Je to skutečně dobré nebo škodlivý mít vysoký kreditní limit?

Mnozí lidé jsou zmateni, zda je dobré mít vysoký úvěrový limit, nebo ne. To je důležité zejména proto, že způsob, jak používat své kreditní karty mohou mít přímý dopad na vaší kreditní skóre. Zde budeme ponořit se hlouběji zjistit, zda je dobré mít vysoký úvěrový limit.
Otálení je jako kreditní karty: je to hodně legrace, až dostanete účet. – Christopher Parker

Věděli jste, že pokud nejste s využitím plné úvěrový limit na vaší kreditní kartě, pak jsou považovány za “finančně odpovědné osoby” ze strany ratingových agentur a kanceláří? To znamená, že stojíte silnou šanci získat auto úvěr, hypotéka, úvěr na bydlení, další kreditní karty atd, velmi snadno. To může být snadno možné, když máte vyšší úvěrový limit, a nepoužívejte ji úplně každý měsíc.

Rozdíl ve výši vyjmenuje nejen svou úvěruschopnost, ale také pomůže ke zvýšení své kreditní skóre. To jsou jen některé z mnoha výhod, které mají vyšší úvěrový limit.

Je však také pravda, že vysoký úvěrový limit může ukázat jako finanční katastrofa pro člověka, který nemá kontrolu nad svými výdaji, a oddává extravagantním výdajů. Z tohoto důvodu existuje mnoho lidí, kteří zastávají, mají zvukovou úvěrový limit, který nebude vás dát do dluhu. To vše vás zajímalo, zda je dobré mít vyšší úvěrový limit, nebo ne. Pojďme zjistit.

Vysoký úvěrový limit je dobrý

Zde je několik důvodů, proč byste měli uvažovat o zvýšení kreditního limitu.

Lepší Kreditní skóre

Téměř 30 procent z vaší kreditní skóre bude vypočtena, na celkové bilanci kreditní karty, pokud jde o procento vašeho celkového dostupného úvěru, na všech svých karet. Podle modelu FICO úvěrového bodování, bude vaší kreditní skóre dostat ovlivněn, pokud jste strávil téměř celý úvěrový limit každý měsíc. Váš poměr dluhu k limitu bude určovat své kreditní skóre.

Například máte úvěrový limit USD1000, ale můžete skončit tráví USD950 plus, každý měsíc. To může Ding své kreditní skóre. A teď si představte, že kreditní karta vydávající společnost zvýšila svůj úvěrový limit na USD3000 a tráví kolem USD1000, pak existuje značný rozdíl ve skutečných výdajů a kreditního zůstatku. Tento druh využití dluhu nebude mít vliv na vaší kreditní skóre negativně.

Vyhody

Je skutečně otázkou pohodlí mít kreditní kartu s vyšším úvěrovým limitem. Tímto způsobem, nebudete cítit potřebu získat více kreditních karet. Také je mnohem snazší vést záznamy o výdajích na jednu kreditní kartu, spíše než manipulace dva nebo tři z nich.

Připravenost

Je vždy lepší, když mají vyšší úvěrový limit, protože to bude hodit při mimořádné události. Představte si, že tam je lékařská pohotovost v místě svého rodiče, a je třeba, aby okamžitou platbu značné částky na léčbu. V takovém okamžiku, který má kreditní kartu s vyšším limitem se ukáže být prospěšný.

Nižší úrokové sazby

Pokud máte vyšší úvěrový limit a omezené náklady, pomůže zlepšit své kreditní skóre. Pokud máte vyšší kreditní skóre, můžete získat úvěr za nižší úrokové sazby. Můžete dokonce vyjednávat vynikající plán splácení nebo získat vyšší úvěrovou linku. Nicméně, pokud vaše kreditní skóre není až ke značce, můžete získat vyšší úrokovou sazbu z důvodu rizika spojeného s ním.

Zajištění bezpečnosti

Někdy to prostě cítí zajištěno, že máte finanční prostředky s vámi, pokud nějaký obrovský nevyhnutelné náklady náhle objevuje, aby zničil své finanční plánování. Víte, že i když se neprovádí dostatečnou hotovost, budete moci platit za něco s kreditní kartou. Je to prostě pomáhá překonat obavu, že nemáte peníze na zaplacení nepředvídaného velké výdaje.

drahé nákupy

Představme si, že vinobraní kytara, které jste vždy chtěli pro své sbírky je na prodej. Kdyby nebylo pro zvýšení kreditního limitu, měli byste nebyli schopni jej zakoupit. Jednou z hlavních výhod vyššího úvěrového limitu je, že kupní síla se rovněž zvýší. To přijde vhod, zvlášť když máte dělat drahý nákup.

několik Odměny

Mnoho lidí nedávejte všechny své běžné výdaje na kreditní kartě. Nicméně, pokud jste schopni zaplatit své karty kreditní účet včas, pak si můžete nabíjet všechno, co na něj bez obav, že bude muset zaplatit úrok na něj. Zvýšená úvěr vám umožní dát všechny své výdaje, přímo z plynu na večeři, na kartě. Výhoda tohoto úkolu je to, že budete mít několik věrnostní body, které pak můžete použít pro své kupovat dárky, oděvy, šperky, atd. Můžete také získat společností cash-záda, reklamní dárky, poukázky, slevy, kupóny, etc. také zakoupit letenek, hotelové balíčky, etc., se svými bodů.

Výhody nákupech

Existuje několik dalších výhod, které přicházejí s větší úvěrový limit na vaší kreditní kartě. Pokud si pečlivě přečíst svůj souhlas s kreditní kartou, budete poznali. Například existuje mnoho výhod ochrany, který je dodáván s vaší kreditní kartou, jako je ochrana cen, prodloužené záruky, pojištění po odcizených předmětů a poškozené zboží. Z tohoto důvodu je vhodné, že máte vyšší limit kreditní karty.

úvěrová historie

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zvýšit svůj kredit, je skutečně dostat jinou platební kartu ve svém názvu. Nicméně, podle Fica získání nové karty může ovlivnit vaše kreditní skóre negativně. Z tohoto důvodu zvýšení úvěrového limitu na stávající karty je lepší volba. Pro dobrou kreditní skóre, bude vaše úvěrová historie je třeba vzít v úvahu. Nicméně, když budete mít novou kartu, bude to mít kratší úvěrovou historií, zatímco stará karta zajistí delší úvěrovou historií. Delší úvěrová historie může vést k lepšímu kreditní skóre, protože se bere v úvahu při výpočtu stejný.

Vysoký úvěrový limit je Bad

I když se jednalo o přednosti, které mají vyšší úvěrový limit, nyní se podívat na jeho nedostatkách.

zbytečné nákupy

Pokud vykonávají kontrolu na výdaje, zvýšená úvěrový limit na vaší kreditní kartě mohou být škodlivé pro vaše finance. S vědomím toho, že jste vlastnit větší sílu kupovat věci, by mohl dělat si můžete dopřát v bezohledné nakupování. To může vyhodit svého rozpočtu ven proporce. Jen proto, že můžete nakupovat na vaší kreditní kartě, můžete skončit utrácet více, než to, co si můžete skutečně dovolit.

Vyšší úrokové sazby

Nic není zadarmo, takže vaše zvýšil úvěrový limit bude také být podroben zvýšené úrokové sazby. Pokuste se vynechat jeden z plateb vaší kreditní kartě, a uvidíte obrovské množství za prodlení platby.

Krádež karty

Existuje několik typů podvodů kreditních karet na trhu. Jen si představte, že máte vyšší úvěrový limit a vaše karta někdo ukradne. Budete stát riziko ztráty všechen kredit protože toto. Tyto výdaje budou účtovány na váš účet. S omezenou úvěr, může vzniknout menší ztráty.

zvyšování dluhu

Máte-li dopřát si v některých neukázněné nákupy vzhledem k vaší zvýšení kreditního limitu, můžete skončit v dluhu. Můžete pokračovat kupovat věci, které jste vždy chtěli, ale když zákon dosáhne vás na konci měsíce, budete šokováni. Nezapomeňte, že budete muset provést platbu za poplatků, jinak budete muset zaplatit vysokou zájem duty spolu s ním. To bude také mít vliv na vaše kreditní skóre negativně.

Dostupnost

Uvědomte si, že váš příjem nebude zvyšovat s výlet do svého úvěrového limitu. Jakékoliv kreditní karty vám nabídne vyšší úvěru, pokud platíte své účty včas. Nicméně, musíte pochopit, zda můžete skutečně dovolit splácet zvýšené množství poplatků. V opačném případě může přistát až v dluhu.

Zda má vysoký úvěrový limit je dobré nebo špatné bude rozhodnuto o způsobu použití vaší kreditní karty. Pokud máte obrovské náklady, bude to mít vliv na vaší kreditní skóre a přistát jste v dluzích. Pokud existuje kladný rozdíl ve vaší úvěrový limit a skutečných výdajů, bude to určitě zlepšit své kreditní skóre. Nyní, když znáte odpověď, plánovat své výdaje a používat kreditní karty moudře. Ujistěte se, že máte optimální výhody z kreditní karty, a ne naopak.