Je crowdfunding své studentské půjčky volba pro vás?

Je crowdfunding studentské půjčky rozumné řešení do svého těžkého post-kolej zatížení dluhu? Lidé samozřejmě použít crowdfunding jiných vážných finančních potřeb. Je tu dobrá šance, že v určitém okamžiku, přítel nebo člen rodiny dosáhla na vás přes crowdfunding plošinou získat peníze na příčiny. Často takové prosby jsou používány v zoufalých situacích – jako je nepředvídatelné vážné nemoci – nebo aby přispěla k podpoře místní charity.

Tak proč by neměla tyto stránky fungovat i když je problém studentské půjčky dluh? Je to dostalo do bodu, že pro téměř 70% jedinců, kteří opouštějí školu s úvěry, průměrný zůstatek je ohromující $ 30100 na osobu.

Crowdfunding Student Loans

Teoreticky, šíření zátěže mezi sítí blízkými se jeví jako realistický přístup. Skutečnost je však taková, že většina z těchto snah nedosahuje svého cíle. International Business Times minulý rok, že většina studentské půjčky kampaní na GoFundMe, vedoucí peer-to-peer darování platformu, generovaný malou nebo žádnou peníze na pořadatele.

Možná, že tento nedostatek pozitivních výsledků by nemělo být celkem překvapení. Jedním z pravidel kardinálních z crowdfunding je stanovit skromné ​​finanční cíle, takže patroni mohou cítit, jako by oni dělat rozdíl s každým odběrem. Pokud jste s žádostí o pomoc s obrovskou hromadu úvěrů, potenciální dárci mohou mít pocit, že to, co přispívají by moc nepomohlo.

A co víc, je pravděpodobné, že někteří lidé se zeptáte ještě studentské půjčky jejich vlastní. Zatímco standardní splácení plány trvají po dobu 10 let, průměrný majitel stupeň trvá mnohem déle, než zaplatit věřiteli, nebo věřitelé, zpět v plné výši. Nalezení peněz, aby pomohli jiný dlužník může být těžký úkol.

To ovšem neznamená, že čepovací rodinní příslušníci nebo přátelé nemůže pomoci. Jen buďte připraveni na kolik práce bereš na: Spuštění úspěšnou kampaň vyžaduje promyšlený přístup, nemluvě o slušné množství času. Některé pevné-up absolventi mohou zjistit, že jejich energie je lépe využity na hledání prvního zaměstnání – nebo lépe placenou práci.

Vypracování plánu

Pro absolventy, kteří jsou ochotni dát crowdfunding vyzkoušet, není tam žádný nedostatek platforem, aby zvážila. Kromě více-širokých místech, jako jsou GoFundMe a Indiegogo, existuje několik – včetně PigIt a Zerobound – že nyní se specializují na vzdělávací náklady.

Jen mít jistotu, aby poplatky na paměti při vytváření svou volbu. Stránky typicky účtovat kolem 5% za dárcovství a navýšeny o 3% poplatek za zpracování kreditních karet a. Někteří také zpoplatnit, pokud nechcete dosáhnout svého fundraising cíle, takže se vyplatí udělat si domácí úkoly dopředu. Čtení vysoké náklady na crowdfunding dostane jste začali.

Stejně důležité jako výběr webové stránky, je najít způsob, jak vaše kampaň přesvědčivé potenciálních dárců. Mezi prvky přemýšlet o tom jsou následující: proč jste získávání peněz – Nikdo se děje vysázet své těžce vydělané peníze, pokud vědí přesně to, co se děje směrem. Podělte se o trochu o svůj příběh a proč budete potřebovat pomocnou ruku se svými úvěry.
Kolik jste Žádající – Žádost o $ 30,000 pokrýt všechny své studentské půjčky dluh může být těžké prodat. Nicméně, v němž žádá jen dost na pokrytí plateb, zatímco si vzít rok volno pro grad školu by mohlo být víc lze financovat cíl.
Jak zvýšit svůj dosah – Využití sílu sociálních médií může dát svou kampaň nějaké další nohy. Například přemýšlet o vytvoření hashtag pro svou kampaň a používat ji pokaždé, když vyslat tweetu.
Ukazující Vděčnost – Ujistěte se, že poděkoval všem, kteří nabízejí svou podporu. Nikdo nechce dát příjemci, který neváží svou velkorysost.

Dobrou zprávou je, že s výjimkou platformy poplatků, dostanete, aby bez ohledu na finanční prostředky budete sbírat. Crowdfunded dary se počítají jako osobní dárky podle pravidel Internal Revenue Service, takže to není považováno za zdanitelný příjem pro příjemce. A tak pokud nedojde k jednotlivým dárcem vám dává více než 14.000 $ v daném roce, nikdo z vašich příznivců bude muset zaplatit strýčka Sama, a to buď.

Sečteno a podtrženo?

Existuje více surefire způsoby, jak získat úlevu, pokud máte problémy splácení studentských půjček, jako žádá o odklad období, nebo trpělivost. Nicméně, pro absolventy, kteří se snaží snížit svou dluhovou zátěž a jsou realističtí o jejich vyhlídky, crowdfunding může být jen stojí za vyzkoušení. (Pro více, vidět studentské půjčky: Co dělat, když nemůžete splatit je.)