Kde si můžete koupit Tax Free na Amazonu? (AMZN)

Jednou z výhod nákupu on-line bylo vyhnout se daní z prodeje, které můžete ušetřit značný kus změny na vašich nákupů, a to zejména s položkou big-jízdenky. Zatímco federální zákon v současné době nevyžaduje, aby maloobchodníci účtovat daň z nákupu, pokud prodejce má fyzickou přítomnost ve státě (cihla-a-malty obchod, distribuční centrum nebo něco jiného), některé státy přijaly zákony, které obligátní velkých online prodejci vybírat daně z prodeje stejně – ať už mají či nemají skutečnou zařízení v tomto stavu. Tyto takzvané “Amazon zákony” jsou již zavedeny v řadě států a připadají v úvahu v mnoha dalších.

Platit daň z obratu: 30 státy a horolezectví

Amazon.com (AMZN) je největší světový internetový prodejce podle celkových tržeb a tržní kapitalizace, a některé 186 milionů lidí navštíví své internetové stránky každý měsíc, přičemž tržby ve 3. čtvrtletí 2016 sám dosáhl 32,71 miliard $. V současné době, Amazon vybírá daň z obratu, pokud jsou předměty zakoupené a odeslány do destinací v těchto 30 státech:

AlabamaKansasNorth Dakota
ArizonaKentuckyOhio
CaliforniaMarylandPennsylvania
ColoradoMassachusettsSouth Carolina
ConnecticutMichiganTennessee
District of ColumbiaMinnesotaTexas
FloridaNevadaVirginia
GeorgiaNew JerseyWashington
IllinoisNew YorkWest Virginia
IndianaNorth CarolinaWisconsin

Právě teď, že opustí 20 států, které nejsou na tomto seznamu. Jako Amazon pokračuje v budování distribučních center a další zařízení po celé zemi, bude stále více a více států být přidány do tohoto seznamu.

Ne nutně osvobozeny od daně

I v případě, Amazon nevyměří daň z obratu z vašeho nákupu, stále může být na háku na daně. To proto, že některé státy od vás vyžadovat zaplacení použití daně z nákupu. Použijte daně vztahuje na zboží, které jste zakoupili mimo státě svého bydliště, a typicky jsou vypočteny stejným tempem jako daň z prodeje jít.

Zajímavým aspektem daních, však je, že břemeno zpráv obecně klesá ke spotřebiteli – ne prodejce. To znamená, že i když jste nezaplatil daně pro nákup na internetu, může být požadováno, aby to oznámit státu a zaplatit daň. Státy mají různé způsoby podávání zpráv: Kalifornie, například, poskytuje daňové poplatníky s listy spočítat, co dluží. New York, na druhé straně, využívá formuláře pro podávání zpráv, které se podává u daňového přiznání poplatníka. Přesto mnoho lidí vůbec netuší, že tyto formuláře jsou k dispozici, nebo že dokonce dluží daň z nákupu mohou učinily měsíci.

Vzhledem k tomu, že systém je obtížně vymahatelná a nepříjemný pro spotřebitele, 24 státy se společně přijaly zjednodušeny Prodej a dohodu Využít k tomu daně (SSUTA), který poskytuje cestu pro on-line prodejců, aby dobrovolně vybírat daně – úspora spotřebitelé nepříjemnému úkol vytřídění daní samotných ,

Amazon daňový dopad

Online maloobchodní giganti jako Amazon mít pro roky těšil získali výhodu nad jejich cihla-a-malty konkurence, protože jsme byli schopni nabídnout nižší ceny účinně tím, že drží daň z obrázku. Není divu, že ať už on-line prodejce hodnotí daň z prodeje nebo nemůže ovlivnit chování spotřebitele.

Studie z výzkumníky na Ohio State University, například zjistil, že spotřebitelé strávil 8,3% méně na výrobky na Amazonu poté, co Amazon daň byla zavedena. Výzkumníci rovněž dospěl k závěru, že spotřebitelé byli tráví stejnou částku celkově na Amazonu, ale protože část, která se nyní chystá daně z prodeje, Amazon byl stále menší zisk z transakce – a spotřebitelé dostávali méně produktu. [Viz také: Jak se Amazon zdanit její produkty? (AMZN).]

Sečteno a podtrženo?

Dokonce i když žijete ve státě, která vyžaduje platit daň z obratu na vašich nákupů Amazon, stále můžete využít amazonských ročních daňových prázdnin prodeje. V budoucnu to může být jediný způsob, jak se vyhnout placení daň z nákupů Amazon: Navrhovaná Tržiště Spravedlnost Act of 2015 (v současné době přezkoumává finanční výbory Kongresu) by vyžadoval prodejců s více než $ 1 milion ročního obratu ke shromažďování prodeje daní, ať už mají či nemají fyzickou přítomnost ve stavu.