Jako praktický Peek v různých typů reklamy Odvolání

Jaké jsou reklamní odvolání a jak ovlivňují masy? V podstatě, oni vyvolat emoce a chytit masovou pozornost. Mohou být vtipný, šikovný, tučné, klamný, atraktivní, nebo inspirující. Nesou emoce, které lidé mohou spojit s. A to je způsob, jakým načíst hmotnost odvolání. Za vše, co potřebujete vědět o různé typy reklamních odvolání, čtěte dál.
Reklama má v úmyslu podpořit prodej výrobku nebo služby a také informovat masy o jeho funkcích. Je účinným prostředkem komunikace hodnotu výrobku nebo služby s lidmi zeširoka. Reklama využívá různá média oslovit masy. Využívá různé typy odvolání připojit ke spotřebitelům šíří po celém světě. Různé typy reklamních odvolání používají různé způsoby, jak upozorňují funkce produktu a upozorňují mas.

Audio-vizuální média Reklama

V této reklamní technice, inzerenti používají zvukové a vizuální média k propagaci svých výrobků. Jedná se o nejrozšířenější médium ovlivňovat masy. Televizní a rozhlasové byly vždy použity k uchopení hmotnost odvolání. Televizní spoty, které přicházejí do mezi televizní pořady, reklamy zobrazené při přehrávání filmů a reklamy vysílané v rádiu jsou některé příklady audiovizuální reklamy. Tato reklama odvolání využívá zvuku a / nebo zobrazení přilákat diváky. Výrobek musí být uveden na trh v kratším čase, a to zejména v případě televizních nebo rozhlasových spotů. Takže název produktu je třeba opakovat a reklama musí být přitažlivý.

vůz s kapelou

Tato reklama výzva si klade za cíl přesvědčit lidi, aby dělali určitou věc, protože mnoho z nich to dělá. Je to lidský sklon dělat, co masy dělat. Rozjetého vlaku Technika reklama zachycuje toto přimět lidi, aby používali určitý produkt nebo službu.

8 z každých 10 žen raději používáte xyz šampon! nebo více než 80% zubních lékařů v naší zemi pomocí xyz zubní pasty. Která zubní pasta používáte? nebo Svět souhlasí s ABC … Myslíš? jsou některé populární způsoby, jak podvádět lidi ke vstupu do rozjetého vlaku. Tato reklama odvolání využívá statistiky a průzkumy zpět výroky. Smyslem je zdůraznit, že něco je používán miliony lidí, a proto byste měli být také používat.

Black and White klam

Jen dvě možnosti jsou prezentovány před publikem, což je nutí kupovat výrobek, který propaguje. Je to jako říkat, jste buď s námi, nebo s nimi, nebo jste s námi, nebo proti nám. Při tomto způsobu reklamy, dva protichůdné možnosti jsou dány k publiku. Jsou nuceni vybrat jeden. Říkat něco jako elitní třídě používá xyz produkt je chytrý způsob, jak dělat lidé používají XYZ. Jsou vyrobeny k domněnce, že pokud se nepoužívají produkt, nejsou elitu.

karta stohování

Znamená to také dělá srovnávací studii o dvou konkurenčních produktů. Fakta ve prospěch produktu jsou vybrány. Jsou vztáhl ve srovnání s těmi z konkurenčního produktu, aby výrobek, který je inzerován objeví lepší. V této strategii, tak pozitivní body výrobku, jsou zvýrazněny, zatímco záporné jsou vyloučeny. Reklama výhody omývání pokožky, a nikoli s odkazem na nežádoucí účinky to může mít, je příkladem stohování karty.

Inzeráty

Tento typ reklamy využívá novin a časopisů, aby se veřejné odvolání o výrobku nebo služby, které mají být inzerována. Sponzory platit za reklamní zprávy, které jsou zveřejněny v novinách nebo jiných tiskových médií. Obvykle inzerenti koupit noviny prostor, který určuje velikost jejich reklamu. Slova a grafiky jsou používány ke shromažďování hmotnost odvolání.

Firemní Reklama

To je reklamní odvolání, kde jsou firemní loga a firemní zprávy ve známost ve velkém měřítku. Horkovzdušné balóny jsou běžně používány v reklamě. Některé společnosti navrhují umístit jejich loga na posilovací rakety a kosmické stanice k dosažení publicitu. V této reklamní odvolání, zlepšení vztahů s veřejností je objektivní. Zvyšování dobrou pověst společnosti mezi jejími zákazníky je hlavním cílem korporátní reklamy, zatímco propagace výrobku je sekundární.

Covert Reklama

To je praxe dosažení nepřímé propagace výrobku reklamou skrz filmů a televizních pořadů. Televizní herci nebo znaky ve filmech jsou zobrazeny pomocí určitých výrobků. Covert reklama je nepřímý způsob reklamy výrobek uvádět ji ve filmech a televizních pořadech. Například, hlavní postava ve filmu je zobrazen pomocí určitou značku obuvi nebo určitý automobil, tedy souhlasit s tím nepřímo. Tento reklamní technika je také známa jako partyzánské reklamy.

Démonizaci Enemy

Inzerenti, aby lidé s protilehlou hlediska objeví nepřijatelné. Lidé, kteří si myslí nebo cítí určitým způsobem jsou provedeny objevit mezi nelíbí části společnosti. Tato forma reklamy zahrnuje myšlenku podpořit jednu myšlenku, neboť odrazuje myšlenky, které ji v rozporu. Je to jako prokázání větu o vyvrácení jeho inverzní. Tato metoda může být použita v dobách války vzbudit nenávist k nepřátelskému národu. Může být použit v reklamě na životní prostředí nebo sociální povědomí příliš.

přímá objednávka

Pokud inzerenti oslovit masy tím, že ukazuje jim kroky, aby se, aby se rozhodnou pro konkrétní produkt nebo službu, které se říká, že pomocí přímé techniky objednávky. Tato reklama odvolání komunikuje kroky zvolit určitý produkt nebo službu a prezentuje je pro diváky v jednodušším způsobem. S něčím tak přímo a jasně uvedla, jeden cítí potřebu jít na to.

Dezinformace

Tato technika zahrnuje účelné šíření nepravdivých informací. V souvislosti s armádou, tato technika se používá k oklamání nepřítele. To obvykle zahrnuje kování dokumentů a šíření fám. V souvislosti s reklamou, může obsahovat mírný zhotovení pravdě, aby to působivější, nebo přehánět to málo. V této technice, některé pravdivé informace se smíchá s nepravdivými informacemi a představil divákům v atraktivní způsobem.

Email Reklama

Tato reklama odvolání využívá e-mailů, jak propagovat výrobky. Inzeráty jsou zasílány potenciálním zákazníkům prostřednictvím e-mailů. V této formě reklamy, e-maily jsou odesílány za účelem zlepšení vztahů se zákazníky nebo zvýšení zákaznické základny. E-maily obsahují reklamy nebo zpráv určených pro propagaci výrobku.

emoční Words

Tato reklama odvolání využívá pozitivní slova generovat pozitivní pocity týkající se určitého výrobku v myslích lidí. Inzerenti často používají slova jako “luxusní”, “komfort” a “předchozích” vytvářet pozitivní atmosféru mezi masy a přilákat je na produkt, který propaguje. Pozitivní slova mohou vytvořit hluboký vliv na lidi, což je pocit, že používání výrobku nebo služby, který je inzerován.

Euforie

Tato reklama odvolání používá události, které mohou vytvořit euforii. Oznamující nabídek slev, které nabízejí letní slevy a dělat luxusní položek k dispozici za přijatelné ceny jsou často používány k uchopení hmotnost odvolání. Někdy inzerenti pořádání společenských akcí, v nichž jsou stávajícím i potenciálním zákazníkům dostane šanci zúčastnit. Tento produkt / službu je uváděn na trh v průběhu akce či zákazníků odebírajících části jsou uvedeny speciální nabídky.

Mávání vlajkami

Tato reklama odvolání využívá vlastenecké chuti propagovat produkt. V případě vlajky-mávání, inzerenti se snaží ospravedlnit určité akce na základě vlastenectví. Masy se přesvědčil vybrat si konkrétní výrobek, protože tím bude projevem vlastenectví. V této metodě, inzerenti spojit nákup, nebo za použití produktu s láskou k zemi. Dělají lidé věří, že při použití určitého produktu, které ukazují lásku ke své zemi.

třpytivý všeobecnosti

V tomto inzerenti využívat logické klamy. Používají přitažlivý slova, a to bez udání konkrétní představu o tom, co je inzerováno. Slova používaná mají emocionální odvolání a nemusí nutně uvést nic logicky nebo v přímé způsobem. Prohlášení jako náš zázračný krém vám dává hebkou kůži a … anebo Naše magický nápoj pomůže zhubnout … jsou příklady třpytivých obecnostem. Oni používají slova jako “magické” a “zázrak”, aby zdůraznil, jak dobře jsou výrobky.

polovina Pravda

V této reklamní odvolání, inzerenti používat podvodné prohlášení propagovat svůj produkt. Oni často používají double-významové slova nebo prohlášení předat své poselství. Co je částečně pravda, nebo pravda, v některých případech, je zobrazena. To znamená, že zpráva dopravena přes reklamu není ani tak úplně pravda ani zcela nepravdivé. V některých případech, to je formulován takovým způsobem, že může být interpretován ve více než jednom způsoby.

Humor Odvolání

Tato reklama odvolání používá humor jako nástroj k dosažení propagace výrobku. Cartooning, žertoval, uštěpačný, nebo satira jsou běžně používané prvky humoru odvolání. Legrační způsob, jakým je výrobek inzerované přitahuje zákazníky. Někdy se lidé pamatovat vtip nebo satiru spojené s výrobkem, díky čemuž jsou přitahovány k němu. Tato zpráva je dopravena ve velmi odlehčenou nebo vtipně. Tento styl reklamních odvolání k masám a prodeje produktů jsou zesilovány.

Interactive Advertising

Využívá interaktivních médií. Inzerenti pořádat výstavy nebo trade-show a nabídnout odměny ve formě slevy nebo dárky zdarma ke zvýšení prodeje. Distribuce bezplatných vzorků nově zavedené prodeje a propagace produktu pomocí interaktivních prostředků jsou některé příklady interaktivní reklamy. Soutěže určené k propagaci produktů a nabídky bezplatných produktů a zadarmo jsou formy interaktivní reklamy.

Internetová reklama

Jedná se o poměrně nedávný forma reklamy. Internet se stal jedním z nejvlivnějších médií moderní doby. Webové stránky lákají tisíce uživatelů každý den a ukázat jim reklamy. Sponzory platit za vysílání jejich reklamy na stránce. Majitel webové stránky dostane zaplaceno za kliknutí na reklamu. Musíte narazit na reklamy na vyhledávacích stránkách motor výsledek, na blogy, ve fórech, v e-mailech. Oni jsou běžně používané způsoby reklamy online.

§ Značení

S úmyslem zvýšit nebo zmenšit vnímanou kvalitu výrobku, inzerenti používají označení nebo kategorizaci. Kategorizaci výrobku v rámci skupiny propojených subjektů, dělá to atraktivní nebo neatraktivní pro masy.

Jméno volajícího

Tato reklama odvolání využívá přímého nebo nepřímého útoku na produkty v konkurenci s produktem, který je inzerován. Přímý nadávky zahrnuje dělat přímý útok na soupeře, zatímco nepřímé nadávky využívá sarkasmu ponížit produkty konkurence.

Venkovní reklama

Venkovní reklama je populární reklamní odvolání, který používá různé nástroje k přilákání zákazníků venku. Billboardy, kiosky a veletrhy jsou některé z běžně používaných prostředků venkovní reklamy. Veletrhy, výstavy a billboardy, které upozorňují na kolemjdoucích jsou často používány v venkovní reklamy.

Performance-based Reklama

V účinný reklamní odvolání, inzerenti platí pouze za výsledky. Reklamní agentura trvá úplné riziko, a tudíž zajišťuje, že reklama je posazený dobře.

Plain Folks

Tato reklama výzva klade za cíl přilákat masy pomocí obyčejné lidi propagovat produkt. Bombastický slova nemusí být vždy obrátit na běžné lidi. Mohou být spíše přitahováni komunikaci s nimi v jejich jazyce. Použití domácké slov, jak se jim říká, a cílevědomé chyby při mluvení dát přirozený pocit do řeči, jsou charakteristické pro tuto reklamní odvolání.

Tisková média Reklama

Tisková média jsou jedním z nejúčinnějších prostředků reklamy. Mnoho reklamní odvolání využívají tištěná média oslovit masy. Média jako jsou noviny, brožury, manuály a časopisy se používají pro zveřejňování produktů.

Reklama Public Service

Tato reklama technika se používá k vyjádření společensky relevantní zprávy pro masy. Sociální zprávy o otázkách, jako je chudoba, nerovnost, osvěty v oblasti AIDS a životního prostředí, jako je globální oteplování, znečištění a odlesňování jsou dopravovány pomocí odvolání veřejnosti prostřednictvím reklamy veřejné služby.

Cituje mimo kontext

Tato reklama odvolání využívá populárních uvozovek. Inzerenti, kteří využívají tento reklamní odvolat měnit široce známé citace změnit jejich význam. Tato technika se používá v politických dokumentů.

Vztah Marketing

Tato forma reklamy je zaměřena na udržení zákazníků a spokojenost zákazníka. Inzerenti oslovit cílové publikum s informacemi, které vyhovuje jejich požadavky a zájmy.

Opakování

Tato reklama odvolání využívá techniku ​​opakování názvu produktu několikrát v průběhu reklamu. Znělky jsou často používány v této reklamní technice, aby se název produktu přetrvávají v myslích mas. S opakováním, mohou inzerenti bombardovat své poselství o hmotnostech tak, že výrobek, který je inzerován je pamatoval.

Romance Odvolání

Muž je zobrazen pomocí zvláštního kolínskou, po kterém ženy jsou přitahovány k němu. Dívka je zobrazen pomocí konkrétního krém a pak chlapci jsou zobrazeny hrnou k ní. To je romantika odvolání. Využívá opačného pohlaví přitažlivost prvek přitáhnout pozornost. Masy, že věří, že na použití určitého výrobku, budou vnímány jako více sexy a atraktivní. Tato reklama funguje velmi dobře zejména s teenagery, jak se snadno uvěřit tomu, co se reklamy říkají.

Vědecké důkazy

Tato technika se snaží přilákat masy používat inzerovaný produkt, tím, že jim s výsledky průzkumu. Inzerenti často používají statistické důkazy a průzkumy trhu s cílem propagovat svůj produkt. Výzkum nebo statistické údaje, které podporují reklamu, dělá to vypadat víc autentické. Lidé mají tendenci věřit reklamy, protože se opírá o průzkumy.

Shockvertising

Tato reklama odvolání využívá šokujících snímků nebo scén propagovat produkt. Název je odvozen z kombinace “šokující” a “reklamy”. Provokativní obrazy a využití kontroverze chytit pozornost, jsou příklady šoku reklamy. Na druhou stranu, ukazující strašidelné obrázky ilustrující škodlivé účinky kouření na zdraví, vidět, který z nich by se začnou nenávidět zvyk je také příklad shockvertising.

slogany

Slogany, jak všichni víme, jsou pozoruhodné výrazy použité zprostředkovat důležité informace o produktu, který má být inzerována. Slogany, aby se zpráva zajímavější. Lidé si pamatují slogany a tím i produkty, které schválila. Existuje mnoho slavných reklamních sloganů, které jsme si stále pamatují a spojují produkty s nimi.

snob Odvolání

Snob odvolání je přesná zpáteční do rozjetého vlaku techniky. V této reklamní odvolání, lidé jsou vyvolány ke koupi určitého produktu, aby mohli vystoupit z davu. To je často uvedeno, že nákup tohoto výrobku na ně bude vypadat jinak než ostatní. Je uvedeno, že výrobek není dostupné pro běžné lidi. Pocit exkluzivity je připojen k výrobku.

stereotypy

Stereotyp je oblíbená víra o určitou věc / osobu. Tato reklama Odvolání je také známý jako nadávky či označování a pokusy roztřídit inzerovaný předmět pod určitou třídu subjektů. Zobrazující ženy s reálnou tón pleti jako atraktivní a ukazuje obézní dospívající šikany ve škole jsou běžné příklady stereotypů. Tato forma reklamy využívá populární víry, jako jsou tyto, aby podporovaly jistou představu.

podprahové reklamy

Tato reklama odvolání využívá podprahové sdělení, které mají být vnímán podvědomě. Podprahové signály jít nezjištěný lidským okem. Nicméně, oni jsou vnímány na podvědomé úrovni. Subliminal odvolání využívá skrytých zpráv a optické iluze.

náhradní Reklama

V případech, kdy reklama na určitý výrobek je vyroben nezákonné, firmy produkt přijít s jinými produkty se stejným názvem. Reklama právní produkty se stejným názvem připomíná publikum svých právně zakázaných výrobků.

Příspěvek

Lidé se vztahují k jejich oblíbené osobností z glamour průmyslu. Jsou připraveni sledovat, co lidé z glamour světě dělat. Chtějí být jako celebrity, které jsou fanoušci. Ohlasy využít této lidské tendence. Celebrity jsou používány jako velvyslanci. Jsou uvedeny výrobek používat a doporučila jeho používání. Lidé padají pro tyto produkty jen proto, že vidí někdo známý je podpořil.

Přenos

Tato reklama odvolání je realizován ve dvou směrech. V pozitivním převodem, je výrobek vyroben spojit s úctyhodnou i populární osoby. Avšak v případě negativního transferu, inzerenti uvést analogii mezi produktem a nelíbí nebo notoricky známé osoby. Například, říkat něco jako Dokonce i prezident používá toto je pozitivní přenos. Použití jména jistého zkorumpovaných politiků v tom, že využívá určitý produkt je příklad negativního převodu.

neuváděným Předpoklad

Když se myšlenka produktu či službě, který je inzerován opakovaně znamenal, to je známé jako neuváděným předpokladu. V případě použití tohoto reklamního odvolání, inzerenti nemají zprostředkovat představu explicitně. Jsou spíše naznačovat své myšlenky nepřímými způsoby.

virální reklama

To může mít podobu word-of-úst reklamy nebo internetové reklamy. Cílem reklamy je na trh produkt na velmi velkém měřítku. Tato reklama odvolání chce dosáhnout rychlého propagaci výrobku. Rychlost, s jakou se šíří zpráva je srovnatelný k šíření viru způsobující onemocnění. A od této doby jméno virální reklama.

Word-of-mouth reklamy

To může ukázat jako velmi efektivní reklamní odvolání. To může dosáhnout úspěchu do té míry, pokud je značka se rovnala společné jméno. Vazelína může být umístěno jako vynikající příklad word-of-úst publicity, kde je název společnosti, “vazelína” se stal synonymem s názvem výrobku, “vazelína”. Nebo Xerox ochranná známka přišel být používán jako synonymum pro “duplikát”.

Mládežnické Odvolání

S rostoucí populace v této části společnosti mládeže odvolání předpokládali velký význam. Mladíci jsou také nejvíce zranitelné vůči vnějším vlivům. Takže inzerenti cíleně tuto skupinu. Odvolání mládeží patří televizní reklamy a programy na podporu módní položky. Honosné slova a chytlavé zprávy se používají k výrobě výrobek vypadat cool ‘. Teenageři spadají takové reklamy poměrně snadno, což je důvod, proč mládež odvolání jsou téměř vždy úspěšné.

Jednalo se o přehled různých reklamních odvolání, že inzerenti na celém světě využívají za účelem prodeje svých výrobků a služeb. Možná budete chtít vědět o různých typů reklamy stejně. Mnohé z populárně použitých výrobků dnes získal popularitu díky reklamních technik, které byly realizovány na jejich propagaci. Reklama odvolání, které společnost využívá jde dlouhá cesta k určení úspěchu nebo neúspěchu svého výrobku. Takže odvolání by měl být vybrán moudře.