Kde najít seznam zdarma Property Uzavření

Volný nemovitostí uzavření trhu výpisy pomoci kupující prozkoumat trh pro propadlé domy. Ve skutečnosti, domovy, které jsou v pre-uzavření trhu fázi, může být také vystopoval pomocí zcela zdarma Omezující výpisy.
Zabavování může být výsledkem po splatnosti hypoteční splátky nebo nezaplacené daně, které mají federální a státní vlády. Aby bylo možné obnovit částku nesplaceného hypotečního úvěru, věřitel Omezující zahájí řízení. V závislosti na podmínkách hypotečního činu, může věřitel mít dlužník soudu nebo doplnit k vytlačení řízení mimo soudního systému. Výsledkem je, že věřitel se snaží prodat dům v aukci, protože dům je kolaterál pro hypoteční úvěr. Volný nemovitostí uzavření trhu výpisy za cíl svést dohromady kupující a prodávající. Následující odstavce mohou pomoci kupující vyhledávaly trhu pro nejlepší nabídky.

Volný Property Uzavření Výpis

Banka Website
REO nebo nemovitosti ve vlastnictví, se odkazuje na majetku ve vlastnictví hypoték po neúspěšné aukci. V tomto případě hypoték kupuje nemovitost za minimální nabídkovou cenu. Vzhledem k tomu, banky nejsou zájem o provádění REO inventář, snaží a odprodat tyto domovy pro potenciální kupce. Banky mají seznam REO na svých internetových stránkách. Kdy banky zahájit řízení s uzavřením trhu, ale vyjednávat s věřiteli a zbavit zástavních práv a daní. Mají také vlastnost ocenit. Z toho důvodu, že kupující nemusí vynaložit na získání majetku ocenit. Kupující může kontaktovat banky přímo, nebo dostat do kontaktu s agentem, který, podle pořadí, bude učinila nabídku bank. Ve skutečnosti, nákup přímo od banky uloží kupujícímu potíží přihazování při dražbě. Kromě toho, že kupující nemusí týkat se s nepříjemným úkolem vypuzovat nájemníky.

HUD Website
Na webových stránkách HUD (US bydlení a rozvoj měst) má úplný seznam jednolůžkových a bytových domech nebo REO určen k prodeji. Na webových stránkách také spojuje kupujícího do seznamu domů k prodeji prostřednictvím těchto subjektů: Department of Veterans Affairs, federální pojištění vkladů Corporation, Internal Revenue Service, Administration Small Business, US Army Corps of Engineers, Celní, US Marshals Service, Department zemědělství a rozvoj venkova, Fannie Mae, Freddie Mac, nemovitostmi a správa General Service. Opět platí, že oba jednoduché a bytových domů výpisy jsou k dispozici na těchto webových stránkách.

Noviny
Všechny noviny mají sekci pro právní upozornění. Vlastnosti pod vyloučení jsou často uvedeny v tomto oddíle. Jméno majitele domů, název věřitele a datu a místě konání veřejné dražby se také zmínil. Kupující pak může dorazit na místo konání dražby a ucházet o majetek. Nicméně, kupující bude muset vystěhovat obyvatele domu po zakoupení nemovitosti. Proto, nákup z výše uvedených subjektů, může být vhodnější. To platí zejména pro první kupující, kteří nemají potřebné zkušenosti při koupi zabrala domů.

S exekucí na vzestupu, většina znalých kupujících uvažují o koupi domů v uzavření trhu. Domácí za uzavření trhu mohou být prodávány za méně než 30 procent nižší než je jeho tržní hodnota. Zabrala vlastnosti lze zakoupit v aukci, nebo přímo z výše uvedených subjektů. Může být vhodné obrátit se na banku spíše než se zapojí do nabídkové války v aukci. Ve byly případové řízení zahájeno v důsledku nemožnosti majitele domů, aby platit daně, lze majetek rozprodán za cenu nižší než 60 procent nižší než tržní hodnota. Z tohoto důvodu je zřejmé, že prodeje zabavování prospěch kupujícího na úkor vlastníka domu a hypotečního úvěru.