Mohou být vhodné pro lidi, kteří mají stabilní práci, ale jsou v nebezpečí, že ztratí své domovy kvůli jejich neschopnosti předvídat pokles na trhu s bydlením. Obecně platí, že dlužník se očekává, že platit hypotéku jednorázově zaplacení částky balónu během 3 až 5 let. V Aby bylo možné získat půjčku, aby se zabránilo uzavření trhu, úvěrové hodnocení dlužníka musí být dobré. Výše úvěru, který může člověk získat bude také záviset na množství zastavěné vlastního domu. Z tohoto důvodu, lidé, kteří mají negativní vlastního domu může být schopen získat tyto.

Věřitel může být ochotni refinancovat hypoteční úvěr za nižší nebo příznivé úrokové sazby. Majitel domu může také pokusit kontaktovat tvrdé peníze věřitelé. Nicméně, tvrdé peníze věřitelé mají velmi přísné úvěrové podmínky, a to je nejlepší, pokud jsou vyhnout. Makléři mohou pomoci dát dohromady dlužníků a věřitelů.

Alternativní Uzavření Bailout programy

Díky níž je domácí cenově Program: Je-li majitel domu je hypoteční úvěr ve vlastnictví nebo zaručena Fannie Mae a Freddie Mac, modifikaci programu Home Affordable (HAMP) může pomoci výboj hypoteční povinnosti tím, že změnu podmínek úvěru, zatímco Home Cenově Refinance Program (HARP ) může pomoci refinancovat úvěr za nižší úrokové sazby. Oba HAMP a HARP jsou součástí díky níž je domácí Cenově programu.

HOPE pro majitele domů Program: Tento program může pomoci dlužníkům refinancování FHA (Federal Housing Administration) pojištěných úvěrů, i když zastavěná vlastního domu je nižší než 20%.

HOPE NYNÍ: Odbor státní pokladny a americké ministerstvo bydlení a rozvoje měst (HUD) povzbudil hypoteční společnosti, obchodní sdružení, investory (Freddie Mac a Fannie Mae), hypotéční pojišťovny, a účastníky trhu hypoték, aby se spojily a navazovat aliance na pomoc majitelům domů vyhnout se zabavování. Jejich splácení program umožňuje majitelům domů distribuovat prodlení po dobu nejvýše 10 měsíců, přidáním malého část delikventních plateb na měsíční hypoteční splátky. Jejich úvěr modifikace program pomáhá majitel domu zaplatit hypotéku implementací změnu podmínek úvěru, čímž měsíční platby cenově dostupné. Realitní kanceláře, jednotlivci a makléřů nejsou součástí této aliance.

Nikdy není vhodné odložit hledá pomoc nebo radu, pokud jeden cítí, že jeden může muset čelit Omezující řízení. Krátké prodeje jsou vhodné řešení pro zabavování a počet věřitelů se s ohledem na tuto možnost, aby se zabránilo zahájení Omezující řízení. Existuje mnoho způsobů, jak se vyhnout uzavření. Když už nic jiného funguje, je nejlepší vzít v úvahu hotovost na programu klíčů. V rámci tohoto programu, majitel domu, který není schopen platit příspěvky vyjednává s věřitelem, který zavazuje poskytnout peněžní náhradu na oplátku pro dlužníka předání klíčů. Tím se šetří domů z hněvu někdejšího majitele domů, kteří mohou skončit zničením zabrala majetek.