Jemnůstky darovat vaše dítě Power of Attorney

Povolila jinou osobu, aby jednala vaším jménem splnit vaše přání, plné moci (POA) může sloužit i jako pohodlí a jako ochrana proti riziku stávat neschopný kvůli úrazu nebo nemoci.

Pokud uvažujete o vytvoření Poa, můžete si myslet jmenovat jednu ze svých dospělých dětí, aby osoba, která působí na váš účet přes něj. Pokud ano, tady je to, co potřebujete vědět …

Jak Poas Work

POA je právním nástrojem, který lze použít k pověřit jinou osobu, aby jednala vaším jménem jako svého agenta (nebo “advokát ve skutečnosti”), co se týče právních a finančních záležitostí. Tato osoba má stejnou autoritu byste museli sami.

Váš požádání může být jako omezené nebo rozsáhlé, jak si přejete. Omezený na požádání může být použit jako pohodlí umožnit jinou osobu, jak spravovat své finance domácnosti, když jste pryč na dovolenou nebo vás zastupovat při uzavírání realitní naplánované v době, kdy se nemůžete zúčastnit – ale k tomu nic víc. Na druhém extrému, “obecné POA” může umožnit agenta jednat s úřadem bez omezení na téměř všech záležitostech.

Časové období, po které je na požádání má efekt je nastaven tebe. POA zaniká, když zemřete, a za normálních okolností činí tak pokud se stanete V případě invalidity, a neschopný učinit rozhodnutí pro sebe. Ale můžete vytvořit POA, které vyprší dříve, k určitému datu nebo po splnění zadaného úkolu. Nebo si můžete vytvořit “trvalé POA”, který zůstává v platnosti, měli byste se neschopný a která jména agenta, jak zvládnout své záležitosti podle svých představ, když nemůžete řídit sami – potenciálně velmi cennou formu právní a finanční ochranu , (Pro více informací o všeobecné plné moci, viz Důvody jmenovat generální plné moci).

Pojmenování správného Agent

Je důležité, abychom jmenovali osobu, která je tak důvěryhodný a schopný sloužit jako svého agenta. Tato osoba bude působit se stejnou právní autoritou, které by měly, takže jakékoliv pochybení ze strany svého agenta může být velmi obtížné napravit. Ještě horší je, v závislosti na rozsahu pravomocí vám poskytnout, může být nebezpečný potenciál pro vlastní jednání. Agent může mít přístup ke svým bankovním účtům, sílu, aby dary a převést své finanční prostředky a schopnost prodat svůj majetek.

Váš agent může být jakýkoli příslušný dospělých, včetně profesionální, jako je právník, účetní nebo bankéře. Ale váš agent může být i člen rodiny, jako manžela, dospělé dítě nebo jiný příbuzný. Pojmenování člena rodiny jako svého agenta uloží poplatků profesionál by si účtují, a může také vést důvěrné informace o svých financí a dalších soukromých věcech “v rodině”.

Výhody děti jako zmocněnci

Rodiče, kteří vytvářejí Poas velmi často zvolit dospělé děti, aby sloužil jako jejich zástupci. Ve srovnání s jmenovat něčí manžel jako agent, relativní mládí dítěte je výhodou, když je cílem POA je: ulehčit stárnoucí rodiče důkazního řízení podrobnosti o finančních a investičních záležitostí.
Zajistíme správu pro záležitosti stárnoucí mateřského podniku, by měla mít mateřská stát neschopný.

V těchto případech, jeden z manželů jmenován jako zástupce, který se nachází v blízkosti stejného věku jako člověk vytváří POA může přijít trpí stejnými debilities, které vedly tvůrce akčního programu, aby jej zavést, porážet svůj účel.

Také, když dítě má zvláštní odborné znalosti, omezený na požádání může být použita k tomu, aby rodiče využít schopností dítěte. Například, když dítě je odborník v oblasti investic rodič může vytvořit omezený POA povolit, aby dítě řídit investice rodiče.

Děti mají různé schopnosti, a rodič může mít více než jednu POA. Rodič může jmenovat jedno dítě jako agent k přímým obchodům investice mateřského podniku, jiný pro správu domácích financí mateřského podniku, a tak dále.

Když zvuk, důvěřivý vztah existuje s rodičem, spolehlivý dítě může být tou nejlepší volbou jako agent pod POA.

Rizika dětí jako zmocněnci

Ve stejné době, si vzpomenout, jak nákladné chyby – a horší, akty self-jednání – může být, pokud se dopustil svého agenta. Toto je obzvláště tak s odolným POA, který dává širokou kontrolu nad svými záležitostmi v době, kdy jste neschopný.

Prvním požadavkem při výběru zmocněnce pro POA je důvěra: Musíte být přesvědčeni, že agent bude řídit vaše instrukce, má schopnost tak a bude sledovat vaše přání i přes námitky ostatních členů rodiny, pokud to bude nutné.

Nikdy pojmenovat dítě, aby váš agent jako záležitost “poctivosti” nebo zachování rodinného harmonii, když vám chybí tuto důvěru. Dejte si pozor na pojmenování dítě jako svého agenta, pokud: máte potíže, rozpaky nebo odpor při vysvětlování dítěti povinnosti má být přijato jako svého agenta pod POA.
Dítě nemusí být k dispozici, aby mohla vykonávat povinnosti, nebo ne být spolehlivý přitom kvůli jeho / její vlastní zájmy nebo rozptýlení.
Dítě bylo nezodpovědné při správě jeho / její vlastní finance a záležitosti.
Dítě se zabývá v rámci rodinných sporů, které mohou vyplynout používá pravomocí obdrží v rámci oprávnění organizace upřednostňovat některé členy rodiny před jinými.

Jako rodinné situace změnit, pravidelně kontrolovat a aktualizovat Poas jste vytvořili. Můžete zrušit POA jednoduše tím, že píše dopis, který jej jednoznačně identifikuje a uvádí, že jej odvolat, a doručení dopisu do svého bývalého agenta. (Informujte se u svého státu, některé státy vyžadují takový dopis má být notářsky ověřený.)Je to dobrý nápad také posílat kopie třetím stranám, s nimiž agent může mít jednal vaším jménem. Poté vytvořte novou POA a doručit ji do svého nového výběru agenta, aby lépe vyhovoval vašim aktuálním potřebám.

Sečteno a podtrženo?

Plná moc vám může poskytnout oběma pohodlí a ochranu tím, že důvěryhodnou jednotlivci zákonnou pravomoc jednat vaším jménem a ve vašem zájmu. Dospělé děti, které jsou oba úplně důvěryhodné a schopné dosahovat vaše přání může udělat nejlepší prostředek pod vaší výrobě. Ale ne jmenovat osobu jako agenta jednoduše proto, že on nebo ona je vaše dítě – být jisti, že váš agent je důvěryhodný a schopný jako první požadavek, koho jste jméno.

Pro více informací o dát dítěti svoji plnou moc, zjistit, které dítě je nejlepší pro měnovou plné moci? a lékařské plnou moc: Které dítě si vybrat?