Kandidát, který je nejlepší pro důchodce?

Nemáme zatím neznáme vítěze prezidentské volby 2016, ale jedna věc je téměř jisté: Kdo zvítězí učiní tak se značnou podporou seniorů.

Starší Američané jsou nepochybně jedním z nejdůležitějších hlasovacích bloků v národních volbách. Jak 2014 (poslední rok, pro který jsou údaje k dispozici) se počet Američanů ve věku 65 let a starších činil 46 milionů. Která z nich dělá obrovský vliv na to, kdo vyhraje v listopadu.

A co víc, členové této věkové skupiny jsou s větší pravděpodobností než jiné zasáhnout průzkumy veřejného mínění. Podle sčítání lidu Spojených států Bureau, míra hlasování osob starších 65 let byl v prezidentských volbách v roce 2012 téměř 70%. Ve srovnání s těmi ve věku od 25 do 44 let mezi hlasoval tempem zhruba 50%.

Vzhledem k jejich velkorozměrových roli v prezidentské volby, zde je pohled na to, jak předpokládané kandidáty obou hlavních stran, Donald Trump a Hillary Clintonovou, nahromadit na pár otázek hluboké znepokojení nad starších Američanů.

Sociální pojištění

Není žádným tajemstvím, že sociální zabezpečení, která je klíčovým zdrojem příjmů pro více než 59 milionů Američanů, je na nejisté finanční zemi (viz Jak bezpečné je to sociální zabezpečení?). Správci tohoto agentury varují, že do roku 2035, bude mít pouze dostatečný příjem na zaplacení asi tři čtvrtiny všech plánovaných výhod, pokud dojít k velkým změnám.

Pro její část, Clinton přislíbil, že podepřít program, aby se zabránilo snížení úrovně dávek. Ve skutečnosti, její webové stránky říká, že program by měl zvýšit platby sociálního zabezpečení pro vdovy – z nichž někteří vidět pokles o 50% dávky, když jejich manžel zemře – a ti, kteří opustí svou práci se postarat o nemocného člena rodiny.

K financování, expanze, když naznačuje, že vyšší příjmy Američanů by mělo být více přispívat. Jedním ze způsobů, jak hodlá to udělat, je tím, že zvýší strop pro příjmy, které je předmětem daně ze mzdy, které nyní stojí na 118.500 $ ročně.

Skrz 2016 závodě, Trump má rovněž zopakovaly potřebu udržet hladinu dávky sociálního zabezpečení, a to i kárají jeho GOP soupeře pro plány přehodnotit program. On také odmítl myšlenku na zvyšování důchodového věku ve snaze snížit náklady.

Ale realitní magnát nebylo vždy velkým fanouškem federální program. V roce 2000 knize, on se odkazoval na sociální zabezpečení jako “pyramidové hry” a navrhl privatizace by mohla být lepší přístup.

V průběhu celého závodu, nicméně, Trump byl hlasitý podporovatel programu. Je navrženo několik různých způsobů, jak posílit jeho spodním řádku, od řezání zahraniční pomoc anti-amerických zemích, aby zátah o odpadech a podvodům. Trump také tvrdí, že rostoucí ekonomiky by se zvýšit částku daní ze mzdy, že vláda by měla přinést.

Ale během primární sezóny, někteří z jeho soupeřů GOP nabitá, že jeho konkrétnější návrhy, jako je snížení podvodů, nestačí k pokrytí deficitu. “Tato čísla se nesčítají,” senátor Marco Rubio (R-FL) prohlášen v jedné z debat.

Medicare

Trump také se objevil zvrátit průběh loni, když přijde na Medicare, vládní zdravotního pojištění pro seniory 65 a starší.

Během vystoupení října na ABC “This Week,” zdálo se, že kandidát souhlasit s plánem konkurenčního Ben Carson je nahradit program s soukromých zdravotních pojišťoven spořících účtů. “Je to velmi down-the-middle nápad,” řekl koncepce privatizace. “Funguje to. Je to něco, co prokázána. ”

Jen o dva dny později, on měl velmi odlišné zprávy na MSNBC show “Morning Joe.” “Zrušení Medicare, nemyslím si, že dostanete pryč s tím, že jeden,” řekl. “Je to vlastně program, který pracoval. Je to program, který někteří lidé milují, ve skutečnosti. ”

Zatímco on byl chybí specifika – je tam prakticky nic o programu na své webové stránce – Trump zachovala přístup, který “status quo”, od té doby.

Clinton, ze své strany, silně podporuje Medicare celou dobu trvání kampaně, dokonce naznačuje, že bude rozšířena o Američanů ve věku mezi 50 a 64 mezi nimi. Podle jedné zprávy, zhruba 13 milionů jedinců v této věkové kategorii, kteří nemají pokrytí prostřednictvím zaměstnavatele, by měli mít nárok na nákup do programu.

A na rozdíl od Trump, kdo slíbil zrušit zákon o cenově dostupnou péči, Clinton tvrdí, že zákon byl požehnáním pro seniory tím, že zmenší lék na předpis “koblihy díra” a rozšiřuje pokrytí pro preventivní služby.

Jednou z oblastí, kde se shodují: umožňuje Medicare jednat o snížení cen léků. Na jejích internetových stránkách, Clinton říká, že takový krok, spolu s přinášet v low-cost léky z jiných zemí, by mohl pomoci programu snížit náklady o více než 100 miliard $. (Podle internetových stránek Politicko, že úspory se předpokládá probíhat po dobu 10 let).

Její předpokládaný soupeř je o něco optimističtější. Na jednom radnici, Trump oznámil, že jednání s farmaceutickými společnostmi by mohly Netto a 300 miliard dolarů úspor ročně.

Ať už to je jeho skutečná víra nebo přeřeknutí zůstává nejasný. Rozpočtový úřad Kongresu odhaduje, že vláda utratí jen 88 miliard $ o dávkách části D v roce 2016, což Trump tvrzení pohled nereálné.

Sečteno a podtrženo?

Oba kandidáti major-party se snažil uklidnit seniorům, že jejich dávky sociálního zabezpečení a Zdravotnická zůstanou nedotčeny. Nicméně, Clinton je pryč místa, že její soupeř nemá, jako je například návrh na zvýšení plateb sociálního pojištění pro vdovy a snížit věk způsobilosti k Medicare.

Někteří experti zdůrazňují, že existuje rozdíl v důvěryhodnosti tady taky. O otázkách týkajících se starších Američanů, bývalý státní tajemník byl více konzistentní ve svém zpráv v celé kampani, zatímco Trump nápady se zdají být vyvíjející se v průběhu závodu. Budeme nepochybně li se dozvědět více o tom, kde oba postoj k otázkám důležitým pro důchodce jako volebních výnosů.Zůstaňte naladěni.

Pro více informací viz Clinton vs. Trump: Jak se shodují jako Investors.