Je Uložení pro podporu ctnosti do důchodu v prostředí nízkých úrokových sazeb?

Pro Američané doufají, že pro větší výnosy ze svých spořících účtů a CD, čekání pokračuje. Tváří v tvář chudokrevnému ekonomického růstu, Federální rezervní systém má letos ponechala sazby blízko nuly tak daleko. A i když Janet společnost Yellenand uvolnit měnovou politiku, odborníci říkají, že to by mohlo trvat roky, než výnosy, než dospěje v blízkosti svých historických norem.

Nízké úrokové sazby byly skvělé pro spotřebitele, kteří chtějí uzavřít hypotéky nebo půjčky na auta, ale oni byli méně atraktivní pro ty, kteří chtějí zaparkovat své peníze někam do bezpečí. Typická sazba na spořicích účtech je nyní jen 0,54%, v závislosti na Bankrate.com v době zveřejnění této zprávy a návrat na jednoroční disků CD je ubohý 1,09%.

To je problémem zejména u lidí ve (nebo blízko k odchodu do důchodu). Ceny, jako jsme byli svědky může dělat to pocit úspory není ctnost, tdespite to, co jsme všichni byli učeni – alespoň úspor na tradičních místech důchodců bylo doporučeno uložit. Ale to nejsou vaše pouze možností.

Short Term vs. Long Term

Pokud hledáte krátkodobé, ne nutně. V případě jakýchkoliv aktiv budete muset přistupovat během několika let, což FDIC-pojištěné účet – ať už se jedná o účet v místní bance nebo potvrzení o vkladu – je stále nejlepší volbou. To platí pro váš nouzový fond, který odborníci říkají, by se měla rovnat tři až devět měsíců v hodnotě životní náklady.

Mějte na paměti, přesto, že často můžete udělat o něco lépe s online bankovním účtem než jeden na tradiční cihla-a-malty provozu. Ally Bank, jeden z vůdců v tomto prostoru, v současné době nabízí výnos 1% na spořicích účtech, bez měsíčních poplatků za údržbu.

Když přijde na peníze, které nebudete potřebovat několik let, vaše možnosti zvýšit. Existuje celá řada investic, které nabízejí možnost, aby výrazně lepší výnosy, i když s mírně vyšším rizikem.

Vazby

Jeden z primárních voleb, samozřejmě, je dluhopisový trh. Pokud máte dlouhý časový horizont, myslím, že pokud jde o bezpečné, vysoce hodnocených dluhových nástrojů. ETF (ETF), které se zaměřují na firemní dluh investičního stupně jsou ukázkovým příkladem. (Více viz XLF vs. KRE:? Což Interest Rate lepší výkon v prostředí nízkých úrokových sazeb)

V současném prostředí se stává ještě důležitější než kdy jindy diverzifikace. To proto, že investoři stávají náchylné k něčemu nazývá “riziko rychlost.” Když úrokové sazby nevyhnutelně stoupat, bude cena dluhopisů jít dolů. To se stává méně problém, když si vlastní mix dluhopisových fondů s různými splatnostmi. Tyto prostředky mohou mít hit na jejich dlouhodobějších dluhopisů, ale mohou investovat do nových dluhopisů, které nyní nabízejí vyšší výnos.

REITs

Jinou alternativou pro středně dlouhodobých potřeb jsou realitní investiční trusty (REITs). Tyto dividend placených nástroje vlastnit nebo poskytnout financování portfolia komerčních nemovitostí. Hodnota REITs může kolísat v krátkodobém horizontu, ale protože hodně jejich příjmu je generována prostřednictvím stávajících nájemních smluv, REITs jsou obvykle považovány za bezpečnější než hrát růstových akcií, například. (Více viz REITs: stále výnosnou investici?)

Konvenční moudrost je, že zvýšením úrokových sazeb tendenci zranit výkon REITs, alespoň v krátkodobém horizontu. Skutečností však je, že jakékoliv zvýšení frekvence by mohly být postupný, což snižuje riziko jakékoli významné znehodnocení.REIT ETF poskytuje snadný způsob, jak diverzifikovat své nemovitostí podniků a zvýšit likviditu. Během uplynulého roku Vanguard REIT Index Fund (VNQ), který sleduje širší REIT trhu přineslo slušný 3,87% výnos.

Dividend-Platební Zásoby

Když se váš časový horizont je jen o několik let ven, investování do začínajících technologických pravděpodobně není vaše nejmoudřejší tah. Zásoby, které mají záznam o placení stabilní dividendy jsou však jiný příběh. Například minulý rok Coca-Cola (KO) nabídl dividendový výnos 3,14% a energetický gigant Consolidated Edison (ED) za předpokladu, investory s výnosem 3,66%. Ve srovnání s tím, co byste se dostat z CD nebo T-Bond, tato čísla vypadají teď docela atraktivní. (Více viz horní Dividend-Platební zásob 2016 (GIS, JNJ, MSFT).

Sečteno a podtrženo?

Úspora je stále ctnost, aby zajistily, že jste oba nouzové peníze a prostředky investovat do okolí. Za peníze může být nutné klepnout v krátkodobém horizontu, budete lépe žít s pomalému úrokové sazby, aby si na jistotu ve FDIC-pojištěné účet.

Nicméně, pokud hledáte na několik let vám, pečlivě sestavené portfolio dluhopisů a dalších dividendu platících vozidel by mohlo dát větší výplatu. Dokonce i když jste se blíží nebo jsou v důchodu, to dává smysl rozšířit své bezpečné investiční možnosti.